Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

1 hour ago, elementary said:

Realno da se pokrijete ušima kad ovako sakate niste uspeli da nas dobijete .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

Mi smo sakati cele sezone u mozak. Da smo vas dobili to bi bila bruka i sramota za vas.

Link to comment
6 hours ago, Ted said:

rešio sam da poštedim sebe bede, tako da nisam gledao uopšte. nisam ni rezultat pratio, gledao neki extra dokumentarac Netflix-u. toliko je dobar bio da ni rezultat nisam pratio, skoro pa sam zaboravio na tekmu

 

sad vidim da smo izgubili. i tek ćemo da gubimo do kraja sezone. šta reći......kad igra kk znači da je Netxlif time

Nisam gledao dokumentarac no Alienist pola epizode i pass out.

 

Zesto rebuilding mora da se uradi na kraju sezone, tužno je samo što nema ko to da uradi.

Link to comment

Rebuilding će u našem slučaju značiti da će otići svi koji nešto znaju i valjaju.

 

Glavni utisak sezone za mene, bez obzira na sve što se dešava u klubu, je način na koji Filipovski vodi utakmice. Lik uvijek uspjeva da nađe najgore moguće riješenje na parketu, rotira manje nego što se to radilo u osamdesetim, kada nekog uvede to nije zato što ima ideju šta bi taj radio na terenu nego zato što se prosto hvata za slamku. 

Erik Mika je najbolji primjer koliko Filipovski ne zna šta radi. Igrač sa očiglednim limitima na obje strane terena, apsolutno kvalitetom ispod nivoa Partizana, nakon nekoliko mjeseci lutanja i traženja i van svoje pozicije, posle jedne dobre utakmice biva odjednom proglašen za prvu opciju. Šta se desilo, da li je na toj jednoj utakmici Filipovski vidio nešto što nije uspio tokom 3 mjeseca vođenja ekipe? Prosto neshvatljivo za trenera sa ipak, kakvim takvim, imenom.

 

Uz sve otežavajuće okolnosti, vezane ruke, okolnosti u klubu koje su ovakve kakve su, doselekcija je morala da bude bolja i pametnija.

 

I Trifunović ne smije da postane role player, u ovakvom Partizanu. Dečko zaslužuje više od toga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...