Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

iAKgKYz.gif

 

Šta reći, koju posluku porati?

Amater, posle Partizana će da se šeta po nekim Vojvodinama i KLS klubovima. Šteta što će to biti za jedno 5 godina kako je krenulo.

Link to comment

Lepo sam rekao sebi da ne gledam utakmicu, i natera me  neki djavo da upalim stream poslednjih par minuta.

 

Jebem se u usta.

 

Ovo sto radi muceni Rade je teska zalost. Da ima nekog da ga prijateljski posavetuje, pa da batali kosarku do kraja ove sezone, nadje dobrog terapeuta, shamana ili tome slicno, resetuje mozak na fabricka i proba opet od sledece.

Link to comment
36 minutes ago, Azdaja said:

Može kod Kotura da ode malo da ga iscisti :D

Au, da, jel' Kotur bese imao vizije u Indianapolisu? :D Eto nam novog sportskog direktora, samo da u klubu ima pameti. 

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Doduše dešava se to i boljim igračima. Skoro isto je promašio Savanović protiv Francuza ne evropskom...

 

Ma, nije ovo nikakav senzacionalan promasaj, O'Brajant je sinoc promasio dve neuporedivo jednostavnije situacije. Niko ga ne bi ni pominjao da je Partizan pobedio ili da Zagorac igra ista smisleno ove godine, ovako je samo kap u moru zasluzenih kritika koje dobija jer u ovom timu Partizana od pocetka sezone igra kao poslednji debil.

Link to comment

Džoni je imao na leđima dva igrača i bio u obe situacije pod faulom koji nije sviran, nije baš isto. Ovaj je bio sam kao duh, baš kao i nesretni Savanović.

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...