Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Lazić ponovo odličan na obe strane terenaTM.

Tepić je i ovakav izmislio košarku za njega.          :fantom:

Izuzimajući jednog igrača i jednog člana stručnog štaba, sve ostalo ovosezonske KKCZ bih poželeo u Partizanovom taboru i šutirao se u gusjcu od sreće.

 

Link to comment

Koji su najbolji sajtovi gde se mogu navi streamobi za evropsku kosarku?

 

trena mo stream za Bayern koji pocinje za par minuta

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

Hvala, nasao sam to. 

za u buduće

najsigurnije ti je da otvoriš nalog na bet365, uplatiš nekih 5$, koliko je već minimum, tu imaš 99% svih tih strimova kojih nema inače nigde

Link to comment
1 hour ago, renne said:

:frust:

Da ne budem pogrešno shvaćen, s neskrivenim guštom pratim utakmice ovogodišnje Zvezde jer su ovo ekipa i način igre koje mi izazivaju iskrene emocije. Sve to ne krijem, iako sam navijač Partizana. U tom smislu sam napisao kako bih se šutao udupe osreće da KKP ima 15 od 16 igrača koji u ovoj sezoni čine KKCZ. Odavno nismo imali ovako zanimljiv sastav na našim prostorima.

Sad, jebi ga, onakve kao što je Lazić ne mogu da svarim. Kao što nemam problem da kažem kako je Nikola Janković hodajuća antipropaganda košarke.           :yucky:

Link to comment

Dvosmisleno sam se odraziJo, pardoniram. Da se dopunim: ovo je jedna bombonica od ekipe. Nekoliko puta sam pogledao snimak utakmice sa CSKA, s užitkom. JOB će da vam čučne kao doope na nošu i radujem se ostatku sezone. MJK je posebno bonus, kao i Davidovac. Bude mi nostalgična sećanja na nekadašnju košarku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...