Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

kad ti heket sutne 6/8 trojke, ne bi se ni lajkersi provukli, no eto.. sto se kae, tako smo u mogucnosti..

dolaskom o`brajanta ne bi izbacio jednog iz trenutnog sastava, vec dvojicu, i kuzmica i simonovica..:fantom:

Link to comment

Usput, kako smo mi uspeli da dovedemo Lojda, to je pitanje svih pitanja... Ubod decenije sasvim sigurno.

Da nije Lojda, Kuridža bi sasvim sigurno bio igrač utakmice. Kolio volim igrače sa vrhunskim BBIQ, rečima ne mogu da opišem! :wub:

Da ne upadamo u euforiju, bilo je i stvari koje mi se nikako nisu sviđale...

Sašino vođenje utakmice i rotiranje u većem delu meča prilično loše... Nisam video neki game plan, više je išla stihija i individualni kvalitet...

Drugo, branjenje vrućeg™ igrača protivnika ponovo tragikomično. Čovek koji nas trpa nemislosrdno stalno šutira sam kao duh???

Treće, Ročesti ne deluje spreman za ozbiljnu košarku, oni mismečevi sa Fojtmanom su jebena sramota za bilo kog profesionalnog beka.

Takođe, Simonović nema šta da traži na terenu, sa njim i Lazićem bukvalno dva igrača manje na terenu.


No, ono što je najbitnije, nismo odustali ni u jednom momentu i to je ono što mi se dopada najviše.

PS

Kuzmić je treći centar.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...