Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Dobiti cska nakon -14 i onako kilave igre... nisam verovao. Herojska borba u 2.pol i produžetku i veliki bedak što se ovo mora pratiti kraj malog ekrana umesto u hali. Što korono ne udari u Alimpije sezoni pizda ti materina

Edited by Nikodije
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Nadam se da smo ovom utakmicom oduzili Simonovicu one trojke protiv Baskonije i da ga necemo vise gledati u Evroligi kad JOB dodje.

 

Strasno vazna pobeda. Ova ekipa je malo sumnjala u sebe jer u njoj ima previse debitanata u Evroligi i da smo ovo izgubili verovatno bi nam svaka utakmica protiv velikih imena licila na prvo poluvreme. Sada su skontali da mogu da dobiju svakog i trebalo bi da ubuduce igraju sa mnogo vise samopouzdanja. Previse smo otvorenih suteva propustili, previse mis-meceva nismo koristili, previse vrucih krompira smo uvaljivali saigracima, jednostavno smo na pocetku bili previse impresionirani.

 

Lojd je Lojd, nas "go to" igrac od kojeg se ocekuje da vodi ali MJ Kuridza. Jebo te, koja je to prica, covek je proslu sezonu poceo u Primorci.

  • +1 1
Link to comment

ne bih baš rekao "ubod" kad dovedeš prvog igrača Valensije, znalo se šta dovode. ali jeste čudno da je pristao da potpiše za Zvezdu još  tokom plejofa u Španiji

Link to comment

Istini za volju, nije bas bio prvi igrac Valensije, al jeste bio bitan. Prvi igrac Valensije je bio Dubljevic, a tu su bili i Tobi, Kolom, pa i San Emeterio. Lojd je imao povremeno sjajne partije, ali realno razvalio je u kontinuitetu tek u plej ofu, kada je vec potpisao za nas :D

 

Uzivancija je bila ovo gledati... valja drugo poluvreme opet videti... 

Link to comment

Uh,koliko nervoze psovanja,popusenih cigareta ali je ispalo dobro na kraju.Cska je odlicna ekipa.Mislim da su se opustili i mislili da je sve gotovo,i da smo se zbog toga vratili.

Link to comment

Izvinite sto sam gledao Simic Veljka, Vukanovica i Njegosa kad su Heket i Sengelija digli s 8 na 14.

 

Lepo je zalepiti bananu pred kraj u Pioniru, nije prvi put. :) 

Hall me mnogo podseca na Nelsona, ono nije bio faul Davi Dovca na Klajburnu na kraju. 

 

Cak i u praznoj dvorani je zvucalo intenzivno na kraju, bravo svima. :D Valjda cemo se opet sresti s Darusafakom, da i njih najzad napumpamo jednom. 

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

 

Lojd je Lojd, nas "go to" igrac od kojeg se ocekuje da vodi ali MJ Kuridza. Jebo te, koja je to prica, covek je proslu sezonu poceo u Primorci.

 

To samo pokazuje koliko nam je skauting loš. On je i u onoj šampionskoj Ciboni već bio ok igrač, odmah iza Blesa i Šarića, ali naši provale nekog tek kad je

svima već jasno.
Kuzmić definitivno više nije igrač za ovaj nivo protivnika, neki kraći def specijal i to je to. Bukvalno nema šta da traži na terenu u ovakvim mečevima

Link to comment
2 minutes ago, Garnirung said:

 

To samo pokazuje koliko nam je skauting loš. On je i u onoj šampionskoj Ciboni već bio ok igrač, odmah iza Blesa i Šarića, ali naši provale nekog tek kad je

svima već jasno.
Kuzmić definitivno više nije igrač za ovaj nivo protivnika, neki kraći def specijal i to je to. Bukvalno nema šta da traži na terenu u ovakvim mečevima

 

Ako je nama los koji smo ga doveli gde je skauting drugih ekipa? Ne zajebavaj. MJ Kuridza je under the radar igrac bio kroz celu karijeru ne samo nama nego svima, ovo sto on trenutno igra nema teorije da je bilo ko ocekivao. Pisao sam vec da je on bio na spisku igraca kojima je data sansa na pripremama da pokaze da moze da igra u Zvezdi pre nego sto smo bilo sta doveli od pojacanja, zajedno sa jos gomilom preostalih domacih igraca iz Zvezde i nekolicine iz FMP-a. Kazu da je pokidao na pripremama i odusevio Obradovica pristupom. Lik je prigrabio sansu obema rukama i ne pusta, ozbiljno preti da mi postane omiljeni igrac. Volim te postene likove koji uvek daju sve od sebe, ne znaju mnogo ali trudom i basketaskim forama nadoknadjuju obilato.

 

Drugi lik koji je ravno niotkuda bio ozbiljan faktor da dobijemo ovu utakmicu je Teri. Ne secam se da je ikada jedan igrac kod nas posle jedne utakmice s timom postao toliko bitan faktor u odbrani. Za njega se Itudis izgleda uopste nije pripremao, pokidao im je napadacke sheme na sitne froncle. Potpuno sam siguran da mi brzeg i eksplozivnijeg centra nismo imali nikada, covek brani skoro sve pozicije bez nekih vecih problema.

Link to comment

Blesingejm jbt, danima lomim glavu kako se zvao mali crnac koji nas je ruzno jebao u Ciboni sa Saricem i MJK. Kakav big 3.

Kuridza je uvek bio onaj lik za koga kazes "nije to los igrac", a gde u startu odbijas pomisao da bi mogao da predje na visi nivo. Covek je to uspeo u 32. godini, zaista respekt. Koliko ga pamtim iz Cibona dana, rekao bih da je imao neku oklembesanu Sava Lesic gradju, dok od Primorska sezone izgleda zategnuto kao sajla. U sposobnosti da u kasnijoj fazi karijere utegne telo u mnogome podseca na Raska Katica, sledstveno tome i u late bloomerstvu.

Link to comment

Kuridza izgleda kao ovi sto pikaju 3 na 3. Btw, bolji je za klasu nego sto je to npr. bio Mitrovic. Tacno se secam da sam i ovde pisao da je Mitrovic igrac za Buducnost, evo jedno 5 godina posle se i obistinilo. :D 

Sjajan fajter. Najdraze su mi ove pobede protiv azdaja s novcima i sudijama. 

Link to comment

Ono osećaj kada legendarni ciglar Heket reši da postavi rekord karijere baš kada igraš na posed protiv EL prvaka...:frust:

ali srećom...pita se i Deda, i Kure pa i Rit sa sve hvataljkama, pozlatile mu se.

Kuz je ćao - zdravo sa ozbiljnom košarkom ali nema strašno jer smo mu dali doživotni ugovor. Nemojte više Simketa ...aman.

Koliko sutra da zaduži tablu i flomastere...prošo voz majkoviću. Bilo lepo...ali sve prođe.

 

 

...uzgred...u pravu je Itudis što se uskurčio...pitanje napaljenog PR-a je bilo čista provokacija u rangu Alo portala...

Atamanu jebenom da gane postaviš bez trunke nelagodnosti.

Edited by Musky
Link to comment
8 hours ago, harper said:

 

 

Lojd je Lojd, nas "go to" igrac od kojeg se ocekuje da vodi ali MJ Kuridza. Jebo te, koja je to prica, covek je proslu sezonu poceo u Primorci.

 

On je duže bio u Primorci, pre dve godine je igrao aba2, gledao sam Dinamik- Primorska i baš se čudio šta traži tamo, unosio je u koš Miladinovića i Zečevića, centre Dinamika. Doduše nisam baš očekivao da nekada može biti faktor protiv CSKA :) lepa sportska priča.

Link to comment

Predvidjanje kakvu će karijeru da napravi neki igrač jeste nezahvalan posao, nešto poput meteorologije, ali uvek postoje neki pokazatelji.

To što je Marko završio kod nas, je malo i splet srećnih okolnosti.

Nije on slučajno završio u Primorskoj pre dve sezone, postoji veza sa onom Cibonom. No, nebitno

 

Sve u svemu, sinoć je ekipa grindala duboko da ostane u meču, sve dok Obradović nije našao odgovarajuće petorke i na kraju se isplatilo.

Baš dobar skalp za samopouzadnje ekipe.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...