Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Mislim da vam je trenutno u mladjim kategorijama nabolji prospekt Lazar Gacic, 210,211 cm, 15 godina igra za kadetsku ekipu sa godinu dana starijim igracima, ima dobru kordinaciju za visokog igraca , krece se lako , ume sa loptom ,   dugo niste imali tako  talentovanog igraca u mladjim kategorijama.

Edited by Micko8
Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

nije on junior

 

U basketaškom smislu :blush:

 

Btw, nisam znao da je tako mator. 

 

I dalje osećam da je Loyd prodao ovu tekmu. Bukvalno je imao 5-6 otvorenih pogleda za 3, i ništa nije ubo.

Link to comment
52 minutes ago, levi said:

ko je odjednom oduzeo talenat svima. kakav obostrani hrkljuš poslednja 2 min 3/4

 

Neverovatno. Kako odemo u ovu halu i igracima i strucnom stabu neko oduzme mozak. Dobio nas je sam igrac kojeg izgleda niti smo skautirali, niti smo verovali da ce da igra.

Link to comment
37 minutes ago, samo_opusteno said:

Rutiniranje ove Obradoviceve salabajzerske kosarke.

 

Da li bi elaborirao sta je tacno salabajzersko u kosarci koju igramo?

Link to comment
 
Da li bi elaborirao sta je tacno salabajzersko u kosarci koju igramo?

Previse izmena kojima se ne vidi prava svrha. Na kraju smo mi pali a navodno treba tim izmenama mi da ostanemo sveziji.
Uz to uvodjenje sede glave Simona prvi put onda kad se lomi, samo da bi ispao par puta u odbrani.
Link to comment
Just now, samo_opusteno said:


Previse izmena kojima se ne vidi prava svrha. Na kraju smo mi pali a navodno treba tim izmenama mi da ostanemo sveziji.
Uz to uvodjenje sede glave Simona prvi put onda kad se lomi, samo da bi ispao par puta u odbrani.

 

Imao je gresaka Obradovic veceras, od kojih je ta sa Simonovicem bila posebno atraktivna, ali nisam te to pitao. Pitao sam te sta je tacno salabajzersko u kosarci koju igramo.

 

Veceras smo ocigledno insistirali da sto je pre moguce uvedemo O'Brajanta u tim i to je dosta poremetilo u rotacijama i hijerarhiji u napadu pa se neki igraci nisu snasli ali mi cemo u sledecih 25 dana odigrati 10 utakmica i jednostavno nemamo vremena da uvodimo novog igraca kroz trening. Mora kroz utakmice.

Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ko god bude izbačen iz tima da bi u 12 opstao Simonović, istog trenutka treba da traži ispisnicu.

 
  •  

 

Imali smo problem sa strane pomoci kad god Lazic nije bio na parketu, Obradovic je to neuspesno pokusavao da resi gomilom razlicitih igraca. Davidovac kao da nikada nije gledao Mek Koluma, dva puta je pomagao sa njega i oba puta nam je ubacio trojke iz coskova. Simonovic ne da nista nije pomogao vec je i dodao ali nismo mi zbog njegovih par minuta izgubili utakmicu. Izgubili smo je zato sto smo oba puta kad smo izbacili Himki iz igre, jednom u prvom a jednom u drugom poluvremenu, propustili da steknemo prednost promasujuci otvorene suteve i trenirajuci Mikija u odbojci. U oba ta perioda smo igrali uzasno glupo u napadu i ponistili minute dobre odbrane.

 

Imali smo bas previse praznog hoda veceras, sto je bilo jasno da ce se desiti u prva dva napada na utakmici koje smo odigrali na O'Brajanta pokazujuci ociglednu nameru da ga opteretimo veceras na silu. Trajace to jos neko vreme, neko je izgubio te suteve i minute koji su veceras njemu dodeljeni, ali mislim da smo dobili bas jako pojacanje. Bice to dobro kad se poslozi.

Link to comment
56 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Sve se slažem, ali ponavljam da je Simonović apsolutni višak u ovom timu, Rit je neuporedivo korisniji igrač od njega. Pa i od Dobrića.

 

Slazem se, samo je problem to sto igra na drugacijoj poziciji. Bilo kako bilo, Simonovic je bez diskusije visak u ovom timu i svaki njegov minut na evroligaskim utakmicama je protracen. Sa novim igracem na poziciji 4 pokrili smo i suterske opcije pa sada vise nema potrebe za njegovim Siiiiiiiiimonovic trojkama, Davidovac je ucinkovitiji kao small-ball cetvorka a na trojci smo jos pokriveniji igracima zadatka, pa ni tu nema mesta. Rit bi morao da bude taj peti visoki igrac, kompatibilan je bukvalno sa svim nasim drugim visokim igracima, osim mozda sa Kuzmicem.

 

Roc bi takodje mogao da unese malo protagonizma kako bi se nametnuo jer je onaj Sajks dobio pedalu u Atini. Koliko god da je Rocesti mator ne bih voleo da umesto njega gledam igraca koji nas je vec jednom ispalio a Pao ga je otpustio jer je trazio ugovor na dve godine. Deluje mi kao zahtevan igrac a vec imamo dva ogromna potrosaca lopti i ne treba nam jos jedan takav.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Micko8 said:

Mislim da vam je trenutno u mladjim kategorijama nabolji prospekt Lazar Gacic, 210,211 cm, 15 godina igra za kadetsku ekipu sa godinu dana starijim igracima, ima dobru kordinaciju za visokog igraca , krece se lako , ume sa loptom ,   dugo niste imali tako  talentovanog igraca u mladjim kategorijama.

 

Ima 210.211 ako obuje cetri para patika.:laugh:

Link to comment

Na 3 minuta do kraja 3/4 i +3 za Zvezdu na liniji slobodnih je Mekalum. Gavrani Kuzmanović i Kovačić pomalo podsmešljivo komentarišu da je za 27 minuta postigao samo 1 koš.

Do kraja te četvrtine ovaj daje 8, a u poslednjoj četvrtini još 14 uz samo 1 promašaj i skoro sam dobija utakmicu. Sve to uz gordićevsku odbranu Ročestija i Lojda.

Edited by Mark Rothko
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Блок_64 said:

 

Ima 210.211 ako obuje cetri para patika.:laugh:

Meni deluje tako , poredeci ga sa nekim drugim igracima slicne visine, ako nije 210cm onda je veoma blizu , a verovatno ce i preci  tu visinu  sobzirom na godine.

Link to comment

Kad je u trecoj cetvrtini dok se Himki mucio da da kos rekao da ekipa koja poene postize samo sa bacanja ne moze da dobije utakmicu znao sam da Himki dobija. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...