Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

15 hours ago, Блок_64 said:

 

Ima 210.211 ako obuje cetri para patika.:laugh:

Evo i slika, zar ti ne deluje kao neko sa tom visonom i klub ga je tako predatavio  kada je potpisao ugovor   , jeste da je   krhke kradje  pa ti mozda ne izgleda da je toliko visok. sa patikama je sigurno tu oko 210cm . Sve u svemu svidja mi se ono sto sam vide kod njega u igri, mislim da je mnogo vise talentovaniji od Vukovica oko kojeg se  navodno otimala Srbija i Crna Gora a on izabrao Srbiju.

 

Potpis-16-jun-Lazar-Gacic-stoji--768x618

Edited by Micko8
Link to comment
8 hours ago, Micko8 said:

Evo i slika, zar ti ne deluje kao neko sa tom visonom i klub ga je tako predatavio  kada je potpisao ugovor   , jeste da je   krhke kradje  pa ti mozda ne izgleda da je toliko visok. sa patikama je sigurno tu oko 210cm . Sve u svemu svidja mi se ono sto sam vide kod njega u igri, mislim da je mnogo vise talentovaniji od Vukovica oko kojeg se  navodno otimala Srbija i Crna Gora a on izabrao Srbiju.

 

Potpis-16-jun-Lazar-Gacic-stoji--768x618

 

Micko,ja to dete pratim jos kada je bio u ceraku,i veruj mi da nema tu visinu.

Link to comment

A i ovi iz El su debili, umesto da naprave dve grupe po osam timova dvkružno (mogli su da uzmu poredak od prošle godine jedna grupa parni druga neparni) i plus playoff po 4 iz svake grupe. Bilo bi mnogo više slobodnih termina za odložene utakmice kojih će biti sve više. Bilo bi mnogo regularnije nego ovo. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...