Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Dobro sad, radili smo odlično za to vreme, ali uvek može bolje. Mislim da u zlatnim momcima ima intervju sa A.Nikolicem u kome on izalaže svoju metodologiju fizičkih priprema. Uporedi to sa onime što je Đorđević pričao pre svetskog prvenstva ili sa načinom na koji se NBA igrači spremaju za sezonu. Nebo i zemlja. Sada znamo da postoji sweet spot tj. da je itekako moguće previše trenirati. To je postala toliko notorna činjenica da je izbegavanje pretreniranja tema i među ozbiljnijim rekreativcima. Performanse i dugovečnost sportista potvrđuju da to nije prazna priča.
Ti si bio negde generacija sa Aleksandrovom?

Sent from fav toy

Link to comment

Prošle godine je emitovan serijal o zlatnim medaljama osvojenim na svetskim prvenstvima, pa se pričalo i o SP 1998. Svi igrači su rekli da su im pripreme za taj šampionat bile gore nego pakao, tačno se vidi da ih i sad pamte kao nešto najteže što su doživeli u karijeri, a ni ja se ne sećam da sam ikada čitao ili slušao o težim treninzima. Dobra priča, kreće na 24:17.

 

 

Link to comment
12 hours ago, Heaviside said:

Čuo sam i ja priču da klinci više treniraju u Evropi. Šta znam, ima mi smisla da se više i bolje radi u kadetima Mege nego sa frešmenima po srednjim školama u Americi.

 

Naravno da ima smisla zato što je to uglavnom tačno. Bar kad je reč o najtalentovanijim klincima. U Evropi će takvi klinci mnogo ranije da dobiju vrhunski trening i mnogo ranije da budu bačeni u vatru. Zato u Evropi bude Rubio koji sa 14 igraza za seniore u Euroleague, sa 17 igra 30 minuta u finalu OI itd itd

u USA to nemaš. Npr Steph Curry je stariji od Rubia godinu i po dana, a u isto to to vreme je igrao za kadete i omladince i gubio od Jeremića Katnića Stojačića i Čakarevića 

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

Citajuci ovu rapravu od pocetka, naucio sam da je Johny zavrsio u zvezdi a ne u nba zato so previse trenira.

 

Kad sam video koliko dupe ima Džoni, malo me to utešilo, pa sad verujem da je i moje veliko zbog pretereniranosti™

Edited by Nikodije
Link to comment

Лош почетак краја каријере...

 

Но да се не бавимо небитним ликовима и стваврима...вечерас би нам могли приредити укус задовољства ови наши кошаркаши?!

 

 

Edited by ОГИрс
Link to comment
1 hour ago, ОГИрс said:

Лош почетак краја каријере...

 

Но да се не бавимо небитним ликовима и стваврима...вечерас би нам могли приредити укус задовољства ови наши кошаркаши?!

 

 

 

Luka Mitrovic nebitna stvar? On moze da bude nebitna stvar samo za nekog posranog bilmeza bez mozga koji sa Zvezdom veze nema. Za navijace Zvezde Luka je nas bivsi kapiten, momcina bez mane, decko koji se dva puta tesko povedjivao igrajuci u nasem dresu. Tako da cemo se mi navijaci Zvezde baviti njime a vi drugi cime cete se baviti to je vasa stvar.

  • +1 2
Link to comment

Gledao sam uživo to protiv Olimpije kad se povrijedio, jedna od stvari koje zapamtiš do kraja života. Kakav muk u Pioniru. Stravično. Mislim da smo izgubili, nikom nije bilo do košarke.

Link to comment
29 minutes ago, harper said:

 

Luka Mitrovic nebitna stvar? On moze da bude nebitna stvar samo za nekog posranog bilmeza bez mozga koji sa Zvezdom veze nema. Za navijace Zvezde Luka je nas bivsi kapiten, momcina bez mane, decko koji se dva puta tesko povedjivao igrajuci u nasem dresu. Tako da cemo se mi navijaci Zvezde baviti njime a vi drugi cime cete se baviti to je vasa stvar.

 

+1

luka je stalno potcenjivan, pre svega zbog svojih fizickih limita, ali uopste nije slucajno to sto je uzivao toliko poverenje kod radonje i tri godine bio glavna cetvorka. osim sto je pravi kapiten, on je i jako pametan igrac, dobar na lopti, donosio je puno nekih opcija u igri, posebno u napadu. u odbrani se cesto mucio, ali i tu je davao doprinos zahvaljujuci pameti. nakon sto je luka otisao, u prethodne tri godine nesto nisam primetio da smo uspeli da nadjemo bolju cetvorku od njega. nece biti prijatno videti ga u bokanovom dresu ali treba mu pozeleti sve najbolje i puno zdravlja.

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, James Marshall said:

Gledao sam uživo to protiv Olimpije kad se povrijedio, jedna od stvari koje zapamtiš do kraja života. Kakav muk u Pioniru. Stravično. Mislim da smo izgubili, nikom nije bilo do košarke.

 

Strasan momak i neobicno inteligentan kosarkas, njegove povrede su bas onako dokaz da je svet jedno nepravedno mesto koje treba mrzeti iz dna duse. I Saleta Djordjevica sam otpisao u glavi onda kad je Luku, u periodu kad je igrao sjajno, iscimao kao konja pa ga vratio sa priprema jer je morao na takmicenje da vodi onu mutavu kljusinu od Bircevica "zbog atmosfere".

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...