Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Apropo stvaranja igraca i oslanjanja na njih kao strategije, ode i Jaramaz u Bajern. Mi kukamo kako ne stvaramo igrace a evroligasi odavde uzimaju i jedva dokazane igrace koji su tek nesto proigrali. Sta li onda drugi stvaraju ako mi ne stvaramo?

Link to comment

odlicno za jaramaza, a i srpsku kosarku sto ce igrati EL od sledece sezone

vreme mu je

on je draftovan, igrao je letnju ligu, cini mi se bio i pred potpisom, a onda su ga povrede i bolest sjebale

dokazao se u velikoj meri u evrokupu, pravi trenutak za visi stepenik

 

a nemacka nikad nije imala ni blizu talenata kao srbija

ulazu dosta, dovode i vrhunske strucnjake, sve je vise i njihovih kvalitetnih kosarkasa, ali nista to ne ide preko noci

dobar potpis i za bajern, dobijaju kvalitetnog dosta mladog igraca kojio ce jos napredovati

trinkijeri ga je trenirao u partizanu tako da nema sumnje da ga je zeleo i da ce ovaj dobiti potreba prostor

 

 

 

Link to comment

Jel ima istine u informaciji da Walden ide u Oly? Zar nema ugovor na 2 godine, a ne spominje se neko obeštećenje? Ili mu se duguje pa je  kompenzacija u pitanju? 

Link to comment
11 minutes ago, assignment said:

Jel ima istine u informaciji da Walden ide u Oly? Zar nema ugovor na 2 godine, a ne spominje se neko obeštećenje? Ili mu se duguje pa je  kompenzacija u pitanju? 

 

Volden za sada ide kuci u Majami da se izleci, odmori i spremi za sledecu sezonu. Doba je sezone kad se klubovi raspituju za sve igrace koji imaju evroligaski nivo i status ili klubovi koji se raspituju misle da mogu da ga imaju, od toga do realizacije transfera je dugacak put. Bice u sledecih par meseci na hiljade tvitova koji pocinju sa "sources told", "as reported", "it has been confirmed by high official" i slicno, ne treba previse obracati paznju. Radonjic je prezadovoljan Voldenom i racuna na njega ali sa igracima je uvek isto, ako se neki parajlija ispruzi sa duplo vise para ili tako nesto tesko je odupreti se tome.

Link to comment

Rekao bih da je njegov status siguran, bio je gost Zvezdinog podcasta. Osim ako ne izleti neka nepristojno dobra ponuda, kao što reče harper.

Link to comment

Bilo je "glasina" da Barcokas vidi Walden-a kao dobru dopunu Slukasu na mestu pleja, ne znam da li su glasine bile istinite ali je u medjuvremenu Olimpijakos potpisao Walkup-a na 2+1 ugovor i time verovatno "zatvorio" poziciju pleja.

Link to comment

Ogledati podcast, preporuka. Ne znam da li sam čuo neki intervju sa njim osim nešto kratko posle tekme.. baš, baš cool tip, zanimljiv, vedar, nenametljiv, ocigledno veliki radnik i potpuno sa obe noge na zemlji.

Najavio je ovo sto harper piše, odmor kod kuće, saniranje povrede, pa nova sezona u Zvezdi.

Zanimljiv odgovor na pitanje na kojoj poziciji sebe vidi i gde mu više odgovara da igra. Kaze, plej definitivno.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...