Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

19 minutes ago, booyaka said:

Imajte u vidu da ćemo igrati EL a ne FIBA ligu šampiona ili EC.

 

Imajmo u vidu da će budžet vrlo verovatno biti kao i ovosezonski, a još više šta je Dejova trenerska filozofija i na čemu koncipira igru.

Link to comment
proveren nacin za uspesno sastaljanje rostera - jedan iz partizana, jedan iz buducnosti, jedan sto je igrao u partizanu davno, jedan sto nas je napunio u evroligi pre 5 godina, jedan povredjeni bivsi igrac po izboru i naravno carls dzenkins. nikad ne omane
Iz Partizana je u poslednjih 10 godina došao Kori, a od bivših Kinzi na pola sezone. Iz Budućnosti niko, koliko se sećam. Ko nas je napunio u EL pa došao? Sofo? Deon?
Link to comment

Nisam baš siguran u Dejoovu trenersku filozofiju glede EL.
A ni Čovićevu koja je otprilike "prvi u selu, samo ne poslednji u gradu".

Link to comment

Jedino sto je potrebno je da Radonjic dobije isti tretman kakav je imao Sasa Obradovic kad je formirao roster. Dakle, da ga Covic pusti da sam izabere sta hoce. Nakon ove titule moze da promasi svih 12 igraca i aferim mu od mene, zasluzio je za toliko. Takodje, ne treba smetnuti s uma da se ova titula lako moze pokazati kao dugorocno najvrednija od svih, o tome cemo nesto vise znati pre nego sto pocne sledeca sezona Evrolige.

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, Wilde said:
33 minutes ago, Joe D said:
proveren nacin za uspesno sastaljanje rostera - jedan iz partizana, jedan iz buducnosti, jedan sto je igrao u partizanu davno, jedan sto nas je napunio u evroligi pre 5 godina, jedan povredjeni bivsi igrac po izboru i naravno carls dzenkins. nikad ne omane

Iz Partizana je u poslednjih 10 godina došao Kori, a od bivših Kinzi na pola sezone. Iz Budućnosti niko, koliko se sećam. Ko nas je napunio u EL pa došao? Sofo? Deon?

brt, nemoj si bukvalista. sprdam se na racun forumskog skautinga.

Link to comment
brt, nemoj si bukvalista. sprdam se na racun forumskog skautinga.
Ma ok, nego stvarno bi bilo dobro da u ligi postane malo normalnije da igrači prelaze iz kluba u klub bez obzira na rivalitete, naročito kada je reč o onima iz regiona. Pojuriti Ivanovića je zicer: ističe mu ugovor, hteo bi u EL, u odličnoj je formi a mi plačemo za "domaćim". Bilo bi glupo da ga ne prizivamo i mi na forumu :)
Link to comment

Da dobijemo licencu kako bi prezentovali domaće polovnjake, strance koji nisu ni za EC i dekadenciju od igre? Kako da ne, evo Đordi bi bio sigurno oduševljen.
Da ne spominjem da je za licencu najvažnija finansijska stabilnost i određen nivo uloženih sredstava blizu kojih nikad nismo bili.

Link to comment
3 hours ago, Wilde said:

Iz Partizana je u poslednjih 10 godina došao Kori, a od bivših Kinzi na pola sezone. Iz Budućnosti niko, koliko se sećam. Ko nas je napunio u EL pa došao? Sofo? Deon?

 

Noko  :)

a bogami i Markus nas je napunio u dresu Lokomotive u našoj prvoj Evroligi, pa došao.

a i Derik Braun nas je punio više puta.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 hours ago, booyaka said:

Da dobijemo licencu kako bi prezentovali domaće polovnjake, strance koji nisu ni za EC i dekadenciju od igre? Kako da ne, evo Đordi bi bio sigurno oduševljen.
Da ne spominjem da je za licencu najvažnija finansijska stabilnost i određen nivo uloženih sredstava blizu kojih nikad nismo bili.

 

da vratimo onda Obradovića da sastavi ponovo 1 fensi tim

  • +1 2
Link to comment
33 minutes ago, Nikodije said:

 

Noko  :)

a bogami i Markus nas je napunio u dresu Lokomotive u našoj prvoj Evroligi, pa došao.

a i Derik Braun nas je punio više puta.

 

Ono jes :) Povlačim, priznajem.

Link to comment

NNoko i Kuzmić na centru (žao mi je da vas razočaram, ali potencijalna defanziva koju Kuzmić može da pruži ne raste na drvetu, a kamoli u EL (a u ovoj seriji imali smo neke naznake onog Kuzmića iz 2017.g. a ako neko može da ga povrati iz mrtvih, to je Radonjić)).  Plej koji ume da doda je must, a onda i neka zamena za Lojda (ili Lojd sam).

 

Svaka čast Radonji za Dobrića. 

Edited by Ivo Petović
Link to comment
14 minutes ago, Ivo Petović said:

NNoko i Kuzmić na centru (žao mi je da vas razočaram, ali potencijalna defanziva koju Kuzmić može da pruži ne raste na drvetu, a kamoli u EL (a u ovoj seriji imali smo neke naznake onog Kuzmića iz 2017.g. a ako neko može da ga povrati iz mrtvih, to je Radonjić)).  Plej koji ume da doda je must, a onda i neka zamena za Lojda (ili Lojd sam).

 

Svaka čast Radonji za Dobrića. 

 

Morace onda da se dovede jos jedan mobilniji centar koji moze da igra spolja a Kuzmic kao treci centar da isporucuje tu famoznu defanzivu u veoma skromnoj minutazi. Takodje verujem da ce se bar dva pleja dovesti jer Hol bi u teoriji mozda mogao da bude igrac kakav bi se potencijalno dopao Radonjicu (dugacke ruke, jak frame, brze noge) ali u praksi je u pitanju panicar koji kad utakmica ode u tvrdo izgubi i ono malo sto zna. Radonjic je i od vecih balvana pravio igrace za rotaciju ali kukavicki mindset nema tog trenera koji moze da ispravi. Volden je svoje odigrao na kecu. Njemu sledece godine sleduje uloga Dzenkinsa, pomocna organizacija igre, agresivna odbrana na perimetru, coskarenje i kreiranje za sebe iz driblinga kad ga krene. Jebali smo mu majku ove godine, vukao je za trojicu.

  • +1 1
Link to comment

Nema od Hola ništa, verujem da će tu Radonja da ganja Jovića, mada je taj čovek spojio sezonu zdrav - verovatno nikad.

 

Kuzmić može da bude vrlo koristan - ako u nešto verujem kod Radonjića, to je da će uspeti da ga oživi, u ovih par utakmica je delovao mnogo bolje nego u decembru, kad sam poslednji put gledao Zvezdu :)

 

Meni je Rit ok za petog visokog. Volden je upravo to što si rekao, poenter u drugoj petorci. Glavna stvar je plej. 

Edited by Ivo Petović
  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, Ivo Petović said:

Nema od Hola ništa, verujem da će tu Radonja da ganja Jovića, mada je taj čovek spojio sezonu zdrav - verovatno nikad.

 

Kuzmić može da bude vrlo koristan - ako u nešto verujem kod Radonjića, to je da će uspeti da ga oživi, u ovih par utakmica je delovao mnogo bolje nego u decembru, kad sam poslednji put gledao Zvezdu :)

 

Meni je Rit ok za petog visokog. Volden je upravo to što si rekao, poenter u drugoj petorci. Glavna stvar je plej. 

 

Tek ako dovedemo Jovica moracemo dobrano da se ispruzimo za drugog pleja. Jovke nema sanse da izgura ni pola sezone s nekom znacajnijom minutazom a sada mu je cena poprilicna. Rit nije produzio ugovor tako da od njega verovatno nema nista. U Kuza i Simonovica vise nemam poverenja uopste, ostavili su upecatljiv utisak u poslednjoj utakmici sezone ali ono sto su do tada igrali je bilo ispod svakog kriterijuma. I kad smo vec kod Simonovica, red bi bio i da Davidovac vec jednom odluci sta hoce od svoje karijere. Super je taj njegov cool stav u zivotu ali trebalo bi malo da ga bude sramota da ga iz do or die utakmice potpuno izbaci jedan bivsi kosarkas poput Simonovica.

Edited by harper
Link to comment
 
da vratimo onda Obradovića da sastavi ponovo 1 fensi tim
Radonja je već birao fensi tim u Bajernu. Fensi tim ili ne, njegova filozofija igre ne prolazi više u EL.
Ali, kapiram da većini navijača nije bitna EL, samo da se bude prvi u selu.
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...