Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

25 minutes ago, Banjo said:

 

Nikolic sigurno nije igrac po Radonjinom ukusu.. vec Ivanovic moze da igra EL lagano. Malo me razocarao u ovoj finalnoj seriji, ocekivao sam vise od njega.. mi smo odbranu na njemu zasnivali, tako da ima opravdanje..

Kad se sve sabere, on je najbolji plej ABA lige, dobar defanzivac, brz kao munja. 

 

Ivanovic i Jaramaz kad bi dosli tu bi pola posla zavrsili sto se tice prelaznog roka.. Nadam se da je realno.

 

 

Jovic, Ivanovic

Jaramaz

Lojd, Volden

Laza, Dobric, Davidovac

Na 4 onaj mladi iz Igokee, zaboravih mu ime.

Noko, Petrusev

 

Auh, sunce ti :)

ma do jaja iz svih konkurenata u aba ligi po jedan, ponajbolji igrac

pa da se onda zvezda pokolje sa aba konkurencijom da im pokaze ko je ko :D

a simp(to)maticno, jedino nikog iz fmpa nema u tom tvom izmastanom sastavu

 

lojd ce otici, volden ce verovatno otici, lazarevic bi morao biti siguran u ekipi ako ima imalo pameti, misko nije lud da petruseva da u zvezdu, jovic u svom fizickom stanju nikako ne moze biti prvi plej, ako bi i bila ova kombinacija, ivanovic bi imao prednost, ali sumnjam u to

ivanovic je inace odlican igrac, dok je imao snage probijao je kako je hteo

da ima malo kvalitnenije saigrace njegov ucinak bi bio mnogo veci

Link to comment
11 minutes ago, parenzana said:

kakav bre lojd, saberi se. ide u oly, grci uveliko o tome pričaju.

 

Lojd je odbio Olimpijakos, to je sam izjavio. On ce sacekati da vidi hoce li biti nekih sansi da se vrati u NBA ligu pa tek ako ih ne bude izabrace klub u Evropi.

Link to comment

Izjavio je da je odbio 650.000 iz Makabija, za Oly nisam video kao ni to za NBA.

 

I Oly je premija za njega ali ako misli da može bolje, širok mu drum.

Edited by parenzana
  • +1 1
Link to comment

Vreme je za iskorak na EL sceni. Barem plasman u plejof. A to znači 10+ miliona € budžet i samo kvalitet da bude kriterijum prilikom izbora igrača.

Link to comment
13 minutes ago, parenzana said:

Izjavio je da je odbio 650.000 iz Makabija, za Oly nisam video kao ni to za NBA.

 

I Oly je premija za njega ali ako misli da može bolje, širok mu drum.

 

Imas u podkastu sa Dozetom i onim likom. Da li u Evropi moze bolje od Olija ili ne moze, ne znam sta je tu bolje ili gore. Olimpijakos je u tih desetak najelitnijih klubova u Evropi i u koji god da ode isto mu se hvata. Isto vazi i za Makabi. Dosta je vaznih evropskih igraca koji su granicni NBA igraci otislo preko bare, bice toga i ovog leta, mislim da je jos uvek rano da se vidi ko ce sve i sta da nudi igracima.

Link to comment
12 minutes ago, pbg12345 said:

ma do jaja iz svih konkurenata u aba ligi po jedan, ponajbolji igrac

pa da se onda zvezda pokolje sa aba konkurencijom da im pokaze ko je ko :D

a simp(to)maticno, jedino nikog iz fmpa nema u tom tvom izmastanom sastavu

 

lojd ce otici, volden ce verovatno otici, lazarevic bi morao biti siguran u ekipi ako ima imalo pameti, misko nije lud da petruseva da u zvezdu, jovic u svom fizickom stanju nikako ne moze biti prvi plej, ako bi i bila ova kombinacija, ivanovic bi imao prednost, ali sumnjam u to

ivanovic je inace odlican igrac, dok je imao snage probijao je kako je hteo

da ima malo kvalitnenije saigrace njegov ucinak bi bio mnogo veci

 

 

Pa ako hoce da igraju EL sad im je prilika. 

Dalibor Ilic se zove onaj iz Igokee, odlican igrac 2000. godiste. Pored njega jos jedna cetvorka, startna.

Ako je nedostupan Petrusev moze i Simonovic.. Dobre brojke je imao.

 

Volden je ocajno odigrao, ovo je sramota.. Ipak ja ga se ne bih lako odrekao. Mislim da je EL igrac, pod uslovom da ne kreira napad.

 

Kljucna pojacanja su Jaramaz i Ivanovic. Jaramaza moze Trankijeri da povuce sa sobom.. Ivanovic ako dodje kod nas Bokanu bi slomio srce. Mislim da nisu realni a bili bi velika pojacanja  

Link to comment
 
 
Pa ako hoce da igraju EL sad im je prilika. 
Dalibor Ilic se zove onaj iz Igokee, odlican igrac 2000. godiste. Pored njega jos jedna cetvorka, startna.
Ako je nedostupan Petrusev moze i Simonovic.. Dobre brojke je imao.
 
Volden je ocajno odigrao, ovo je sramota.. Ipak ja ga se ne bih lako odrekao. Mislim da je EL igrac, pod uslovom da ne kreira napad.
 
Kljucna pojacanja su Jaramaz i Ivanovic. Jaramaza moze Trankijeri da povuce sa sobom.. Ivanovic ako dodje kod nas Bokanu bi slomio srce. Mislim da nisu realni a bili bi velika pojacanja  
Volden je odigrao povređen i na prinudno na sekundarnoj poziciji, svaka mu čast što je i ovoliko izgurao. Neće on niđe.
  • +1 3
Link to comment

Meni je bitno da ostanu Lazić i Dobrić od domaćih, a od stranaca Nnoko, naravno ako Radonjić ostane. Obzirom da je svaki centar u Zvezdi koju vodi Radonjić u drugoj sezoni kod nas razbijao to očekujem i od Nnoko-a.

Uz jednog odličnog pleja, i jednog solidnog ali defanzivno orijentisanog zadržao bih i Voldena, ovo ostalo, kako hoće.

Link to comment

BTW, što se željai čestitki tiče, a da nisu potpuno epska fantastia, moje su sledeće. Prvo očerupati, naravno ako je moguće (izlaz iz ugovora za EL) domaći teren;

 

- Kobs

- Smit ili Tomas

- Mozli

 

- Lojd

 

Kobsa vidim kao drugog pleja (Volden na dva), prva jedinica mora biti ujedno (uz Lojda) i najbolji/skuplji igrač tima.

 

Smit i Tomas su slične konfiguracije i apsolutno poželjni i primenljivi u sistemu koji Dejo forsira

 

Mozli je doslovce nacrtan za njegov sistem

 

 

Lojd se neće usrećiti kao neka šesta opcija u nekom Olimpijakosu ili Baskoniji, tamo niti će biti starter a glavni igrač da ne pričamo. Takođe nema šanse da dobije sve strpljenje sveta kao kod nas.

 

Ako je pametan, a mi mu malo pojačamo platu, mi smo mu doslovno idealan fit.

 

Meni bi ovo bilo dovoljno da budem happy 🙂

Link to comment

Pretpostavljam da Volden, Dobrić, Lazić, Davidovac i Noko ostaju. Solidna je to baza, mada ali i fali nam dosta. Ako želimo bude respektabilna EL ekipa fale nam najmanje dva vrhunska igrača najmanje u rangu Lojda i to ako Lojd ostane. Vrhnuski plej i četvorka plus dobar drugi kec. Rezervna petica takođe ako Radonja ne pokuša još jednom sa Kuzmićem koji je u finalu stvarno bio sasvim ok ali nemam vere da njega može da se računa. Ivanović, Jaramaz, Petrušev, Simonović bi sve bili džek potovi, Jović možda ako pristane na manju platu i primerenu ulogu.

Link to comment

proveren nacin za uspesno sastaljanje rostera - jedan iz partizana, jedan iz buducnosti, jedan sto je igrao u partizanu davno, jedan sto nas je napunio u evroligi pre 5 godina, jedan povredjeni bivsi igrac po izboru i naravno carls dzenkins. nikad ne omane

Edited by Joe D
  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...