Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Kako smo mi osvojili ovu titulu verovatno samo Radonjic zna. Ovo nam je najgora sezona po kolicini gluposti koje smo napravili i opet smo se nekako iskobeljali na gurku.

  • +1 1
Link to comment

Raova titula, realno samo on je mogao da preokrene trend sa početka sezone i da ovaj tim i ovu sezonu na kraju ipak učini šampionskom. Iscedio je maksimum od domaćih veterana, dobio Dobrića, američki bekovi sporadični, a jednom sam napisao da Nokov ulazak u formu može predstavljati razliku između osvajanja i neosvajanja titule, stvarno je odigrao herojski i rudarski, Lendri Sirotanović, svaka mu čast, sa toliko malo serviranih poena od saigrača. 

  • +1 2
Link to comment

Ovo stvarno nije trebalo da bude šampionska sezona, koliko gluposti su pravili, ali Radonja nije dao da ne bude  :)

A sada da nešto više naprave i u Evroligi, kada je već toliko bitno plasirati sa tamo. Stvarno bi bio smor da opet tamo statiramo u kukuruzu, poput nekog Zadra u aba ligi.

  • +1 1
Link to comment

Sad Raoa poslati u Warriorse, da povede Simona i Lazu i uzme i sa njima prsten. Ovdje je obrnuo igricu. 

 

Ali i kako je Simon davio D. Nikolića, da ovaj kad je jednom konačno ostao sam, nema šanse da pogodi. 

Link to comment
1 minute ago, hrkljush boys_2 said:

Sad Raoa poslati u Warriorse, da povede Simona i Lazu i uzme i sa njima prsten. Ovdje je obrnuo igricu. 

 

Ali i kako je Simon davio D. Nikolića, da ovaj kad je jednom konačno ostao sam, nema šanse da pogodi. 

 

Baš ogromna energija i Simona i Lazića. Prvi sam za to da ih više ne gledamo, dosadili su i bogu i narodu, al onda dođu ovakve neke utakmice pa vidiš koliko su bitni. 

Link to comment

Ali ipak Dobrićeva transformacija je utisak finiša sezone. Od 3d bezveznjaka (i to bez "d") Ra je napravio šarmantnog divljaka™ koji odjednom pokušava svašta nešto, dosta toga prođe, dosta toga je trapavo, ali nešto se dešava, pokušava, vidi se rad i topla ljudska reč...

Edited by Nikodije
  • +1 4
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...