Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Plajvi said:

Dobar kec, dobra cetvorka i rezervni centar i da se borimo za 9. u EL.

 

lorenco i jovic (dva pg-a nam trebaju), kalinic i petrusev (kao glavni)

 

 

sad cu da se probudim :D

 

  • Haha 1
Link to comment
31 minutes ago, Nikodije said:

Sutra sa Zlatiborom  :laugh: 

I to u 17h

 

A onda i prekosutra revans :)

 

Elem, Simona ne mogu da smislim i pljujem ga cele sezone, ali moram mu odati priznanje za ovo finale. Verovatno i kljucna rola u drugoj utakmici kad smo bili potonuli, a sinoc je konacno ubacio trojku, u vrlo bitnom momentu. U odbrani sve vreme maksimalno borben i agresivan, koliko god neartikulisano izgledalo ono njegovo skakutanje i mlataranje rukama, mislim da je dobrano izmorio igrace Buducnosti, posebno Dacu Nikolica koji sinoc nista nije mogao da pogodi. Svaka mu cast, svakako je dao puno veci doprinos od Dede, koji me je najvise razocarao u ovoj seriji. Cak je i Kuzmic u vise navrata podsetio na stare dane. Na kraju me ne bi cudilo da Kuridza bude jedini koga ce se Ra odreci od domacih igraca za narednu sezonu.

Link to comment

Deda je baš bio očajan, grozan u napadu al zato još gori u odbrani. Al ajd barem je prepoznao koliko je loš pa nije pokušavao nešto na silu da odigra, juče kao da se sklonio sa utakmice da ovi raspoloženiji preuzmu.

  • +1 1
Link to comment
Ivanović i Danilo Nikolić
Ivanović je najavljivao da se zasitio i da će otići ako se ne plasiraju u EL, tako da možda i nije nemoguće.
  • +1 1
Link to comment

according to Tegeltija koji je prošle godine posle smene Tomića plasirao podatak da Aba ligu nikad nije osvojio tim koji je u toku sezone promenio trenera, trebalo bi da se to sada dogodilo prvi put u 20-god istoriji

Link to comment

Fmp je neposredno pred f4 2004 smenio Đurovića i postavio Boška Đokića, a onda osvojio titulu u Zagrebu. Mislim da je i Rimac u Ciboninoj šampionskoj sezoni došao kasnije a da je sezonu počeo neko drugi. Moguće Repeša.

Ne, Repeša je tad bio u Cedeviti, igrao finale sa Cibonom u Bg

Edited by Nikodije
Link to comment
23 minutes ago, Nikodije said:

Fmp je neposredno pred f4 2004 smenio Đurovića i postavio Boška Đokića, a onda osvojio titulu u Zagrebu. Mislim da je i Rimac u Ciboninoj šampionskoj sezoni došao kasnije a da je sezonu počeo neko drugi. Moguće Repeša.

Ne, Repeša je tad bio u Cedeviti, igrao finale sa Cibonom u Bg

 

Spahija

Link to comment
6 hours ago, levi said:

Ivanović i Danilo Nikolić

 

Nikolic sigurno nije igrac po Radonjinom ukusu.. vec Ivanovic moze da igra EL lagano. Malo me razocarao u ovoj finalnoj seriji, ocekivao sam vise od njega.. mi smo odbranu na njemu zasnivali, tako da ima opravdanje..

Kad se sve sabere, on je najbolji plej ABA lige, dobar defanzivac, brz kao munja. 

 

Ivanovic i Jaramaz kad bi dosli tu bi pola posla zavrsili sto se tice prelaznog roka.. Nadam se da je realno.

 

 

Jovic, Ivanovic

Jaramaz

Lojd, Volden

Laza, Dobric, Davidovac

Na 4 onaj mladi iz Igokee, zaboravih mu ime.

Noko, Petrusev

 

Auh, sunce ti :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...