Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

11 hours ago, harper said:

 

Sad sam procitao da je u jednom trenutku odnos bio 30 : 5 u bacanjima. To je bas tesko objasnjivo.

 

Umesto što se bavimo suđenjem (koje će u Pg UVEK, ALI UVEK, MAKAR ODSEKLI SEBI ĆUNU BITI DOMAĆINSKO), trebalo bi da se bavimo time kako da trojac Lojd, Hol i Simonović ubace spolja 15 poena, da damo sve zicere na 30cm od obruča i da ne izacujemo sami lopšte u aut a da u krugu od pet metara nema nikog.

 

Ako ostvarimo gore navedeno, dobićemo, sve da suci ubacuju u koš.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Umesto što se bavimo suđenjem (koje će u Pg UVEK, ALI UVEK, MAKAR ODSEKLI SEBI ĆUNU BITI DOMAĆINSKO), trebalo bi da se bavimo time kako da trojac Lojd, Hol i Simonović ubace spolja 15 poena, da damo sve zicere na 30cm od obruča i da ne izacujemo sami lopšte u aut a da u krugu od pet metara nema nikog.

 

Ako ostvarimo gore navedeno, dobićemo, sve da suci ubacuju u koš.

 

Ja ne ocekujem bolje procente suta u spoljnoj liniji obe ekipe do kraja finala. Igra se tvrdo, rotacije su skracene i svi igraci se mnogo trose na obe strane terena. Buducnost vazi za suterski dosta bolji i raznovrsniji tim od nas pa se ni oni nisu proslavili s procentima do sada.

Link to comment

Neko je posle pada Kobsa na leđa u prvoj utakmici ubacio da bi to moglo da utiče na ishod cele serije i izgleda da će biti u pravu.

 

Miloe izgeda nema alternativu za njega. Nikola Ivanović igra odlično, ali ne može sve sam. Bez Edžama i Kobsa, knjiga je spala na dva slova, plus što im povremeno neko poludi tipa Danilo Nikolić u prvoj ili Italijan juče. Zoza Nikolić neupotrebljiv, Šehović i ne ulazi, jedino Luka kapiten zarađuje platu pošteno. Mogao bi trener malo da se zapita šta bi sa onim timom od zimus.

 

Sa druge strane, RA čuda pravi sa kršinama koje je nasledio. 

Link to comment

dve  male digresije

-tek sad vidim da kls odma krece od plej ofa(sto je pohvalno), al je debilno da krece dva dana nakon zavrsetka finala u abi..

-valjalo bi podici gossa i drug odrona iz kubana za next season, missim ako im se igra el, ako ne, ko ih jebe.. :fantom:

Link to comment
6 hours ago, harper said:

 

Ja ne ocekujem bolje procente suta u spoljnoj liniji obe ekipe do kraja finala. Igra se tvrdo, rotacije su skracene i svi igraci se mnogo trose na obe strane terena. Buducnost vazi za suterski dosta bolji i raznovrsniji tim od nas pa se ni oni nisu proslavili s procentima do sada.

 

Ako Lojd (najbolji i najplaćeniji igrač), Simonović (samo to i zna i ništa drugo) i Hol (valjda je košarkaš?) ne mogu da ubace po 2+2+1 trojku po meču neka se obese.

Link to comment
6 hours ago, April said:

Neko je posle pada Kobsa na leđa u prvoj utakmici ubacio da bi to moglo da utiče na ishod cele serije i izgleda da će biti u pravu.

 

Miloe izgeda nema alternativu za njega. Nikola Ivanović igra odlično, ali ne može sve sam. Bez Edžama i Kobsa, knjiga je spala na dva slova, plus što im povremeno neko poludi tipa Danilo Nikolić u prvoj ili Italijan juče. Zoza Nikolić neupotrebljiv, Šehović i ne ulazi, jedino Luka kapiten zarađuje platu pošteno. Mogao bi trener malo da se zapita šta bi sa onim timom od zimus.

 

Sa druge strane, RA čuda pravi sa kršinama koje je nasledio. 

Jeste nasledio krš tim ali sreća u nesreći je da ima dovoljan broj spoljnih igrača sa kvalitetnim telesinama što je ključ za Radonjinu košarku. Biće i dalje podvig ako dobijemo seriju, baš da se Milojević zamisli. I dalje je neizvesno doduše, u PG su nam šanse male, a petoj smo eventualno blagi favoriti ako bude normalno suđenje kao što je bilo u prve dve. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...