Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, FPLS said:

Jbt, cele sezone jedna ista utakmica

 

Bukvalno. Niko ne sme da pogleda na kos kad se odlucuje nego svi daju loptu Lojdu da igra 1 na 5 nakon sto je vukao celu utakmicu. I tako u krug.

 

Kuzmic i Simonovic ne vrede ni toliko da glume kamen za kacu za kupus.

Link to comment

Krajnje je vreme da se euroliga oslobodi ovakvih ekipa. Pa sto je neko duzan da godinama gleda razne lazice, dobrice i ostale voldene koji ni dva cunja ne bi predribrali. Mucno je vise unedogled uzivati u hrkljusu koji prikazuju. O kuzmicima i simonovicima ne vredi ni pricati. Jadno.

  • +1 1
Link to comment

Dakle, lepo nisam gledao ovaj bedan izgovor od kosarke par nedelja i veceras se zeznem i pogledam opet... Negde 2 minuta pred kraj sam proveravao protiv koga zvezda igra, jer sam ovo isto gledao...nekoliko puta ove godine...Loyd koji sutira iz svih mogucih pozicija, i uglavnom masi, i ostali koji ne smeju ni da pogledaju kos.

Jebes ti odbranu, osnovna poenta ove igre je nekako progurati loptu kroz onaj cilindar, jbg, to je izvorna zamisao, al u ovoj ekipi retko ko to ume, bar rukama, mozda ako bi nogom probali...a i onaj sto je umeo, u zadnje vreme odvaljuje prvi obruc uglavnom.

Neka prica sta ko hoce, i nek misli o meni da veze nemam sa kosarkom, al meni je ona proslogodisnja ekipa bila poezija u nastajanju u odnosu na ovu skupinu mesara. Bilo je i akcije, i vica u igri, i onih sto cak i umeju nesto sa loptom. Ovde, tanka crna beskrajna linija koja vodi ka nicemu.

Pfuj

Link to comment
8 minutes ago, Jozef K. said:

Mnogo nema ovde ni kvaliteta ni nekog iq.

Lučić rešio utakmicu sa tri šuta.

Nema svrhe pratiti do plej ofa aba lige.

 

Dobra stvar u svemu ovome je sto smo se otarasili onog privatnika O'Brajanta, ostali su nam samo ovi vrhunski timski igraci i majstori tesnih zavrsnica poput Simonovica, Kuzmica, Dobrica, Lazica, Kuridze i Davidovca. Mogu da zamislim sta bi taj debil radio da je ostao, iznudjivao faulove, skakao u napadu, davao koseve, umesto da se onako timski krije od lopte i uvaljuje je Lojdu. Samo kad smo se te katastrofe resili.

Link to comment
15 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Dobrić ne smije napasti čovjeka sa 4 lične... :isuse::frust:

Pa napadao ga je kad god je mogao, 3 puta je poentirao, jednom promašio. I oni se adaptiraju na to. 

  Kuzmić se izgleda povredio, uhvatio se za zglob pa se više nije vraćao, grozno je što ovo govorim, ali to može mnogo toga dibrog da nam donese. Neverovatno je da mi uopšte igramo egal utakmice u EL sa ovakvom unutrašnjom linijom. Večeras 4 poena od visokih igrača i to sva 4 Kuridža posle pika. Post igra apsolutno ne postoji, protivnik se u odbrani isključivo fokusira na bekove. Ponavljam, neshvatljivo je da smo ovo izgubili na jednu loptu.

Link to comment
1 minute ago, fandorin said:

Kuzmić se izgleda povredio

 

Ja sam sokiran. Inace je spreman kao zver, bas bi bilo cudno da se povredi ili nema snage za zavrsnicu.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...