Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Ali i ovi naši klinci poprilične cave, već postaje učestala pojava da se ne uzimaju situacije za šut, traže neka alibi rješenja i bacaju vruć krompir kolegi, uglavnom Loydu. Jebiga, ako sam ne vjeruje u svoj šut i svoje mogućnosti, zašto onda trener da vjeruje??

Link to comment

I dodatni bonus, nisi morao slušati Kuzmanovića, Nije mi jasno šta se desilo sa njim, baš sam ga gotivio kao igrača, znam da su to 2 različita pojma, ali opet...

Link to comment

A tek kad je u tandemu sa Ilijom Kovacicem, to je da zapeni covek od muke. U jednom momentu odlazim do frizidera i cujem samo Kovacicevo euforicno "za trriiii poeeenaa", vracam se kad ono trojku dao Vildoza.

  • Haha 2
Link to comment

ne treba ni preterivati, sad je kao katastrofa kad mi bez pola tima puknemo u gostima 20 razlike, a nie kastrofa kad fener kuci pukne 30 od efesa..

naravno pomaze i to kad se vake utakmice preskoce.. :coffee:

Edited by Shaq
Link to comment
1 hour ago, harper said:

Dosao je i taj dan da svesno i namerno propustim utakmicu Zvezde u Evroligi, mislio sam da nikad nece. Nisam veliki ljubitelj kosarkaskog turizma.


Ja tako pre par dana nisam ni znao da se igralo protiv Zenita, usao da vidim nedeljni horoskop/zdravlje i posao kad ono Bili pobedijo. 

Link to comment

Људи, разумем поприлично тога, па и да сте често на 3 ћошка и овакве ствари и игра Звезде вам дође као зицер за емотивно пражњење, али ('бем му миша), зар не би требало да ипак будемо мало позитивнији? Неки смо вајни навијачи, ово не чита само уски круг људи који се међусобно знају, већ и многи који тек почињу да навијају, а и многи од оних које кунемо и поливамо фекалијама. Ни једнима ни другима овакви нисмо од користи, а ни себи и оној вишој сили којој се молимо.

 

Елем, ако немамо ништа лепог да кажемо, а тренутно очито немамо, хајде да стиснемо зубе и не дозволимо онима којима нисмо драги да сеире на нашој муци, а онима који би да чују и науче нешто корисно покажемо да навијање није само радост, већ често и туга коју ћемо поднети као људи и Звездаши

Link to comment
11 hours ago, harper said:

Sreca je da smo silbovali O'Brajanta, da je taj privatnik igrao ne smem ni da pomislim kakav bi bio rezultat.

 

Verujem da su razlozi silbovanja nekosarkaske prirode.. Sindrom trule jabuke.

Sto rece Dulo Vujosevic, dovoljno je da jedan igrac dupetom otvori vrata od svlacionice i ode timski duh dodjavola.

Link to comment

Otpisan je tokom utakmice koju je mislim počeo u petorci, a i pre toga je Radonja veliki broj napada igrao na njega pogotovu dok je Lojd bio van stroja. Bio je vodeći igrač tima u tom periodu. Mislim, i bez toga je jasno da nije oteran zato što je igrački lošiji od konkurencije na četvorci i petici. Sa druge strane, ako je napravio neoprostiv prekršaj onda nije trebalo da igra kup. Uzeli smo trofej sa njim u sastavu i to bez pola tima, pa bi se reklo da ipak nije nemoguće imati dovoljan dobar timski duh sa njim u ekipi. Ali ajde, Radonjić je preuzeo haotično selektiran tim u lošem stanju, nije nikoga doveo, u redu je da otera jednog igrača bez mnogo objašnjenja.  Nemam poverenja u tipove kao što je Džoni kada baš zagusti u borbi za najvažnije trofeje, tako da mi nije teško pao rastanak iako bih ga ja ipak zadržao. Imamo i Noka, biće valjda sve OK i pored raspalog Kuzmića. 

Edited by Heaviside
Link to comment
6 hours ago, Banjo said:

 

Verujem da su razlozi silbovanja nekosarkaske prirode.. Sindrom trule jabuke.

Sto rece Dulo Vujosevic, dovoljno je da jedan igrac dupetom otvori vrata od svlacionice i ode timski duh dodjavola.

 

Super su ti cuvari timskog duha ali treba neko i da igra kosarku.

  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...