Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

On 25.12.2020. at 20:53, copkillah said:

 

Na tu temu ostaje pitanje Obradovićevog ugovora koji iznosi oko milion za tri sezone, koliko ja znam. Kako će playa to da reši?

 

 

On 25.12.2020. at 21:26, copkillah said:

Pa samo pretpostavljam da Obradović drži do sebe, a iskreno sumnjam da u ugovoru postoji neka olakšica™ kada je u pitanju ovako brz raskid podužeg ugovora.

 

:fantom:

 

  • +1 3
Link to comment

kako može da tuži unapred za ceo ugovor? može da sedi još dve godine da ne radi nigde i da dobija rate od Zvezde, pa onda da tuži ako/kad  ne dobije  ono što je dospelo

Link to comment

Ugovor nije sporazumno raskinut. On je i dalje na platnom spisku, što u prevodu znači da je osvojio KRK, ergo traži bonus.

 

Ne moraju oni ni sada da raskinu ugovor; on teče kao da je i dalje trener.

Last but not the least, ko zna kakav je Miško pravio ugovor? Možda on daje Saletu redovnu platu, a poslovni odnos Beobasketa i KKCZ je potpuno autonoman.

 

Mislim, već viđeno pre par dana:

 

https://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/sinisa-mihajlovic-odsteta-od-sportinga-tri-miliona-evra-za-devet-dana-fk-sporting/49xjbg0

Link to comment
12 minutes ago, Shaq said:

zivnule komsije ko da su kup osvojili.. sreca sreca radost lol..

 

Živnule komšije ko da su osvojile kup, isto ko Salo što je živnuo kada smo uzeli kup i kada je upisao bonus. Biće Salo naš najvatreniji navijač u sledeće dve godine.

Link to comment
10 minutes ago, April said:

Pa ja sam se iskreno poradovao kad vas je Sale preuzeo, malo sam i pisao ovde. Mislio sam da je to ta godina kad ćete nešto uraditi u EL.

 

Lagano ste ga potrošili.

pre ce biti da je on nas lagano potrosio..

nema tu puno mudrosti, ne postoji bilji fit za zvezdu od radonje.. ra bi sa pola salovog budzeta napravio bolji tim.. problem je sto kad je ra trener, cox ni taj skroman budjet ne isplacuje redovno..

salou je devedeno sve sto je teo, i sva svima je promasio, na vec promasenu pocentu kontrukciju jelte..

radonjicu se verovatno duguje i dalje za prvi mandat, pa nikad nije tuzio, a salou vec dva meseca nakon odlaska zinulo dupe za parama..

missim nema spora da nema vece svinje od coxa, al i salo mu se dobro priblizio.. :coffee:

Link to comment
15 hours ago, Shaq said:

radonjicu se verovatno duguje i dalje za prvi mandat, pa nikad nije tuzio, a salou vec dva meseca nakon odlaska zinulo dupe za parama..

missim nema spora da nema vece svinje od coxa, al i salo mu se dobro priblizio.. :coffee:

 

ovo je jedna od najjačih relativizacija Ćokija viđenih na ovom forumu, a nije da ih nije bilo

 

ej, uporedio Saleta Obradovića sa Ćokijem :hail::lolol:

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...