Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Odlicna odbrana u poslednjem napadu samo cemu?

 

Igrali smo kao kurac ali smo realno opljackani veceras, onako bezobrazno. Nisam jos video da se promeni kriterijum u u jednom napadu ali taman koliko treba da pustis 20 sekundi agresivnu odbranu a onda sviras faul za istu stvar za koju nisi svirao prethodnih 20 sekundi posto je proslo dovoljno vremena. Od tehnicke Obradovicu bilo je bar cetiri-pet ozbiljnih gresaka na nasu stetu, od kojih se izdvaja onaj ruzan faul Nikolica na O'Brajantu ispod obruca koji nisu svirali ni kao rampu vec kao da je O'Brajantu ispala lopta.

 

Jebi ga, bez Lojda i Voldena mi ne mozemo nista da uradimo u napadu, Lojd nas je unistio veceras. Vec neko vreme igra lose, unervozio se zbog jacih odbrana na njemu i promasuje otvorene suteve u seriji. Opasno smo zabagovali napadacki, lopta mnogo lose ide, igraci se sudaraju na terenu, okrecu ledja saigracima kad imaju loptu i uopste ne gledaju sta se igra. Bukvalno izgledamo kao ekipa koja se tek okupila.

Edited by harper
Link to comment
17 minutes ago, harper said:

Odlicna odbrana u poslednjem napadu samo cemu?

 

Igrali smo kao kurac ali smo realno opljackani veceras, onako bezobrazno. Nisam jos video da se promeni kriterijum u u jednom napadu ali taman koliko treba da pustis 20 sekundi agresivnu odbranu a onda sviras faul za istu stvar za koju nisi svirao prethodnih 20 sekundi posto je proslo dovoljno vremena. Od tehnicke Obradovicu bilo je bar cetiri-pet ozbiljnih gresaka na nasu stetu, od kojih se izdvaja onaj ruzan faul Nikolica na O'Brajantu ispod obruca koji nisu svirali ni kao rampu vec kao da je O'Brajantu ispala lopta.

 

Jebi ga, bez Lojda i Voldena mi ne mozemo nista da uradimo u napadu, Lojd nas je unistio veceras. Vec neko vreme igra lose, unervozio se zbog jacih odbrana na njemu i promasuje otvorene suteve u seriji. Opasno smo zabagovali napadacki, lopta mnogo lose ide, igraci se sudaraju na terenu, okrecu ledja saigracima kad imaju loptu i uopste ne gledaju sta se igra. Bukvalno izgledamo kao ekipa koja se tek okupila.

 

Jbg, ima jedan čovek u klubu koji je zadužen baš za to da ekipa ne izgleda tako.

Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Jbg, ima jedan čovek u klubu koji je zadužen baš za to da ekipa ne izgleda tako.

 

Hvala sto si mi otkrio tako skrivenu cinjenicu, ne bi mi palo na pamet da je trener odgovoran za igru sportskog tima.

Link to comment

Ali kakva epska doselekcija je odradjena... Teri, Rocesti i O'Brajant :ziga: Ne znam od koga me vise zaboli glava kad vidim da se sprema da udje...

 

A Duop Rit, jedan od retkih koji je manje-vise svaki minut solidno koristio, sedi na tribinama dok se Obrajant izdrkava i usrani penzionisani amater Simonovic dobija minute... Kosmar jebeni

  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, harper said:

Za razliku od vecine ja se iskreno nadam da klub nece podleci ovoj losoj seriji rezultata i da ce Obradovic biti dugorocno resenje. Isti ljudi koji njega sada teraju i prizivaju Radonjica tog istog Radonjica su mazali govnima posle poraza od Cibone (da, Laki, tebe i Shaqa gledam) i vristali po forumima na Covica da ga otera, isti ljudi su terali i oterali Alimpijevica koji je trenirao najgori tim Zvezde u poslednjih deset godina i na jednu loptu izgubio potpuno neregularnu utakmicu u Podgorici za osvajanje ABA lige, ocekujuci valjda da svaki nas mlad trener treba da bude kao Zeljko Obradovic i da iz patika direktno uskoci u status vrhunskog trenera. Onaj Zeljko Obradovic koji se vrlo pohvalno izrazavao o Alimpijevicu i hvalio ga da koristi svaku mogucu priliku da ga pozove i pita za savet. Nije to do trenera, to je do tih ljudi, njihovih nerazumnih ocekivanja i kokosijeg pamcenja.

 

Obradovic je perspektivan trener koji je vodio solidne ekipe ali je sada iskocio na nivo vise i treba mu vremena da se tom novom nivou prilagodi. Za tako nesto potreban je kontinuitet. Njegov posao je isti kao i svakog drugog trenera Zvezde poslednjih godina, da osvoji ABA ligu i obezbedi klubu kontinuitet ucesca u Evroligi. Da li je taj posao uradio ili nije sudice se na prolece a ne u decembru. Srbija nema na stotine perspektivnih trenera srednje i mladje generacije koji uredno treniraju evroligaske i evrokup ekipe, to malo sto ima mora da neguje i da im obezbedjuje maksimalne uslove za napredak.

realno, za taj poraz od cibone, u japanu radi harakiri najlaganije...:fantom: a radonja je stegao™ ekipu, tek kad su nam daltoni zavrnuli slavinu..

alimpijin jedini greh, ali neoprostivi, je dovodjenje pilipa kako bi sebi sacuvao gujcu, a na kraju nit je spasio gujicu, a nama ostao pilip da nam dve godine jede dzigericu..

tomicu jos vise zameram pilipa, da se nije uvatio sizifovog posla da istera kako je pilip odlican za sinergy, napravio bi duplo bolje rezultate od radonje..

 

 

 

6 hours ago, Moća said:

Takodje sam protiv toga da se tera Obradovic. Aba liga nam nije dorasla a u Evroligi se mucimo. Nije laka ni tranzicija trenera u EL sto se na Radonjinom primeru vidi. Abu cemo osvojiti 99% a to nam je jedino bitno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

ne znam samo na osnovu cega ovo zakljucujute, timski igramo ko qrtaz, ni blizu kao futura ili partizani..

mi mu trenutno dodjemo kao armani u italiji, u el li la, a kad dodje prvenestvo kurqina..:fantom:

Link to comment
1 minute ago, FPLS said:

Ali kakva epska doselekcija je odradjena... Teri, Rocesti i O'Brajant :ziga: Ne znam od koga me vise zaboli glava kad vidim da se sprema da udje...

 

A Duop Rit, jedan od retkih koji je manje-vise svaki minut solidno koristio, sedi na tribinama dok se Obrajant izdrkava i usrani penzionisani amater Simonovic dobija minute... Kosmar jebeni

 

A tek ovo je posebna pikaterija.

 

Mesto u 12 zauzima Simonović, koji je realno koristan na terenu koliko i ja, dok Rit ladi jajca.

 

Sale da otpusti Rita, Simanića, Radanova i Uskokovića i da reši sve probleme.

Link to comment
Quote

Da, vrlo je realno ocekivati 15 razlike u derbiju prvenstva, izmedju dve ekipe koje nemaju nijedan poraz u ligi. Zasto da ne napisemo da ocekujemo 30 razlike, sigurnije je da cemo posle pljuvati igrace i trenera sto nisu isporucili ono sto tako mudro ocekujemo.

 

 

 

 

 

Cuti dobro je sto ne idem u kladiononicu :sad:

Edited by Блок_64
Link to comment

Hol nije neka klasa, al opet se videlo koliko fali. Nije slučajno to što smo najgore utakmice u sezoni odigrali bez njega. On je tu jedini organizator. Bez njega smo kao guske u magli, on bi to malo povezao.

Ima još vremena da se reaguje i umesto Roča, carinika u penziji, dovede još jedan organizator. 

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Hol nije neka klasa, al opet se videlo koliko fali. Nije slučajno to što smo najgore utakmice u sezoni odigrali bez njega. On je tu jedini organizator. Bez njega smo kao guske u magli, on bi to malo povezao.

Ima još vremena da se reaguje i umesto Roča, carinika u penziji, dovede još jedan organizator. 

neko rece i pre ove utakmice, da mu je ovo svakako poslednja utkamica, i da ga nece produzavati..

no najpre bi valjalo naci izlaz iz ugovora sa obrayantom, a ni terrija ne bi vise zadrzavao..:fantom:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...