Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

9 minutes ago, Shaq said:

mislis na to ignorisanje kao kad su ti kojima je sada to bilo upuceno, pokazivali u to vreme?

Pogledaj šta si pisao gore. Ignorisanje je svakako bolje od toga.

 

Truješ forum i odnose na njemu koji su manje/više okej posle ovog derbija. A i forum na stranu, tužno je da neko ko nije osnovna škola(pa iz dečije naivnosti i napaljenosti tako razmišlja) piše ovo.

 

A mnogo je takvih u Srbiji nažalost, na obe strane.

 

 

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
36 minutes ago, Milošica said:

Pogledaj šta si pisao gore. Ignorisanje je svakako bolje od toga.

 

Truješ forum i odnose na njemu koji su manje/više okej posle ovog derbija. A i forum na stranu, tužno je da neko ko nije osnovna škola(pa iz dečije naivnosti i napaljenosti tako razmišlja) piše ovo.

 

A mnogo je takvih u Srbiji nažalost, na obe strane.

 

 

 

 

mesas zabe i babe

nisam ja skidao gace, a nisam ni lazni moralista, za razliku od vecine..

druga je stvar da je to radjeno nekom peri iz moldovina nicim izazvano..

ja sam komentarisao iz ugla, da li je moralno ponasati se klosarski, prema nekom ko je prvi poceo sa klosaranjem.  i odgovor je apsolutno da. tacnije nije moralno, al je realno... no to su vec nijanse i varijacije na temu, u svakom slucaju sira tema..

kao sto vidis ja tebe nisam vredjao, kao sto ni ti nisi mene..  svakom po zasluzi..

 

 

Edited by Shaq
Link to comment

Samo da razjasnimo, bez i najmanjeg opravdavanja primitivizma, jer izgleda da mnogi nisu dobro videli. Gobeljić je svukao šorc, ispod je imao gaće, nije bio go i nije ničim vitlao. I ponavljam, bez obzira na to, postupak je težak seljacizam i zaslužuje najteže moguće sankcije. 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
11 minutes ago, fandorin said:

Samo da razjasnimo, bez i najmanjeg opravdavanja primitivizma, jer izgleda da mnogi nisu dobro videli. Gobeljić je svukao šorc, ispod je imao gaće, nije bio go i nije ničim vitlao. I ponavljam, bez obzira na to, postupak je težak seljacizam i zaslužuje najteže moguće sankcije. 

 

nista cuna, prava partizanska?! cemu onda ovolika prica? :D

 

  • +1 1
Link to comment

cudo je kako je taj lik uopste jos uvek u zvezdi, i pre ovog pokazivanja gaca. i ranije je pokazao koliki je coban, pride i grozan igrac. valjda je isla neka prica da ima mocnog menadzera, pa iz te moci ide i ova sloboda da se ponasa kao dzukac. ni na terenima gde se igra rekreativno ljudi ovo ne rade.

Edited by Nikodije
Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

 

 

Slažem se od a do š i istu stvar sam primetio danas u komentarima sa kolegama na poslu. 

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

cudo je kako je taj lik uopste jos uvek u zvezdi, i pre ovog pokazivanja gaca. i ranije je pokazao koliki je coban, pride i grozan igrac. valjda je isla neka prica da ima mocnog menadzera, pa iz te moci ide i ova sloboda da se ponasa kao dzukac. ni na terenima gde se igra rekreativno ljudi ovo ne rade.

MenadzerE, u množini. A da nisu zvanično.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

cudo je kako je taj lik uopste jos uvek u zvezdi, i pre ovog pokazivanja gaca. i ranije je pokazao koliki je coban, pride i grozan igrac. valjda je isla neka prica da ima mocnog menadzera, pa iz te moci ide i ova sloboda da se ponasa kao dzukac. ni na terenima gde se igra rekreativno ljudi ovo ne rade.

:D

daj nikodije ne zajebavaj

 

cudo je sto nije (uvek) kapiten

Link to comment

Gobeljic posle ovoga jednostavno vise ne sme da igra u Zvezdi. Tacka. Kraj price. Nije uopste vazno koga nije ispostovao, sta mu je bio motiv i kolika je seljacina, za manje stvari su igraci dobijali ispisnice iz kluba. Igrac koji ovo uradi, pod kakvim god adrenalinom da je bio, ne sme vise da obuce Zvezdin dres. Ne zato sto je Zvezda ne znam kakav gospodski klub ciji kapiteni su primer dostojanstva, to je vreme odavno proslo, vec zato sto neke granice pristojnosti u javnom prostoru ne smeju biti predjene. Nikakvo izvinjenje, posipanje pepelom i saopstenje koje ce mu pisati portparol Zvezde ne dolaze u obzir, on je ili zavrsio sa Zvezdom ili klub preuzima odgovornost za takvo ponasanje.

  • +1 3
Link to comment

Ruku na srce, on je drugi zamenik kapitena, posle Borjana i Rodica. Na stranu sto pre Rodica i Gobeljica moraju da budu najmanje Katai, Degenek, Milunovic i recimo Ben.

Link to comment
13 minutes ago, harper said:

Gobeljic posle ovoga jednostavno vise ne sme da igra u Zvezdi. Tacka. Kraj price. Nije uopste vazno koga nije ispostovao, sta mu je bio motiv i kolika je seljacina, za manje stvari su igraci dobijali ispisnice iz kluba. Igrac koji ovo uradi, pod kakvim god adrenalinom da je bio, ne sme vise da obuce Zvezdin dres. Ne zato sto je Zvezda ne znam kakav gospodski klub ciji kapiteni su primer dostojanstva, to je vreme odavno proslo, vec zato sto neke granice pristojnosti u javnom prostoru ne smeju biti predjene. Nikakvo izvinjenje, posipanje pepelom i saopstenje koje ce mu pisati portparol Zvezde ne dolaze u obzir, on je ili zavrsio sa Zvezdom ili klub preuzima odgovornost za takvo ponasanje.

A Kanga?

Link to comment
9 minutes ago, fandorin said:

A Kanga?

 

Kanga isto onoliko koliko je zbog iste stvari Sasa Ilic zavrsio karijeru u Partizanu. Isto koliko i Natko koji je pretio da ce on licno da ubije Gobeljica, ili pomocni trener Partizana koji je nasoj klupi jebao majku cigansku, ili Krstovic koji se drao Stojkovicu u facu zato sto ga je ovaj provocirao pre suta. To sve moze da se podvede pod trenutak pomracenja mozga, ovo Gobeljicevo ne moze. Sto rece Redoran, prirodno je da ti u takvoj situaciji primarno bude slavlje zbog osvojenog trofeja i podela radosti s golmanom koji ti je to omogucio, to je ocekivana emotivna reakcija. Dakle, ovo je Gobeljic planirao da uradi pre nego sto je uradio i to verovatno zbog Stojketove izjave pre utakmice, sto iskljucuje taj momenat emotivne reakcije. Gobeljic je imao i ranije te momente skidanja u gace po zavrsetku utakmice i zavrtanja nogavica sorca da bi istakao "muskost", to je taj profil seljacine.

Edited by harper
Link to comment

„Fudbalski klub Crvena zvezda želi da se izvini javnosti zbog ponašanja našeg fudbalera, Marka Gobeljića posle meča finala Kupa Srbije koji smo osvojili.

Mi smo klub koji je uvek i svuda prepoznatljiv po džentlmenskom ponašanju i nikada nećemo tolerisati ovakve ispade. Marko je i sam svestan greške koju je napravio i kaje se zbog nje.

Crvena zvezda će kazniti Marka Gobeljića u skladu sa klupskim pravilnikom i nadamo se da ovaj incident neće poremtiti zadovoljstvo naših navijača koji posle 14 godina ponovo imaju priliku da uživaju u osvojenoj duploj kruni”, rekao je Mitar Mrkela.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...