Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

19 minutes ago, harper said:

 

Eno mu odgovor iznad. Ljudi nikako ne mogu da shvate da te price s transferima ne idu straightforward i da se stvari menjaju ponekad bukvalno iz sata u sat. Ko god napise da neki igrac sigurno dolazi ili odlazi zapravo nagadja na osnovu informacija koje ima u trenutku kad je to napisao, sve to moze da se promeni ocas posla. Uostalom, kao i u svakom drugom poslu. Mi imamo dogovor s Krletom ali on ima jos jednu godinu ugovora s AEK-om i ne pitamo se samo mi i on. Krletu Grci duguju novac i on im je ponudio da oprosti dug za ciste papire kako bi potpisao za nas ali se Grci nadaju da ce moci da izvuku od Zvezde jos para za obestecenje i na tome se sad radi.

 

znam, zato sam i napisao :)

 

Link to comment
16 minutes ago, Mil@n said:

 

Oceni mi kvalitet fudbalske predstave juče na skali od 1-10? 

 

Realno, 1+. Sve ostalo je nebitno, da je bog otac na terenu. Naravno da će se za 90 minuta zalomiti da neko naniže 1, 2 igrača (ne prečesto, naravo), neki dobar pas i sl ali generalno, antipropaganda fudbala kao takva, dno dna.

 

 

60 minuta je bio odlican fudbal za nase prilike, posle vise nije bilo fudbala jer nije bilo snage ni kod jednih ni kod drugih. Ova sezona je vec nekoliko nedelja gotova i igraci su vestacki odrzavani u kakvoj-takvoj formi zbog finala Kupa ali, imajuci u vidu to koliko discipline ti igraci imaju, tesko je bilo ocekivati da ce posle tolike pauze odrzati tonus i biti spremni da 120 minuta riljaju. Da li si svestan toga koliko duga je bila ova sezona, kad smo je poceli i koliko utakmica smo odigrali? Mi smo posle Milana vec krenuli u slobodni pad jer je sezona vec tada prakticno bila gotova, da Partizan nije usao u seriju pobeda taj pad bi bio jos strmoglaviji. Moras neke stvari da uzmes u obzir, jebi ga, nije ovo video igrica. I nije samo do nas, onaj muceni Vujacic je poceo da dobija grceve jos oko 60. minuta, a mislim da nikad u zivotu nisam video Scekica da je pred kraj bio onoliko iscrpljen. Covek je zver od igraca.

Edited by harper
Link to comment
1 minute ago, Ros said:

 

znam, zato sam i napisao :)

 

Sto me nisi banovao zbog spamovanja :evilsmile:

 

Inace, napisao je u editu koji je zakljucen minut nakon mog posta :D

 

P.S. kad si postao mod na sportu? :D

Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

uh nesto ne verujem da je dragovic samo 600k, pre bih rekao da je cifra dva ili tri puta veca. to je igrac u punoj snazi sa gomilom utakmica u solidnoj reprezentaciji, stvarno ne verujem da je u cenovnom rangu kange ili da bi dao bas toliki popust

 

Ima on velike bonuse ali to je cifra. Terzic je to smislio jos one godine kad je doveo Marina, da igracima obeca i isplati bonuce ako nesto napravimo u Evropi jer jedino od tih para i moze da ih plati. Iz poslednje Milojeve generacije koja je usla u LS mnogi igraci su imali vece bonuse od ugovora.

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

P.S. kad si postao mod na sportu? :D

 

posle poslednjih izbora. ali samo na kladjenju i fantaziju

Link to comment
Just now, harper said:

 

60 minuta je bio odlican fudbal za nase prilike, posle vise nije bilo fudbala jer nije bilo snage ni kod jednih ni kod drugih. Ova sezona je vec nekoliko nedelja gotova i igraci su vestacki odrzavani u kakvoj-takvoj formi zbog finala Kupa ali, imajuci u vidu to koliko discipline ti igraci imaju, tesko je bilo ocekivati da ce posle tolike pauze odrzati tonus i biti spremni da 120 minuta riljaju. Da li si svestan toga koliko duga je bila ova sezona, kad smo je poceli i koliko utakmica smo odigrali? Mi smo posle Milana vec krenuli u slobodni pad jer je sezona vec tada prakticno bila gotova, da Partizan nije usao u seriju pobeda taj pad bi bio jos strmoglaviji. Moras neke stvari da uzmes u obzir, jebi ga, nije ovo video igrica. I nije samo do nas, onaj muceni Vujacic je poceo da dobija grceve jos oko 60. minuta, a mislim da nikad u zivbotu nisam video Scekica da je pred kraj bio onoliko iscrpljen. Covek je zver od igraca.

 

Sve bi to bilo u redu da poslednjih pa minimum 25 derbija nisu ovakvog i sličnog a često i goreg kvaliteta. Uz svo razumevanje za umor, kraj sezone i sve otežavajuće faktore, utakmicu igraju dva tima koja direktno odlučuje za trofej. Kontam da 22 ili 25 profesionalaca koji imaju tu privilegiju da igraju fudbal za ozbiljne pare treba da su ustanju da prikažu barem deo svog "talenta". I da igraju više od 60 minuta pa na barem 70% snage.

Dakle sve to je nešto što se ponavlja iz godine u godinu iz derbija u derbi. 

Nema veze, da ne mlatimo praznu slamu, ako je neko uživao u ovome juče ili barem se nije najbrutalnije smorio, predlažem neku utakmicu velike petice, misliće da gleda drugi sport, što nije nešto mnogo daleko od istine, ovo što se igra kod nas i u ozbiljnim ligama bukvalno je neuporedivo.

Link to comment
9 minutes ago, Mil@n said:

 

Za sve što si ovde napisao FK CZV je slika i prilika, ti što sve organizuju iz citata gore, vode ti i klub, ovi kriminalci što razvaljuju grad su ti na severnoj tribini, pa je po tebi pametno da se kupovinom sezonskik, zlatnih i kojekakvih kartica puni ne budžet kluba već njihovi lični džepovi i što je još gore, daje legitimitet tako ustrojenom klubu? Super. 

 

Naravno da je slika i prilika jer je deo svega toga. I ti placas porez da bi drzava placala policiju koja nece da izadje i spreci krivicno delo usred centra glavnog grada jer krivicno delo sprovodi vlast. Pa, je l' te zasvrbi nesto kad ti odu te pare iz dzepa u privatne dzepove raznih kriminalaca? Znam, znam, reci ces mi da ti moras a on to radi dobrovoljno ali ne moras, samo se prilagodjavas. Kao i svi mi drugi. Pusti coveka da radi sta hoce, kako on misli da treba. Svoje pare trosi.

Link to comment

Ono sto smo gledali u 2 meca protiv Milana je ozbiljan evropski fudbal. Za to su potrebna 2 tima, ogromna motivacija i odgovarajuca taktika.

 

U Derbijima toga nema od Robija do danas, otprilike.

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Sve bi to bilo u redu da poslednjih pa minimum 25 derbija nisu ovakvog i sličnog a često i goreg kvaliteta. Uz svo razumevanje za umor, kraj sezone i sve otežavajuće faktore, utakmicu igraju dva tima koja direktno odlučuje za trofej. Kontam da 22 ili 25 profesionalaca koji imaju tu privilegiju da igraju fudbal za ozbiljne pare treba da su ustanju da prikažu barem deo svog "talenta". I da igraju više od 60 minuta pa na barem 70% snage.

Dakle sve to je nešto što se ponavlja iz godine u godinu iz derbija u derbi. 

Nema veze, da ne mlatimo praznu slamu, ako je neko uživao u ovome juče ili barem se nije najbrutalnije smorio, predlažem neku utakmicu velike petice, misliće da gleda drugi sport, što nije nešto mnogo daleko od istine, ovo što se igra kod nas i u ozbiljnim ligama bukvalno je neuporedivo.

 

Pisao sam vec o tome. S obzirom na Partizanovu taktiku u poslednje vreme i tenzije koje se stvaraju pred svaki derbi prilicno je nerazumno ocekivati bolje igre na tim utakmicama. Zato sam u prvom odgovoru pomenuo finala velikih takmicenja. Veoma se retko desava da na tim utakmicama vidis neki super fudbal a dole na terenu je dve milijarde dolara, sto znaci da bi trebalo da gledmao nevidjeni fudbal. Igraci su zivi ljudi, svesni su toga sta igraju i koliki je ulog.

Link to comment

nasli moralni™ da kenjaju o moralu™ koji je bio upucen najmoralnijima™.

 

gobelja nije zasluzio da leti zbog skidanja gaca, posto za drugo i nije, a ti kojima je to bilo upuceno su zasluzili i vise od toga, al je zasluzio da leti zbog svoje fudbalske nesposobnosti i to jos odavno.

lm, sad ce pacov stanojevic da drzi slovo o moralu, isti onaj pacov koji je pevao kurva umire..

a tek mustija da ne komentarisem, dovoljno je pogledati samo njegovu poslednju izjavu pred derbi, gde nicim izazvano spominje neko silovanje, i videti o kakvoj dijaboli se radi..

 

i nek se stankela izvinio, pa makar to bilo i satro, posto sa njihove strane nikad nije bilo ni tog satro izvinjenja..

i ruku na srce, nisu bili zasluzili skidanje gaca, vec su zasluzili da im se popisa po faci.

toliko o moralu.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, Shaq said:

gobelja nije zasluzio da leti zbog skidanja gaca, posto za drugo i nije, a ti kojima je to bilo upuceno su zasluzili i vise od toga,

i ruku na srce, nisu bili zasluzili skidanje gaca, vec su zasluzili da im se popisa po faci.

Alo ljudi, šta je ovo?

Edited by Milošica
Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

Alo ljudi, šta je ovo?

a sta drugo zasluzije trener koji peva kurva umire, i musti koji godinama daje izjave koje daje? bombonjeru mozda?

Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

Ignorisanje.

 

Plus odgovor u vidu napaljenosti da ih pobediš na terenu ako si protiv njih.

 

I to je to.

mislis na to ignorisanje kao kad su ti kojima je sada to bilo upuceno, pokazivali u to vreme?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...