Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ne gledam Vucicevu ili Terzicevu Zvezdu, nego Crvenu zvezdu, ogromna je razlika. E sad, to sto su ovi formalno i neformalno vodje i direktori Zvezde to je drugo pitanje. Opet kazem, nece mene Terzic, Vucic, Vukanovic, Gobeljic... naterati da ne pratim Zvezdu ili da ne dolazim na stadion. Taj poraz od mene nece videti nikad.

 

Mojom sezonskom ja sebi ispunjavam plezir i zelju da gledam Zvezdu bez cekanja na blagajni, da odem kad hocu i takve stvari, a ne da podrzavam ovog ili onog predsednika ili generalnog direktora kluba.


Partizan nikada vise necemo guziti, a ni oni nas, posto se u poslednjih 10 i vise godina ne igra fudbal nego gledamo antifudbal i hrkljus, a ne normalan fudbal.

 

Sto se tice sinocne utakmice, da nije bilo produzetaka, utisak bi bio solidan, bolji nego u predhodnih nekoliko derbija sigurno. E sad, kad su izasli majstori i usli dunsteri, ne mozes ocekivati normalan fudbal nego ono sto smo gledali u produzecima.

  • +1 3
Link to comment
36 minutes ago, Mil@n said:

 

Hvala Miloše, što si mi dao odličan šlagvort za post... Ne da se nemaš čime pohvaliti već bi me bilo sramota da se hvalim da sam zlatni član. :D

 

Odgledao  sam derbi kao i svaki od poslednjih 30, šta reći, kakvu posluku porati sem da čoveka ne može da ne bude sramota fudbala tj "fudbala" koji kao sedi i gleda.

Klasika, i mi i oni i to što (ali bukvalno, brojao sam) niko ne može da spoji 3 pasa niti jednu loptu primi pod pritiskom pa se onda samo tako u desetinama minuta odbija od igrača kao od pečurki na fliperu, i to je tako već godinama, skoro pa decenijama - jasno pokazuju da nema grama pomaka u kvalitetu fudbala bilo koga niti će ga ikad biti. Bukvalno se ne zna koji je derbi ružniji od kog od poslednjih 30 uz možda par izuzetaka gde se neko zajebao pa dao gol ranije i malo se otvorila tekma. Podsetimo da u ogromnom, skoro 100procentnom broju slučajeva, CZV i FK PAR imaju individualno najbolje igrače i na neki način su slika i prilika  fudbala cele lige.

Ali ljudi koji kupuju mesečne, godišnje karte, idu na stadion i dalje, ne daj bože putuju 30, 50 ko zna koliko km, da gledaju ONO, ti su  mi najveća misterija. Ovo sve treba bojkotovati, fudbal rasformirati dok ne dođu neka lepša vremena, a i da ne dođu, niko sa gramom mozga se ne bi bunio niti bi mu nedostajao sav ovaj ogavni fudbal, kriminal, navijački ološi, i sve što sa tim ide, a dešavanja u FSS su najbolji pokazatelj tome, pored ovog jebeno odvratnog nazovi fudbala koji je juče viđen.

Za tekme ovog tipa skupim neko društvo pa sedimo gledamo nešto jedemo pijemo i zajebavamo se, aj kao derbi, finale, ne bih gledao 2 sata Srpskog fudbala sam po cenu toga da me neko veže za stolicu i pušta Vučićeve izjave 24/7. Divim se ljudima sa takvim živcima i viškom vremena.
 

 

Ti ocigledno nisi gledao 90% finala Lige sampiona, evropskih i svetskih prvenstava u poslednje vreme. Igraci koji kostaju 100 miliona ne znaju da predriblaju igraca nego samo gurnu for i ko je brzi taj je na konju. Sigurno je da Katai i Ivanic ne mogu da razmene tri pasa i ne znaju da prime loptu, dobro si ti to video.

Link to comment
25 minutes ago, Milosh76 said:

Ne gledam Vucicevu ili Terzicevu Zvezdu, nego Crvenu zvezdu, ogromna je razlika. E sad, to sto su ovi formalno i neformalno vodje i direktori Zvezde to je drugo pitanje. Opet kazem, nece mene Terzic, Vucic, Vukanovic, Gobeljic... naterati da ne pratim Zvezdu ili da ne dolazim na stadion. Taj poraz od mene nece videti nikad.

 

Mojom sezonskom ja sebi ispunjavam plezir i zelju da gledam Zvezdu bez cekanja na blagajni, da odem kad hocu i takve stvari, a ne da podrzavam ovog ili onog predsednika ili generalnog direktora kluba.


Partizan nikada vise necemo guziti, a ni oni nas, posto se u poslednjih 10 i vise godina ne igra fudbal nego gledamo antifudbal i hrkljus, a ne normalan fudbal.

 

Sto se tice sinocne utakmice, da nije bilo produzetaka, utisak bi bio solidan, bolji nego u predhodnih nekoliko derbija sigurno. E sad, kad su izasli majstori i usli dunsteri, ne mozes ocekivati normalan fudbal nego ono sto smo gledali u produzecima.

 

Milose, svaka ti cast na toj zlatnoj kartici ili cemu vec, gledaj sta zelis i ne opterecuj se. Ko ne zeli da gleda ne mora, niko ga ne tera na silu, ko hoce da gleda njegovo/njeno je pravo. Zivimo u zemlji gde nam kriminalci razvaljuju glavni grad da bi ga poplocavali i maznjavali pare, gde maskirane tabadzije i ubice visoko pozicionirani funkcioner policije vodi na glasacka mesta da "objasne" ljudima za koga treba da glasaju, gde o tome kako treba da se radi nedeljom prdi arhi-neradnik bez dana radnog staza u zivotu osim u politici, gde su nam ministri finansija, vojske i policije dokazani lopovi i kriminalci, gde se potencijalne ubice politickih protivnika aboliraju navodnom izjavom na poligrafu i pustaju na slobodu, gde se desavaju stvari nezamislive u bilo kojoj iole normalnoj zemlji i gde sve to svi ovi veliki kriticari kriminala u fudbalu tolerisu bez roptaja i protesta jer navodno nemaju drugog izbora. I sad ce u takvoj zemlji neko tebi da spocitava sto duze od deset godina uzimas sezonsku za jebeni fudbal da bi gledao onakav fudbal kakav jedino i mozes da gledas uzivo. Prosto ne obracaj paznju.

 

Topici o FK i KK Crvena Zvezda su postali nepodnosljivi za posecivanje i citanje. Svako malo se pojavi neki bezmudi i dosadni promoter neke politicke ili licne agende, priuceni moralista i agitator, veliki borac za sve i svasta iz fotelje koji tastaturom sece i bije kao Kraljevic Marko sabljom i topuzom (ne mislim na Milana), licencirani imalac misljenja i slicni basibozuk i troleraj. I svaki od njih ima stosta da objasni nama glupima i naivnima postovima koji izazivaju bol dok se citaju jer su beskonacno prazni i jos beskonacnije glupi i dosadni. S obzirom da moderaciju boli djoka da to drustvo maloumnika i smaraca rastera na whatts up i speakers corner da tamo drljaju svoje necitljive paskvile ne preostaje nam nista drugo osim da ignorisemo njihovo svakom nepotrebno prisustvo.

  • +1 6
Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

Jeste, slicno kao Simeone, a Gobeljic je skinuo sorc umesto da slavi sa saigracima.

 

Sa druge strane, Suma je bacio medalju koju je dobio za drugo mesto u Kupu.

 

ali medalja za drugo mesto u kupu  :D a gobelja je slavio u skladu sa svojim mogucnostima. ako vec ono blamiranje na san siru nije bilo dovoljno da ga oteraju, valjda ovo hoce.

Edited by Nikodije
Link to comment

Svaka čast, Miloše!

 

Čuj Terzićeva Zvezda. Mnogo su valjda  bolji oni arapski robovlasnici, Weinstein-oliki milijarderi i ostali koji drmaju evropskim fudbalom.

Ne kažem da je dobro, daleko od toga, ali kada bi se to gledalo mogli bi slobodno bataliti fudbal kao sport uopšte.

  • +1 1
Link to comment

Imam ja par zelja sto se tice evropskog fudbala, jednu sam ispunio, Ajax, druga mi je bila pod B, Atletiko Madrid. Liverpool ili ManUTD kao domacine jednog dana, Barsa pod obavezno, kad vec ne mogu River ili Boku.

 

Ima vremena, mlad sam :D

Link to comment

In other, obviously irrelevant news, Dragovic je i zvanicno nas na tri godine. Marin je Marin, kod nas je dosao kad mu je karijera vec krenula nizbrdo, ali ovakvog igraca nismo potpisali ne znam otkad. Od "stranaca" sigurno do pre par godina nismo mogli ni da zamislimo da ce ovakav igrac obuci Zvezdin dres. Dragovic je evropska stoperska elita, igracki, takticki i mentalno kompletan igrac. Vec neko vreme znam da dolazi sigurno ali sam negde u malom mozgu ocekivao da ce na kraju nesto ipak da se izjalovi jer Dragovic ima veliku cenu na trzistu igraca i sigurno je mogao da potpise ugovor na 5-6 puta veci iznos od ovih 600.000 koliko ce da dobija kod nas. Nestvaran potpis.

 

edit: Neko je pitao za Krleta ali sam propustio da odgovorim zbog finala i svega sto se tamo desavalo. Tu nema niceg novog za sada, i mi i on zelimo da se vrati, spreman mu je ugovor, ali od Grka ce zavisiti da li moze da se iscupa iz ugovora s njima. On je u glavi vec igrac Zvezde ali Grci su namirisali da ga hocemo i pokusavaju da izvuku neku lovu za obestecenje.

Edited by harper
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

 

pitaj harpera. on mozda zna :D

 

 

Eno mu odgovor iznad. Ljudi nikako ne mogu da shvate da te price s transferima ne idu straightforward i da se stvari menjaju ponekad bukvalno iz sata u sat. Ko god napise da neki igrac sigurno dolazi ili odlazi zapravo nagadja na osnovu informacija koje ima u trenutku kad je to napisao, sve to moze da se promeni ocas posla. Uostalom, kao i u svakom drugom poslu. Mi imamo dogovor s Krletom ali on ima jos jednu godinu ugovora s AEK-om i ne pitamo se samo mi i on. Krletu Grci duguju novac i on im je ponudio da oprosti dug za ciste papire kako bi potpisao za nas ali se Grci nadaju da ce moci da izvuku od Zvezde jos para za obestecenje i na tome se sad radi.

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

To sam i znao, pisao si o tome i ranije, mislio sam da ima nesto novo da se kaze o tome.

 

Druze, dok ga ne vidis kako potpisuje nema nista novo. Dogovor imamo, ugovor ga ceka, onog trenutka kad/ako bude dobio papire eto ga kod nas. Ako sve bude kako su u klubu zamislili mi sigurno ostajemo bez Petrovica i Nikolica, a i ovo sa Kangom u svasta moze da se izmetne, trebace nam tu mozda i dva igraca. Krsticic je masina, moze da igra fudbal svaki dan, domaci je igrac i s njim bismo dosta toga resili. Upasce i jos jedan klinac iz omladinaca u vezni red, on bi trebalo da bude nas bonus igrac u toj liniji.

Link to comment

uh nesto ne verujem da je dragovic samo 600k, pre bih rekao da je cifra dva ili tri puta veca. to je igrac u punoj snazi sa gomilom utakmica u solidnoj reprezentaciji, stvarno ne verujem da je u cenovnom rangu kange ili da bi dao bas toliki popust

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Ti ocigledno nisi gledao 90% finala Lige sampiona, evropskih i svetskih prvenstava u poslednje vreme. Igraci koji kostaju 100 miliona ne znaju da predriblaju igraca nego samo gurnu for i ko je brzi taj je na konju. Sigurno je da Katai i Ivanic ne mogu da razmene tri pasa i ne znaju da prime loptu, dobro si ti to video.

 

Oceni mi kvalitet fudbalske predstave juče na skali od 1-10? 

 

Realno, 1+. Sve ostalo je nebitno, da je bog otac na terenu. Naravno da će se za 90 minuta zalomiti da neko naniže 1, 2 igrača (ne prečesto, naravo), neki dobar pas i sl ali generalno, antipropaganda fudbala kao takva, dno dna.

 

Edited by Mil@n
Link to comment
1 hour ago, harper said:

Zivimo u zemlji gde nam kriminalci razvaljuju glavni grad da bi ga poplocavali i maznjavali pare, gde maskirane tabadzije i ubice visoko pozicionirani funkcioner policije vodi na glasacka mesta da "objasne" ljudima za koga treba da glasaju, gde o tome kako treba da se radi nedeljom prdi arhi-neradnik bez dana radnog staza u zivotu osim u politici, gde su nam ministri finansija, vojske i policije dokazani lopovi i kriminalci, gde se potencijalne ubice politickih protivnika aboliraju navodnom izjavom na poligrafu i pustaju na slobodu, gde se desavaju stvari nezamislive u bilo kojoj iole normalnoj zemlji i gde sve to svi ovi veliki kriticari kriminala u fudbalu tolerisu bez roptaja i protesta jer navodno nemaju drugog izbora. I sad ce u takvoj zemlji neko tebi da spocitava sto duze od deset godina uzimas sezonsku za jebeni fudbal da bi gledao onakav fudbal kakav jedino i mozes da gledas uzivo. Prosto ne obracaj paznju.

 

Za sve što si ovde napisao FK CZV je slika i prilika, ti što sve organizuju iz citata gore, vode ti i klub, ovi kriminalci što razvaljuju grad su ti na severnoj tribini, pa je po tebi pametno da se kupovinom sezonskik, zlatnih i kojekakvih kartica puni ne budžet kluba već njihovi lični džepovi i što je još gore, daje legitimitet tako ustrojenom klubu? Super. 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...