Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Braćo Cigani, nadam se da ćemo i sledeće godine da slavimo kao i ove! [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment

Rekao sam svima kada smo se okupili ispod severa i rekao sam im kako treba da se ponašaju. Sigurno će da se kaje ujutru. Izvinjavam se u moje ime. Ne opravdava ovo. Nisam video, krenuo sam da trčim prema Borjanu – rekao je Dejan Stanković o situaciji kada je Marko Gobeljić skinuo šorts pred kapitenom Partizana Vladimirom Stojkovićem



Link to comment
Quote

VELJKO NIKOLIĆ – Hrabro ušao u utakmicu i stabilizovao vezni red Crvene zvezde. Dao je veliki doprinos u defanzivi, ali je onda popustio.

 

MARKO GOBELJIĆ – Uneo agresiju, snagu i brzinu. To je ono što je tražio Dejan Stanković od njega.

 

SLAVOLJUB SRNIĆ – Ušao i popunio vidljive rupe u manevru Crvene zvezde. Pokvario nekoliko napada crno-belih.

 

:Jova:

  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, red star forever said:

Je li moguće da je odraslom čovjeku instinktivna reakcija u nekom sukobu s kolegom - da skine gaće?! 😂

 

Ako se u sukobu radi o većini polnog organa, pod dejstvom litre alkohola... Možda... Gobeljića je prosto moron, mozga bez... Šut karta i to momentalno, rušenje ugleda kluba, raskid, ćao.. Katai je popio otkaz zbog gluposti žene... 

Edited by assignment
  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Milosh76 said:

Rekao sam svima kada smo se okupili ispod severa i rekao sam im kako treba da se ponašaju. Sigurno će da se kaje ujutru. Izvinjavam se u moje ime. Ne opravdava ovo. Nisam video, krenuo sam da trčim prema Borjanu – rekao je Dejan Stanković o situaciji kada je Marko Gobeljić skinuo šorts pred kapitenom Partizana Vladimirom Stojkovićem


 

 

OK, kapiram Dekija, ali ne treba on da se izvinjava, od njega očekujem da budalu odstrani iz kluba... 

Link to comment
3 minutes ago, assignment said:

 

Ako se u sukobu radi o većini polnog organa, pod dejstvom litre alkohola... Možda... Gobeljića je prosto moron, mozga bez... Šut karta i to momentalno, rušenje ugleda kluba, raskid, ćao.. Katai je popio otkaz zbog gluposti žene... 

 

 

A umesto toga, novi ugovor uz (verovatno) povisicu, i kultni brate status na severutm

Link to comment

gobelja novi nivo retardacije.... niko ne voli mustafu ali neki nivo mora da se odrzi. treba ga isutirati i zabraniti mu ulaz u klub na 10 godina. protiv milana usro sve sto se usrati moze a sad se kao kurci nesto :puke:

  • +1 1
Link to comment

Smeće sa brojem 77 slika i prilika kluba čiji je kapiten. A ona gluperda sa naše klupe umjesto što kenja i izvinjavam se, trebao je davno smeće škartirati. Jebo mu onaj žvaljavi sudija mater što mu oprosti crveni za one dvije noge sa leđa na protivnika, a ni blizu lopte. 

Link to comment

Zbog Gobeljinog skidanja gaca (a i zbog onog glupog faula zbog koga je mogao da dobije crveni kartion), ni da pomenem, po meni, najboljeg igraca utakmice - Rodica.  Nisam verovao da cu ikada da budem u situaciji da Rodica proglasim igracem utakmice.  Odavno nije igrao tako dobro kao danas.  Cak su mu i centarsutevi bili dobri.

  • +1 3
Link to comment

Kada bih danas otvorio temu za novu sezonu, naslovio bih je "Gobelja, mars iz Zvezde!"  Zato, da sacekamo da prodje vikend, da se losi utisci sa vecerasnje utakmice slegnu, pa onda da pisem.  Naravno, ako neko zeli da to uradi ranije, ima moju podrsku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...