Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Nisam gledao penale jer u sustini oni nisu ni bitni, bolji smo tim i bolje smo odigrali ovu utakmicu od Partizana tako da je neka pravda na kraju i zadovoljena. Odgledao na snimku i imao sta da vidim.

 

Gobeljic mora momentalno da popije otkaz ili prodaju iz kluba. Sta god da je Stojke izjavljivao i kako god se ponasao ovo mizerno, seljacko, retardirano ponasanje Gobeljica je neoprostivo. Nije da sam sokiran jer mi je jasno sta od dripca moze da se ocekuje ali sama cinjenica da je taj dripac nosio kapitensku traku na nekim utakmicama je sramotna. Klub zvanicno da se izvini Stojkovicu a retard smesta da razduzi opremu.

  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, levi said:

prvi treba da leti mali žvalavi kreten krstović za ono što je uradio. pa onda onaj ko ga je doveo. pa dalje redom

 

:laugh:

 

Evo ga katolik veci od pape. Nista Krstovic nije uradio sto nije dobio od Stojketa pre suta. Trash talk je uobicajen u ovakvim situacijama, narocito kad je mlad igrac u pitanju, to iskusniji golmani znaju da iskoriste. Da je pametniji i iskusniji samo bi se okrenuo i otisao do centra ali nije, napaljenko je, glup je i klinac je. Uzgred, sve vreme je vikao "tako je, bre" i nista vise. To ni u bajkama nije ni blizu onoga sto je Gobeljic, koji ima i iskustvo, godine, nosio je kapitensku traku, uradio. A s njim i Kanga.

 

That being said, Krstovic treba da leti iz kluba jer nema pojma.

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Istorijska utakmica, jedna od najgorih, golman sa 2 zuta nastavlja da brani, nema opste tuce na kraju...
 

 

Posle svakog derbija tupite isti kurac, ne znam kako vam vise ne dosadi. Protiv ovakvog Partizana ne moze da se igra fudbal osim ako tim bas nema kvalitet kojeg mi nemamo, to je odavno jasno. Imaju dva snazna igraca u manevru od kojih je jedan dominantan u skoku, drugi trci kao terijer a obojica biju za sve pare, ostali svi trce, skacu, guraju se i to na derbijima uvek disciplinovano rade. S ovakvim kriterijumom sudjenja gde se svaki kontakt svira kao faul a povlacenja s ledja i drzanje igraca obema rukama nije zuti potrebno je da ekipa stalno trci u prostor i brzo izmenjuje pasove a mi za takav fudbal imamo snage oko 60 minuta i ni minut vise. Do tog 60. minuta imali smo preko 60% posed (63% na poluvremenu), nismo dali gol iz tog poseda i sansi koje smo napravili i to je to, ostatak utakmice je bio tezak hrkljush gde se ne zna ko je bio gori, umorniji i nespremniji da uopste potrci. Na istu foru nas je Omonija izbacila iz LS, samo smo ovog puta bili bolji sa penala.

 

Kljuc Partizanove taktike veceras je bio da se spreci da pocinjemo akcije iz manevra i nateraju ovi igraci iza spica da se previse vracaju da naprave visak i povuku akciju, zato je Kanga bio pod tolikim pritiskom i pojeo toliko batina. Par puta Katai i par puta Ivanic su uspeli tako da iznesu loptu ali iz tih situacija nismo davali golove a oni su se u tim akcijama vremenom istrosili. Ono sto je mi trebalo da uradimo je da iz zadnje linije trazimo igru ali Pankov to ne zna a Milunovic je bio apsolutno nezainteresovan za bilo kakvo kretanje napred osim kod prekida. Zato sam u poluvremenu napisao da ce nam Dragovic biti od vece koristi nego sto se moglo ocekivati zbog same reputacije igraca, on ima i naviku i kvalitet da provuce loptu i kroz prodor i kroz pas.

 

Sve u svemu, mi smo rezultat veceras trazili iz igre a Partizan iz opstrukcije, ni mi ni oni nismo dobili ono sto smo trazili. Za nas bi verovatno bilo bolje da smo manje respektovali trenutak i protivnika i da smo akcije zavrsavali onako kako to nasi igraci inace rade a ne trazeci panicna resenja ali Kup smo uzeli i ovako, tako da se ovde moze reci da je cilj opravdao sredstvo. Partizan je bez Asana i Sume jako skromna ekipa u kreaciji, prilicno sam razocaran kako su igrali ali nije da nisam ocekivao.

  • +1 1
Link to comment

Nisam ni znao da se igra danas, pogledao sam one highlightse i penale. 

Kakav je mentol Gobeljic, na svakom nivou i u svakom kontekstu u kom se pojavljuje.

Edit: Video sam pre neki dan onaj meme: vratite sramotu u javni zivot, sramota je vazna. Ovo je prevazislo i Stanoja kad je pevao ono u svlacionici. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Možda grešim ali posle odbrane Borjana i šprinta ka njemu, učinilo mi se da je i Kanga gestikulirao ka klupi FKP hvatanjem medjunožja sa obe ruke. 
Probaću da nadjem snimak ili ako neko može da vrati na Areni.

Link to comment

Jeste, slicno kao Simeone, a Gobeljic je skinuo sorc umesto da slavi sa saigracima.

 

Sa druge strane, Suma je bacio medalju koju je dobio za drugo mesto u Kupu.

Edited by Milosh76
Link to comment

Da se pohvalim malo :D 

 

Позивница


Драги Милоше,

Као члана Клуба са "златном" чланском картом, ФК Црвена звезда те позива да својим присуством увеличаш јубилеј поводом 30 година од освајања титуле европског шампиона у Барију.

Свечаност ће бити одржана на стадиону Рајко Митић 29. маја 2021. године са почетком у 12 часова. Молимо за потврду присуства, попуњавањем кратког формулара кликом на линк на дну поруке, најкасније до петка 28. маја 2021. у 12 часова.

Са надом да ћемо заједно обележити овај велики јубилеј, шаљемо звездашки поздрав.
 
 
Inace zlatni clan kluba se postaje ako si clan 10 godina vezano, od 2010 kad je clanstvo obnovljeno i ima 632 clana sa zlatnom clanskom kartom.

 

 

Edited by Milosh76
  • +1 5
Link to comment
23 minutes ago, Milosh76 said:

Da se pohvalim malo :D 

 

Позивница


Драги Милоше,

Као члана Клуба са "златном" чланском картом, ФК Црвена звезда те позива да својим присуством увеличаш јубилеј поводом 30 година од освајања титуле европског шампиона у Барију.

Свечаност ће бити одржана на стадиону Рајко Митић 29. маја 2021. године са почетком у 12 часова. Молимо за потврду присуства, попуњавањем кратког формулара кликом на линк на дну поруке, најкасније до петка 28. маја 2021. у 12 часова.

Са надом да ћемо заједно обележити овај велики јубилеј, шаљемо звездашки поздрав.
 
 
Inace zlatni clan kluba se postaje ako si clan 10 godina vezano, od 2010 kad je clanstvo obnovljeno i ima 632 clana sa zlatnom clanskom kartom.

 

 

 

Hvala Miloše, što si mi dao odličan šlagvort za post... Ne da se nemaš čime pohvaliti već bi me bilo sramota da se hvalim da sam zlatni član. :D

 

Odgledao  sam derbi kao i svaki od poslednjih 30, šta reći, kakvu posluku porati sem da čoveka ne može da ne bude sramota fudbala tj "fudbala" koji kao sedi i gleda.

Klasika, i mi i oni i to što (ali bukvalno, brojao sam) niko ne može da spoji 3 pasa niti jednu loptu primi pod pritiskom pa se onda samo tako u desetinama minuta odbija od igrača kao od pečurki na fliperu, i to je tako već godinama, skoro pa decenijama - jasno pokazuju da nema grama pomaka u kvalitetu fudbala bilo koga niti će ga ikad biti. Bukvalno se ne zna koji je derbi ružniji od kog od poslednjih 30 uz možda par izuzetaka gde se neko zajebao pa dao gol ranije i malo se otvorila tekma. Podsetimo da u ogromnom, skoro 100procentnom broju slučajeva, CZV i FK PAR imaju individualno najbolje igrače i na neki način su slika i prilika  fudbala cele lige.

Ali ljudi koji kupuju mesečne, godišnje karte, idu na stadion i dalje, ne daj bože putuju 30, 50 ko zna koliko km, da gledaju ONO, ti su  mi najveća misterija. Ovo sve treba bojkotovati, fudbal rasformirati dok ne dođu neka lepša vremena, a i da ne dođu, niko sa gramom mozga se ne bi bunio niti bi mu nedostajao sav ovaj ogavni fudbal, kriminal, navijački ološi, i sve što sa tim ide, a dešavanja u FSS su najbolji pokazatelj tome, pored ovog jebeno odvratnog nazovi fudbala koji je juče viđen.

Za tekme ovog tipa skupim neko društvo pa sedimo gledamo nešto jedemo pijemo i zajebavamo se, aj kao derbi, finale, ne bih gledao 2 sata Srpskog fudbala sam po cenu toga da me neko veže za stolicu i pušta Vučićeve izjave 24/7. Divim se ljudima sa takvim živcima i viškom vremena.

FK CZV je prvak 4. godinu za redom, 6. put u poslednjih 8 godina i dočekamo da posle toliko godina uspeha, evrope, prodatih igrača i para od UEFE, države, Vučića i koga sve ne gledamo jebenog Gobeljića kako na sred terena vadi kurac pred tv kamerama. Nije samo to đoka za Stojketa, već i svima tamo na stadionu i kraj malih ekrana kao mala paradigmica fudbala kod nas a i našeg kluba. Da ne pričam o ostalim polutkama i četvrtinam i osminama od igrača koje smo posle ovoliko godina dominacije uspeli da namaknemo, ne zna  se ko je gori od koga. I onda ja da idem na utakmice, kupujem godišnje karte, i trošim 2 sata života da gledam jebenog Srnića i Gobeljića kako mi pokazuje đoku dok konce vuče Terza a znamo ko vuče njegove konce. Nezamislivo. 




 

Edited by Mil@n
  • Hvala 1
Link to comment

Kako bese "zapusis nos i glasas za Kostunicu", ovde ti je slicno.. .gledas Zvezdu, jer je volis, a ne pojedinacno igrace koji su zamene i koji povremeno udju na 30 minuta maksimum, kao sto su Gobeljic i Srnic. U retkim slucajevima pocinju.

 

Suvise su Srnic, Gobeljic, Vukanovic i slicni nebitni igraci da to moze da me natera da ne gledam Zvezdu. A posto se ne drogiram i ne ubijam u alkoholu, nemam drugih filtera u zivotu, ostaje mi sport da ne poludim, bukvalno.

 

Na Derbi ne idem skoro 20 godina, a gledam svaki na TV. Kupujem sezonsku zbog sebe, a ne zbog Terzica, jer je i on nebitan u celoj prici. Meni su bitni Pizon. Robi, Vidic, Stankovic... danas Katai, Ivanic, Ben, pre par godina Marin... Zbog njih idem na stadion i zbog sebe, a Gobeljic, Vukanovic i slicni su nuzno zlo koje istrpim jer gledam Zvezdu.

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Kako bese "zapusis nos i glasas za Kostunicu", ovde ti je slicno.. .gledas Zvezdu, jer je volis, a ne pojedinacno igrace koji su zamene i koji povremeno udju na 30 minuta maksimum, kao sto su Gobeljic i Srnic. U retkim slucajevima pocinju.

 

Suvise su Srnic, Gobeljic, Vukanovic i slicni nebitni igraci da to moze da me natera da ne gledam Zvezdu. A posto se ne drogiram i ne ubijam u alkoholu, nemam drugih filtera u zivotu, ostaje mi sport da ne poludim, bukvalno.

 

Na Derbi ne idem skoro 20 godina, a gledam svaki na TV. Kupujem sezonsku zbog sebe, a ne zbog Terzica, jer je i on nebitan u celoj prici. Meni su bitni Pizon. Robi, Vidic, Stankovic... danas Katai, Ivanic, Ben, pre par godina Marin... Zbog njih idem na stadion i zbog sebe, a Gobeljic, Vukanovic i slicni su nuzno zlo koje istrpim jer gledam Zvezdu.

 

Fledaš Vučićevu i Terzićevu Zvezdu. Zvezda je upravo ono što su oni. A to što su oni i (trenutno) njihov klub može da dominira samo u njihovoj ligi koja znamo svi kakva je i kako funkcioniše. Ukratko ,verovatno jedna od najgorih liga na svetu, i što se tiče organizacije, i kvaliteta fudbala. 

Sezonskom samo podržavaš ono što rade, od čega bi se valjalo distancirati barem ne finansirajući ih jer tako i finansiraš i celokupnu mašineriju, a znamo svi čega sve tu ima, pre svega na navijačkoj strani.. Od para koje su pokrali mogli bi napraviti tim da ovakav Partizan guzi 3, 4:0 lagano, no rekao bih da im to nije prioritet, očigledno. 

Samo moje mišljenje, naravno, svako neka radi šta voli i želi i troši svoje pare kako želi.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...