Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Pre 10ak dana sam vodio sestrica od 10 godina na stadion, dok je bio ovde na raspustu iz Holandije. Dete se odusevilo, kupio sam mu i dres, bili u muzeju, uclanio ga :wub:

 

Nazalost, korona nas je sprecila da odemo na utakmicu  i to evropsku protiv Slovana. Bice dana, sestra mi kaze da dres ne skida :D  A po ceo dan nosi Zvezdinu masku i u skolu i kad izlaze van kuce :D

 

Cekam na prolece da opet dodju, da korona prodje, pa ga vodim na stadion, da oseti atmosferu :D

  • +1 7
  • Wub 2
Link to comment

Očekujem tešku utakmicu, mrzim kada se igra protiv timova koji su u lošoj formi, oslabljeni, bez bodova, nemaju šta da izgube a imaju kvalitet. Bilo kakva minimalna pobeda bila bi premija. 

Link to comment

zar nije receno da rodic moze? mimo gobelje, ovo je najbolje sto mozemo da izvedemo, po nekoj logici bi gent trebalo da prodje slicno kao slovan, ali mislim da ce biti mnogo teze.

osim sto je ben desno prinudno, to mu ne odgovara, ali mora tako da bi moglo da se nabudzi

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Još da je Rodić umesto Gobeljića i to je to. Čovek ima gori centaršut od Zlatka Krdževića koji je pogađao Autokomandu (setiće se malo stariji ljubitelji fudbala) 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
On 3.11.2020. at 15:36, levi said:

sad nam treba Hoff u dobroj formi da pobedi oba puta Slaviju i da se plasira pre dolaska ovde, a mi nekako da zadržimo Genk na -3  :dry:

 

cesi bez poa tima udaraju veceras na nemce tako preostaje jos samo nas deo posla... 

Link to comment

Žule Stojković: Gent je najslabiji tim protiv kojeg sam igrao u Evropi

"Na prvu loptu ovo što ću sada reći deluje bezobrazno, jer smo mi utakmicu u Gentu izgubili.:rolf:

 

Edited by Apollo Creed
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...