Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

13 minutes ago, Dimitrije said:

Kada se cita tekstualni prenos sa B92: "Radnik umalo poveo", "Ponovo preti Radnik", "Opasan je Radnik", stekao bi se utisak da Radnik dominira.

 

Zar vi niste protiv tabloidnog izveštavanja?

Link to comment

  Ipak Gobelja asistent, iznenađujuće spretna reakcija Vukanovića. 

   Zanimljivo, negde sam čuo/pročitao da je Gobeljić dok je igrao u Kruševcu izvodio sve prekide. 

Edited by fandorin
Link to comment

Gobeljic dva dva centarsuta za dva gola + bounus stativa!?  Kao u onoj pesmi: "But I'd be done see'n about everything,/ When I see an elephant fly." 

 

Boaci ucestvovao/asistirao kod dva gola; ostao nepovredjen.  To je vise nego sto sam ocekivao od njega posle dugze pauze.  Nadam se da nastavi tako do kraja sezone.  A gol ce da da pre ili kasnije.

Link to comment

Rutinska igra i pobeda. Duvalo je na sve strane i imali smo bas lose periode igre ali to je neminovno kad se tim tumba i utakmica odradjuje.

 

Nezgoda je sto su tri najgora igraca na terenu bile prve alternacije za tri bitne pozicije u timu, Gavric, Petrovic i Spiridonovic. Oni moraju vise da pruze ako misle da budu ravnopravni konkurenti na svojim pozicijama, da igraju sa mnogo vise zelje i koncentracije. Gavric me svakom utakmicom sve vise razocarava. Imam utisak da on igra samo da bi dosao u situaciju da postigne atraktivan gol pa mu je stoga igra bez lopte na nivou mladjeg juniora. On je ozbiljan talenat i treba ocekivati velike stvari od njega, zato ga treba pritiskati da sto pre shvati da je izasao iz juniorske konkurencije i da postoji nesto sto se zove obavezna igra. Spidi dok je trcao i otkrivao se sve to napred je izgledalo bolje ali to je trajalo nekih dvadesetak minuta i onda je jednostavno nestao sa terena. Zbog njihovog loseg kretanja preveliki pritisak je bio na Kangi i Petrovicu koji su se medjusobno dodavali i druzili sa stoperima, jedino je Gajic otvarao po desnoj strani i nudio se za pas. Petrovic jos mnogo mora da radi, manje-vise na svemu.

 

Dobre stvari su vise nego solidna igra Gajica, jako dobra realizacija dok igraci tamo pred kraj utakmice poceli da pokusavaju sami da postignu gol i konacno jedna pristojna partija Gobeljica koja nam daje mogucnost da lakse prebolimo utakmice u kojima odmaramo Rodica. Ostalo je bilo tu negde kako sam i ocekivao.

Edited by harper
Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

  Ipak Gobelja asistent, iznenađujuće spretna reakcija Vukanovića. 

   Zanimljivo, negde sam čuo/pročitao da je Gobeljić dok je igrao u Kruševcu izvodio sve prekide. 


Njima je i dao najbolji gol u zivotu, slobodnjak s 30+ metara u raslje, Bufon ne bi skinuo ni to.

Do pre jedno 15 godina sam uzivo stalno gledao tekme druge lige i srpske lige (drugi i treci rang tadasnji), i ne mogu da se otmem utisku da su iz ovih danasnjih prosecnih i slabih tololigasa igraci na tom tehnickom i taktickom nivou. Ovde napadac/vezni imaju 3 sekunde fore da se nameste na (centar)sut, tesko je samo dok je 0-0 pa se svi uguze u 16. Gavric onakav gol moze samo ovde da mete, cak su i oni nesrecni likovi iz Gibraltara hitriji i agilniji od ovih domacih cepara. Imam utisak da bar polovina lige igra fudbal iz hobija, da im ne kenjaju devojka/zena po ceo dan i kardiovaskularnih razloga. I cini mi se da to ide sve nize i nize iz godine u godinu, mogu samo da mislim na sta lici MKD, CG, BIH liga recimo.

Link to comment

 

Odlicni golovi, svi prakticno plod timske igre. Gavric pogresio kod njihovog gola, pustio napadaca da mu prodje iza ledja. Mada ni Borjan nije bas intervenisao kako treba

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...