Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

okreni atlas Miloshe :sleep:

 

Briž i Anderleht su mi među najvećim Zvezdaškim  traumama iz 80-tih. bilo je verovatno i težih poraza ali protiv ovih mi je ostalo u sećanju samo totalna nemoć Zvezde. to mi je ostalo urezano da protiv njih i Atletiko Madrida ne možemo ništa i gotovo

 

i naravno Ekeren iz 90-tih, ali to je druga vrsta agonije, tad već nisam toliko ozbiljno shvatao sve to 

 

 

Edited by levi
  • +1 2
Link to comment

Ne zajebavajte čoveka, njegovim venama teče crveno-bela krv. 

A i napisao je da igramo protiv Slovana iz Bratislave i vidi šta je bilo

Edited by arkonada
  • +1 1
Link to comment

Pa dobro izbacili smo Boyse i to je osveta Ksamaksu... al ste na kraj srca...

Ekeren - Ksamaks... ko ce se toga secati :D 

 

Ekeren je bio najgora kisa u istoriji svih kisa koje sam doziveo na otvorenom...

 

  

35 minutes ago, arkonada said:

A i napisao je da igramo protiv Slovana iz Bratislave i vidi šta je bilo

 

Jel? Ne secam se toga :D 

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Pa dobro izbacili smo Boyse i to je osveta Ksamaksu... al ste na kraj srca...

Ekeren - Ksamaks... ko ce se toga secati :D 

 

Ekeren je bio najgora kisa u istoriji svih kisa koje sam doziveo na otvorenom...

 

  

 

Jel? Ne secam se toga :D 

 

Ne samo da je bila kiša za vreme utakmice nego i posle, povratak kući po onoj pljuščini nakon ispadanja je stvarno bio traumatičan. Jebeni Radzinski, jedan šut na celoj utakmici i gol. Mada mislim da smo i u prvoj morali bolje da prođemo, nakon poravnanja na 2:2, primili smo neki glup gol. 

Link to comment
4 hours ago, arkonada said:

Pa dobili smo Anderleht 91. u Budimpešta 3:2 par dana posle Tokija, šta ćeš više. Bio sam 82. kao klinac na revanšu protiv Anderlehta kada smo izgubili 2:1(tamo bilo 2:1 za njih) , mislim da je bilo 1/4 finale KEŠ-a, ona divna vremena sa 90k gledalaca. U pravu si, slabo nam idu Belgijanci, ali ove godine... 

Прва европска утакмица које се сећам. Слушао на радију. Мајка ушла у собу и испрепадала се јер ме видела да седим на фотељи и без видљивог разлога плачем...

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...