Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, harper said:

Rutinska igra i pobeda. Duvalo je na sve strane i imali smo bas lose periode igre ali to je neminovno kad se tim tumba i utakmica odradjuje.

 

Nezgoda je sto su tri najgora igraca na terenu bile prve alternacije za tri bitne pozicije u timu, Gavric, Petrovic i Spiridonovic. Oni moraju vise da pruze ako misle da budu ravnopravni konkurenti na svojim pozicijama, da igraju sa mnogo vise zelje i koncentracije. Gavric me svakom utakmicom sve vise razocarava. Imam utisak da on igra samo da bi dosao u situaciju da postigne atraktivan gol pa mu je stoga igra bez lopte na nivou mladjeg juniora. On je ozbiljan talenat i treba ocekivati velike stvari od njega, zato ga treba pritiskati da sto pre shvati da je izasao iz juniorske konkurencije i da postoji nesto sto se zove obavezna igra. Spidi dok je trcao i otkrivao se sve to napred je izgledalo bolje ali to je trajalo nekih dvadesetak minuta i onda je jednostavno nestao sa terena. Zbog njihovog loseg kretanja preveliki pritisak je bio na Kangi i Petrovicu koji su se medjusobno dodavali i druzili sa stoperima, jedino je Gajic otvarao po desnoj strani i nudio se za pas. Petrovic jos mnogo mora da radi, manje-vise na svemu.

 

Dobre stvari su vise nego solidna igra Gajica, jako dobra realizacija dok igraci tamo pred kraj utakmice poceli da pokusavaju sami da postignu gol i konacno jedna pristojna partija Gobeljica koja nam daje mogucnost da lakse prebolimo utakmice u kojima odmaramo Rodica. Ostalo je bilo tu negde kako sam i ocekivao.

Kada igra Sanogo, promaja je manja.  On popravlja i ispravlja brljotine kao sto su pogresni pasovi i izgubljene lopte na nasoj polovini.

 

Gavric je izgleda usredsredjen samo na to da fintom stvori sebi sansu za sut, iskosa levo.  To mu uspeva i zbog toga izgleda nema ambicije i/ili kurazi da prosiri repertoar.  Prodornost, pasovi, centarsutevi su mu izgleda u drugom planu.  Mislim da Petrovic ne zna sta i kako treba da igra.  Kada povuce loptu napred, usitni korak, uspori, zbuni se; imam utisak da vise strepi da ne doda protivniku loptu nego sto tezi da napravi dobar pas.  On verovatno ima potencijal da bude solidan defanzivni vezni igrac, ali trenutno pokazuje sasvim suprotno.  Mora na totalni reset u toku zimske puze.

Edited by Dimitrije
Link to comment

On godinu i po dana vec ne zna ni sta igra, ni odakle tu gde jeste, a ni sta prica. Imao je 2 opasna suta na gol u karijeri, jednom je golman zajebao stvar, drugi put nije. 

A skupio je vise utakmica vec nego Raca Petrovic u repstaciji. 

Edit: Ovaj stadion u Surdulaji, mislio sam da je Obilic dok nisam video planine na usporenom. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Potencijalni reprezentativac Srbije od početka sezone kuburi s povredama. Prvo ga je mučio primicač, a sada su se pojavili problemi sa zadnjom ložom.

 

Prema trenutnom razvoju situacije Milan Rodić će preskočiti utakmicu sa Gentom. Međutim, iskusni levi bek, koji je sjajnim dubinskim loptama probijao odbranu Slovana, ima još jedan zakazan pregled. U sredu ujutru će biti definitivno poznato postoji li uopšte i promil šanse da Rodić zaigra u jednoj od najvažnijih utakmica ove jeseni.

Edited by Milosh76
Link to comment

Танка је нит између радости и туге у овој ситуацији. Тако да се ја не бих олако радовао недостатку играча Гента. Врло лако, не дај Боже, се може десити и нама да будемо ускоро десетковани. 

  • +1 1
Link to comment

Jbg, mi već bili dovoljno desetkovani,  stim da je bilo samo dva igrača, ali nam znače kao pola tima... 

 

Genralno, nije lepo radovati se tudjoj nesreći... 

Link to comment
1 hour ago, ОГИрс said:

Танка је нит између радости и туге у овој ситуацији. Тако да се ја не бих олако радовао недостатку играча Гента. Врло лако, не дај Боже, се може десити и нама да будемо ускоро десетковани. 

 

Teško,cenim da je preko pola tima već preležalo koronu...

Link to comment

Dobro, stvarno se ne treba radovati tuđoj nesreći, pogotovo što je bolest u pitanju. Pa bar mi sa ovih prostora to znamo, jebali su nas kako su stigli i klubove i reprezentaciju još od eura 92 pa više-manje i do dan danas nas čekaju za bilo šta. Voleo bih i da su oni kompletni, da dobro odigramo i pobedimo. 

Link to comment
1 hour ago, arkonada said:

Dobro, stvarno se ne treba radovati tuđoj nesreći, pogotovo što je bolest u pitanju. Pa bar mi sa ovih prostora to znamo, jebali su nas kako su stigli i klubove i reprezentaciju još od eura 92 pa više-manje i do dan danas nas čekaju za bilo šta. Voleo bih i da su oni kompletni, da dobro odigramo i pobedimo. 

 

ovo je treci srb-bel susret ove sezone.

 red je da osvetimo slaninu i groblje

Link to comment

Mi imamo toliko los skor sa Belgijancima, da bi bilo dobro da "osvetimo" sebe, a ne druge. Briz je rana koja boli i danas... a ovih par sezona nam dobro ide "vracanje" dugova :D

  • +1 1
Link to comment

Pa dobili smo Anderleht 91. u Budimpešta 3:2 par dana posle Tokija, šta ćeš više. Bio sam 82. kao klinac na revanšu protiv Anderlehta kada smo izgubili 2:1(tamo bilo 2:1 za njih) , mislim da je bilo 1/4 finale KEŠ-a, ona divna vremena sa 90k gledalaca. U pravu si, slabo nam idu Belgijanci, ali ove godine... 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...