Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

3 hours ago, arkonada said:

Protiv Genta nam sudi Mihael Fabri (ITA). Ja volim kada nam sude Žabari, bolje nego Skandinavci, Holanđani, Nemci, Englezi i svi ostali dušmani

Onda ti ime Alberto Michelotti  ne znači ništa. Inače to je bila moja prva evropska trauma

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Ma kakvi napadi po bokovima. Kanga i Katai po 10 suteva sa 25m i uce makar jedna. To ti je taktika. Mmw

 

Još sutra i kiša u Bgd plus onaj balavac na golu Genta...ućiće 2,3 minimum.:fantom:

Link to comment
Just now, Apollo Creed said:

 

Još sutra i kiša u Bgd plus onaj balavac na golu Genta...ućiće 2,3 minimum.:fantom:

 

Registrovali su nekog matorca za ovu utakmicu, nece braniti klinac.

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Odakle ti ovo da Rodic nece igrati?

 

Rodic je neizvestan jer ima povredu zadnje loze. Ili ce biti na klupi ili ce deliti minutazu sa Gobeljicem

 

Inace...

 

Голман који ће бранити за Гент против Црвене звезде зове се Колин Коземанс и нема 17 него 28 година.
Због Корона вируса за Гент неће наступити два играча - Роеф и Нгадеу.
Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

 

Rodic je neizvestan jer ima povredu zadnje loze. Ili ce biti na klupi ili ce deliti minutazu sa Gobeljicem

 

Inace...

 

Голман који ће бранити за Гент против Црвене звезде зове се Колин Коземанс и нема 17 него 28 година.
Због Корона вируса за Гент неће наступити два играча - Роеф и Нгадеу.

 

Znam da je neizvestan ali se jos uvek ne zna da li ce igrati, zavisi od danasnjeg pregleda.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...