Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Izgleda da Katai ipak igra a da ce Ben da bude na klupi.  Npadacka trojka Katai, Falcineli, Spiridonovic. 

Edited by Dimitrije
Link to comment
2 hours ago, Dimitrije said:

Izgleda da Katai ipak igra a da ce Ben da bude na klupi.  Npadacka trojka Katai, Falcineli, Spiridonovic. 

 

Pa dobro, po onome šta je Ben odigrao na derbiju, tu mu je i mesto... 

Link to comment

Ben je dosta dugo povredjen, pa je rovit igrao i zato su bile nesto losije partije.

On je vrlo bitan igrac i on je prakticno jedini koji moze nesto da promeni kad udje sa klupe

Link to comment

Inače, sve do. 3:0 je Ok

Čak da igramo u najjačem sastavu, ne bih se usudio da tražim ili očekujem nerešeno. 

 

Jedino ako Hoffe iz nekog razloga, kojeg iskreno ne vidim, LE ne shvati ozbiljno jer im fokus leži na BL. 

Edited by assignment
Link to comment

 

 

Zvanicni sastav

 

CRVENA ZVEZDA (3-4-2-1): Borjan – Eraković, Milunović, Degenek – Gajić, Sanogo, Nikolić, Rodić – Katai, Spiridonović – Falčineli. 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Prepisana formacija reprezentacije ali s igracima koji ovo nisu cesto igrali. Moze da bude "Krstajaje scenario" kao protiv Ukrajine a mozda i "Tumba scenario" kao protiv Norveske. Tipujem da su velike sanse da bude ovaj prvi.

Link to comment
3 hours ago, arkonada said:

U Mocartu kec 1.60, ja mislio neće biti više od 1.30. Šta oni znaju što mi ne znamo...

spacer.png

 

zato sto  im fali 6-7 igraca.. medjutoa i sa ovim gore sto imaju, previse je i za nas full roster, a nismo u fullu.. :fantom:

Edited by Shaq
Link to comment

Ocekivao sam da pocnemo sa 3 stopera, samo sam mislio da ce umesto Erakovica da igra Pankov.  Ocekivao sam petoricu u vezi (Petrovic kao peti) a u napadu Kataija i Falcinelija.  Stankoviceva postavka je nesto ofanzivnija, ali moguce je da se presaltuje na 3-5-2 ako mu rezultat bude odgovarao.  Katai i Rodic dobro saradjuju, pogotovo kada je u timu Ivanic.  S druge strane, Gajic i Spiridonovic nikako.  Mozda Ben udje kasnije ali vise verovatno da menja Kataija nego Spiridonovica.  Ovaj mora da se potrudi da popravi utisak posle lose igre u Derbiju.  Sve u svemu jos jedan Stnkovicev eksperiment u medjunarodnim utakmicama.  Protiv Tirane i Omonije nije islo.  Ovog puta mora da eksperimentise jer su mu kljucni igraci zarazeni ili povredjeni.  Mozda konacno eksperiment da pozitivan rezultat.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...