Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

arena prenosi svajcarsko prvenstvo, veceras u pola devet mladi momci gostuju u cirihu a sutra popodne nas st gallen ide na noge tunu... 

Edited by Bright Billy
Link to comment

Тренутно постоје три сценарија:

  • Опција број 1 – И Наполи и Лион испадају у заосталим утакмицама осмине финала, па ми почињемо од другог кола и у зависности од тога ко освоји титулу у Швајцарској можда бисмо били носиоци у трећем колу.
  • Опција број 2 – Наполи или Лион пролазе осмину финала, али не освајају Лигу шампиона. У том случају ми би квалификације кренули од првог кола, а у зависности од тога ко ће освојити титулу у Швајцарској можда бисмо били носиоци у трећем.
  • Опција број 3 – Наполи или Лион освајају Лигу шампиона, што значи да почињемо квалификације од првог кола и да сигурно нећемо бити носиоци у трећем колу.

 

 

Link to comment

a možda i nije, jer ako lion ili napoli ne osvoje lš, ajax ide direktno u grupe i onda možda pomera šampiona češke u 4 kolo kval. mrzi me sada da tražim da li je to slučaj :D

Link to comment

Meni te kalkulacije nikad nisu bile jasne. Previse promenljivih... to je kao "insajder" koji kaze "dolazi taj igrac, samo da dogovori platu i da se klubovi dogovore oko obestecenja".. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...