Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Na predlog GenDira Upravni odbori imenuje direktora za ovo i ono. Kao i do sada sto se postavljalo. Nije Terzic izabran na konkursu nego ga je izabrao UO na predlog Predsednika kluba, kao i drugi direktori u klubu. NEsto od toga bira i Skupstina, mrzi me da trazim po statutu sta je cija nadleznost, ali sam siguran da konkurs na infostudu se ne pominje :D

Link to comment

ovde mi je vest što je Miki Ćorović dočekao penziju u fotelji, umesto da je smenjen odavno

 

dovljno je da ćuti i da se ne meša usvoj posao, i može da bude direktor doživotno

Link to comment

A i uslovi su vrh.. "AutoCad i Office " :D

 

Te stvari ne treba ni da postave, to se valjda podrazumeva.  Pa onda "znanje i iskustvo u održavanju terena", nece valjda direktor da odrzava terene, zaboga!?  On treba da organizuje posao i da angazuje ljude koji to znaju...

 

Cudi me da nisu napisali "navijac FKCZ" kao obaveznu ili makar pozeljnu kategoriju :D

Link to comment

Ćorović je pokazao svoje znanje kada je dugogodišnji radnik - zaboravih mu ime - otišao u penziju, a ćorivić ekspresno bacio kvarcni pesak na teren i spržio travu. Beše to davno. 

  • +1 1
Link to comment

Za ovo mesto potreban je konkurs.  Nadam se da ce se prijaviti bolji od odlazeceg.  Problem je sto je uoci pocetka evropskih kvalivikacija rukovodece mesto koje se bavi organizovanjem medjunarodnih utakmica upraznjeno.  (Mozda nas pogleda zreb, pa sve utakmice gostujemo, ako uopste budemo igrali).

Link to comment

Ovo je osetljiva pozicija, treba dobro izvagati ko je dovoljno strucan da narednih 40 godina prima platu a da ne radi nista.

Corovic par decenija nije uspeo zardjali krov da ofarba pa se navijaci od muke skupili i uradili to za par dana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...