Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

21 minutes ago, Milosh76 said:

 

Nema ovde pravila o u21... usao je verovatno jer je Hajdin bio najgori na terenu i to ubedljivo. A u drugom ce verovatno na stopera...

 

zajebavaš

 

na štoperu je 5. opcija, nema ništa od toga. a moraće nekad da igra zbog pravila u21, pa ga isprobavaju na deficitarnom beku, to mislim

ili samo popunjava mesto na nebitnoj trening utakmici

Link to comment

Nadam se da ce vecina ekipa napadati, a ne igrati hrkljjus i braniti se celu utakmicu.

 

AKo nista, morace ovi da zapnu mnogo vise da bi dali gol i pobedili. Ovako kad se igraju viktorije, gol moze samo slucajno da padne.

 

  

1 minute ago, levi said:

na štoperu je 5. opcija, nema ništa od toga. a moraće nekad da igra zbog pravila u21, pa ga isprobavaju na deficitarnom beku, to mislim

ili samo popunjava mesto na nebitnoj trening utakmici

 

Verovatno oba

Edited by Milosh76
Link to comment
13 minutes ago, levi said:

 

zajebavaš

 

na štoperu je 5. opcija, nema ništa od toga. a moraće nekad da igra zbog pravila u21, pa ga isprobavaju na deficitarnom beku, to mislim

ili samo popunjava mesto na nebitnoj trening utakmici

 

svakako je nama taj levi bek prakticno stoper... 

Link to comment

Mogao je da stavi Gobeljica da igra levog beka.  Erakovic to nije.  Nema prodornost, ne ume da centrira.  Koja svrha ovog eksperimenta?  (Kao i koja je svrha produzetak ugovora Hajdinu?)

Link to comment

   Drugo poluvreme, 40 minuta ničega, pa 2 lepa poteza Nikolića, šut Krstovića sa 18 metara i konačno gol glavom posle centaršuta Gobeljića. Fale nam barem 3 mnooogo dobra igrača, ajde Ben je jedan, znači još 2.

Link to comment
6 minutes ago, Dimitrije said:

Mogao je da stavi Gobeljica da igra levog beka.  Erakovic to nije.  Nema prodornost, ne ume da centrira.  Koja svrha ovog eksperimenta?  (Kao i koja je svrha produzetak ugovora Hajdinu?)

 

u ovoj stankovicevoj formaciji desni bek prakticno ulazi na krilo a levi bek ne prelazi pola i igra treceg stopera. tako je kad napadamo. rodic je u takmicarskim utakmicama igrao isto to sto i mali erakovic danas. defanzivno igramo 442 tako da su bekovi svakako u liniji sa stoperima. ako sam dobro primetio na ovom krljavom snimku, mali igra levom nogom tako da mu je rodiceva rezerva po mom misljenju logicna uloga u ekipi. 

Edited by Bright Billy
Link to comment
6 minutes ago, fandorin said:

   Drugo poluvreme, 40 minuta ničega, pa 2 lepa poteza Nikolića, šut Krstovića sa 18 metara i konačno gol glavom posle centaršuta Gobeljića. Fale nam barem 3 mnooogo dobra igrača, ajde Ben je jedan, znači još 2.

 

Fale nam oba beka, stoper i napadac.

 

Nesto ovako Borjan, Gobeljic/zamena, Rodic/ levi bek, Degenek, Milunovic / stoper - Sanogo - Nikolic, Ben, Katai, Gavric i Boaci/napadac.

Edited by Milosh76
Link to comment

  Fali nam 1 klasan veznjak, famozna 8 koju ne možemo ni svećom da pronađemo, neko ko bi bio najbolji igrač ekipe i špic koji će garantovati 25 golova u sezoni (Boaći iz prvog mandata, Žigić, Drulić, neko takav). Odbranu ne bih dirao, em se poznaju, em što nisam siguran da možemo da nađemo bolje. 

Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

 

u ovoj stankovicevoj formaciji desni bek prakticno ulazi na krilo a levi bek ne prelazi pola i igra treceg stopera. tako je kad napadamo. rodic je u takmicarskim utakmicama igrao isto to sto i mali erakovic danas. defanzivno igramo 442 tako da su bekovi svakako u liniji sa stoperima. ako sam dobro primetio na ovom krljavom snimku, mali igra levom nogom tako da mu je rodiceva rezerva po mom misljenju logicna uloga u ekipi. 

Pravi smisla.  Medjutim, moj je utisak da je Erakovic danas bio vise na polovini protivnika i da je ucestvovao u napadu gde je malo pokazao.  Mozda zato sto se Metalac nije mnogo trudio da napada. 

 

Sto se tice klasicne osmice, mislim da to moze da igra Nikolic.  U celoj garnituri mladih koji su zaigrali u prethodnoj sezoni (Gavric, Radulovic, Petrovic, Nikolic) meni se Nikolic najvise dopada kao igrac. 

 

Zvezdi fali centarfor.  To je najslabija pozicija u timu.  Meni je Boace jos uvek bez premca u konkurenciji koju ima (Pavkov, Tomane, Krstovic, Vukanovic), ali pitanje da li taj covek jos uvek moze da igra ozbiljan fudbal ili su povrede zapecatile njegovu karijeru. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...