Jump to content
IGNORED

Newsmax Adria


msv

Recommended Posts

36 minutes ago, pt 2.0 said:

Apsolutno. Ako pogledaš onaj deo Pregleda dana od sinoć gde Šuvakov pokazuje statistike raznih zemalja tako što je na x osi broj umrlih, a na y osi broj dana u kojem je bio toliki broj umrlih (to su oni histogrami raznih boja) lepo vidiš da kod ostalih zemalja taj grafik izgleda kao manje-više fina Poasonova kriva, dok samo kod nas izgleda kao Poasonova kriva kojoj su otfikareni repovi levo i desno, a ostao jako uzan skup vrednosti (ako se ne varam samo 15, 16 i 17) u sredini.

Kao da su Poasona provukli kroz neki uskopojasni filter.

Nazovimo to Filter Morbidne Naprednjačke Pokvarenosti.

pička li im materina besramna.

.

a ono što priča igor smolić? neki odnosi jedan prema ne znam koliko milijardi da prirodan niz sa takvim prosekom ima taj ritam, jel to smisleno?

Link to comment
6 minutes ago, slepa živana said:

a ono što priča igor smolić? neki odnosi jedan prema ne znam koliko milijardi da prirodan niz sa takvim prosekom ima taj ritam, jel to smisleno?

U to se nisam udubljivala, bilo mi je nedovoljno jasno šta je taj lik pričao.

Nadam se da će buba doći na temu da kaže koju.

Edited by pt 2.0
Link to comment
4 minutes ago, pt 2.0 said:

U to se nisam udubljivala, bilo mi je nedovoljno jasno šta je taj lik pričao.

Nadam se da će buba doći na temu da kaže koju.

taj lik se prvi put pojavio u javnosti ono kad smo imali dugo dugo samo po jednog i nula preminulih dnevno... čini mi se pred izbore. pa je i tad izašao sa verovatnoćom da se tako nešto desi 1: milion. čini mi se da su ga forumaši popljuvali. citirao ga je tad i doktor radovanović.

Link to comment

Nešto razmišljam za tu naplatnu rampu pa moguć scenario mi deluje da auto nije vozio Babić nego taj vozač koji je optužen.

A neko iz obezbeđenja je misleći da čini uslugu izbrisao ta dva minuta.

A ovaj jer je mnogo pametan i bahat slagao da tih dva minuta postoje ,jer mu je mnogo lakše da masno slaže 

nego da objašnava kako su povezani kao hobotnice ,ko kome komanduje ,korupciju...puno toga bi moglo da ispliva

Ako je stvarno vozio Babić lagano bi ga poslao na hlađenje 

Link to comment
17 minutes ago, Fakundo Sava said:

Ako je stvarno vozio Babić lagano bi ga poslao na hlađenje 

mene ovo najviše buni u celoj priči

jbn vazduplohov

 

:isuse:

Link to comment

Pa tako je, danas neko da izađe na ulicu i da radi ono što su demonstranti radili devetog marta, građanska opozicija bi ih nazvala provokatorima i naprednjacima in disguise. 

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
12 hours ago, theanswer said:

Pa tako je, danas neko da izađe na ulicu i da radi ono što su demonstranti radili devetog marta, građanska opozicija bi ih nazvala provokatorima i naprednjacima in disguise. 

Jeste, jer u odnosu na 9. Mart jedino je bitno kako bi se neki ljudi iz nekih stranaka odredili prema nekim buducim dogadjajima. Kao da je sve uklesano u kamen i kao da je 9. Mart jedini dogadjaj tog tipa. Lepo si mogao da napises

Quote

gradjanska opozicija

i da se iz toga u potpunosti ogoli tvoj odnos prema ideoloskom stavu. Da ne ulazim u to da i ne znas sta je to.

Edited by djeneralche
  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, djeneralche said:

Jeste, jer u odnosu na 9. Mart jedino je bitno kako bi se neki ljudi iz nekih stranaka odredili prema nekim buducim dogadjajima. Kao da je sve uklesano u kamen i kao da je 9. Mart jedini dogadjaj tog tipa. Lepo si mogao da napises

i da se iz toga u potpunosti ogoli tvoj odnos prema ideoloskom stavu. Da ne ulazim u to da i ne znas sta je to.

 

U ovom slučaju nije u pitanju ideološki stav nego činjenični. Zasnovan na ne tako dalekim događajima prošloga leta. A građanska je samo opisni pridev. Kao što istočna pored Srbija stoji da označi geografsku pripadnost. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...