Jump to content
IGNORED

Newsmax Adria


msv

Recommended Posts

Isprobavaju potencijalne zamene za leto.

Od njihovih reportera Jelena Kikić mi ima najprijatniji glas, ne znam kako bi se snašla kao domaćica emisije.

Žana Bulajić i Jasmina Dobrilović su mi hit, nevezano za sadržaj priloga. Žana kao da čita onaj disklejmer na kraju reklame za lek, a Jasmina nekako čudno sriče :D 

 

Ovaj večeras se ubio da napravi dobar uvod i ugnjavio.

Edited by msv
Link to comment
Isprobavaju potencijalne zamene za leto.
Od njihovih reportera Jelena Kikić mi ima najprijatniji glas, ne znam kako bi se snašla kao domaćica emisije.
Žana Bulajić i Jasmina Dobrilović su mi hit, nevezano za sadržaj priloga. Žana kao da čita onaj disklejmer na kraju reklame za lek, a Jasmina nekako čudno sriče [emoji3] 
 
Ovaj večeras se ubio da napravi dobar uvod i ugnjavio.
Ma nemaju oni "dugačku klupu", niko od ovih spomenutih nije da vodi ovaj pregled.
Realno niko od njih nije za bilo kakvo slikanje u studiju.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Ma nije pitanje ni iskustva, prosto "nisu za slikanje". mislim neki nisu ni za novinarstvo, no nebitno.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

uzasan je - nenaviknut na ovu staticnu ulogu pred kamerama, ustogljen, nespretan, nesnalazljiv, nema harizmu... jednom recju fijasko.

  • +1 4
Link to comment
Just now, nezvanova said:

uzasan je - nenaviknut na ovu staticnu ulogu pred kamerama, ustogljen, nespretan, nesnalazljiv, nema harizmu... jednom recju fijasko.

+1

 

 

i mnogo bolji nego prošli put

:isuse:

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, villiem said:

 

ja isto, jel to privremeno il cekamo dok se ne snadje

 

Goran i Jelena su na raspustu. Ovih dana uvežbavaju one koji bi mogli da im budu zamena na letnjoj pauzi.

Edited by msv
  • +1 1
Link to comment

ma nije to toooliko tragično, a i može da se koriguje za par meseci

 

on ima jednu veliku prednost u odnosu na dimitrijevića. georgijev piše te uvodnike(kao i obućina) za razliku od random spikera koji ih samo čita. posle dvadest dvočasa sa prof dikcije i besomučnim vežbama pred kamerom ili ogledalom on će da bude za solidnu četvorku

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
ma nije to toooliko tragično, a i može da se koriguje za par meseci
 
on ima jednu veliku prednost u odnosu na dimitrijevića. georgijev piše te uvodnike(kao i obućina) za razliku od random spikera koji ih samo čita. posle dvadest dvočasa sa prof dikcije i besomučnim vežbama pred kamerom ili ogledalom on će da bude za solidnu četvorku
Nije pitanje da li on može, nego da li treba?

[emoji19]

A da ne pričam da ne bih bio u koži tog koji treba njega da školuje[emoji769].

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...