Jump to content
IGNORED

Newsmax Adria


msv

Recommended Posts

Dobro, malo ima i tremu, iako mi je skroz fino zvucala, eto i u fudbal se razume, tj obavestila se, ako ne prati smile.png


Ona se u fudbal bolje razume od nas svo troje četvoro na ovoj temi. [emoji6]
A o klađenju bolje od 3/4 ppp.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Obućini uvodu u PD su pravo osveženje u celokupnom infromativnom programu naše zemlje. Uopšte i ne znam da li smo od 2000. imali nešto sa tim uvodima ili na tu foru kod nas.

  • +1 4
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ako se dobro secam, bio je onaj subotnji dnevnik sredinom osamdesetih koji je radio Goran Milic, pa Mihajlo Kovac, mozda i Omer Karabeg koji su imali, kao, autorski pecat i neke uvode.

  • +1 1
Link to comment

to je neka američka foratm

nisu u pitanju klasične vesti, više pregled dana/nedelje sa prilozima koji prate vesti kick side pričom

 

meni to lično odgovara, vesti sam manje više čuo, upoznao sa istima tokom dana. ovo mu više dođe kao komentar tih vesti, još ako je od osobe čije stavove cenim i bliski su mojim tim pre

  • +1 3
Link to comment
26 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to je neka američka foratm

nisu u pitanju klasične vesti, više pregled dana/nedelje sa prilozima koji prate vesti kick side pričom

 

meni to lično odgovara, vesti sam manje više čuo, upoznao sa istima tokom dana. ovo mu više dođe kao komentar tih vesti, još ako je od osobe čije stavove cenim i bliski su mojim tim pre

 

Nije Dnevnik vec Dnevnikov dodatak.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...