Jump to content
IGNORED

Newsmax Adria


msv

Recommended Posts

Ja nešto ne vidim da je uspela da mu razbije koncepciju. Jeste mu prekidala propagandu i navlačenje na teme o kojima bi on da priča mimo pitanja.
Ali, Đuka je ipak provukao mnogo njihovih propagandnih priča, i na mnoge od njih ona nije stigla ili je propustila da reaguje.

Npr: Policija je bila uzdržana na protestima, SNS hoće da dolazi svuda, a opozicija neće da dođe na RTS i Pink, Seka Sablić iznela politički stav pa se može diskutovati sa istim (kakav je to politički stav to što je ona izrekla? Osim u smislu da se svaki stav u životu može nazvati političkim), kada ga je pitala o Đilasu on je izvukao naslovnicu za Nova.rs i obrnuo priču na tu stranu.

Link to comment

Ne znam sta vi gledate, Djuka Bizon je razbio.

Samim time sto mu sparinguje umesto samo da ga pita. I uvlaci je u njegov spin.

 

I tragedija je kako novinari samo pitaju apsolutno nebitno. Koga je brigaza trac oko Sapica?

 

 

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Mogla je da pusti snimak prebijanja koja veze sa Skupstinom nemaju. Mogla je da insistira zasto ne uhapse Djilasa, ako je pokrao 619 miliona evra... Mogla je neku temu da dovede do kraja.

Morace izgleda Bojana Lekic da se vrati novinarstvu, posto od ovih nema vajde.

Link to comment
33 minutes ago, Budja said:

Ne znam sta vi gledate, Djuka Bizon je razbio.

Samim time sto mu sparinguje umesto samo da ga pita. I uvlaci je u njegov spin.

 

I tragedija je kako novinari samo pitaju apsolutno nebitno. Koga je brigaza trac oko Sapica?

 

 

 

 

 

 

 

Dzuka Bizon nije razbio nego je utreniran i uvek moze da bilo koji razgovor vodi kako on zeli.  Iscupali su sine i dezintegrisali glavnu zeleznicku stanicu, napravili privatno naselje za jedan promil imucnih, stavili spomenik kao glavni objekat skretanja paznje sa destrukcije javnog prostora i on to prikazuje kao najveci uspeh ove vlasti.

Link to comment
32 minutes ago, Milosh76 said:

Mogla je da insistira zasto ne uhapse Djilasa, ako je pokrao 619 miliona evra... Mogla je neku temu da dovede do kraja.
 

 

Meni se cini da bi ovo morala da bude taktika..da opozicija i slobodni mediji, zajedno sa bilmezima iz skupstine pokrenu temu "Hapsenje Djilasa zbog 619 miliona i zasto se jos nije desilo".

 

Insistirati na tome na svakoj konferenciji za stampu, u svakoj emisiji gde gostuju ili debati na Tv, prakticno gde god moze da im se postavi pitanje "Kada cete uhapsiti Djilasa zbog 619 miliona ? ".

Link to comment

pa culi smo u skupstini zasto djilas nije uhapsen - zato sto zagorka dolovac ide kod njega na kanabe odnosno djilas kontrolise tuzilastvo. 

 

mi kazemo sns kontrolise tuzilastvo, oni kazu da nasi kontrolisu tuzilastvo, dakle sigurno je istina negde izmedju. to je rezon. na svaku utemeljenu optuzbu oni je obrnu, provuku kroz medijsku masineriju da bi se narod zaludeo.

 

 

  • +1 3
Link to comment

Ok..neka narod indukovan pitanjima sa svih strana postavi pitanje "Zasto ne uhapsite Djilasa ako je pokrao tolike milione ? "

 

Pucina je stoka jedna grdna..i zabole me za nju..ali neka bar ovi ostanu sa pitanjem zasto dozvoljavaju da se lopuza koja je pokrala Boga oca seta slobodno po Srbiji i zasto drzava koja jebe keve po rastu  bedepea nema instrumente da istu lopuzu privede pravdi ?

Link to comment

Trebalo je onda bar na jednoj temi da insistira i do kraja da je dovede. Ovako je vise Djuka vodio razgovor, nego ona.

 

Djuka bas nije toliko glup koliko izgleda, naucili su ga svasta i on to korektno sprovodi. Samo je bitno da i sa druge strane dodje neko pripremljen, a ne kampanjski naucen da izbacuje parole, ne odnosi se na Obucinu, pricam generalno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...