Jump to content
IGNORED

Newsmax Adria


msv

Recommended Posts

3 hours ago, levi said:

ne može sve da se reši jednim gostovanjem Đuke

Tako je, previše se očekuje od ovakvih gostovanja. Što se tiče raskrinkavanja njihove propagande, to N1 i družina rade non-stop, pa vidimo da ništa ne menja.

 

Ovo "lažete u živom programu" je dušu dali za mimovanje.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, de Sisti said:

Treba istrajati do kraja da se na bar jedno pitanje dobije konkretan odgovor. A ne ovako, 100 pitanja i na svako pitanje Djukin spin

I taj spin je odgovor i to jako loš odgovor...

Link to comment

Pa ja ne znam šta ima da se insistira dalje kad ti neko, na primer, na "koliko je para potrošeno" odgovori: "jel se nekad gradila Gračanica i HIlandar". Zapravo, odličan odgovor:, ja tu ništa ne bih dirao. Mi držimo kasu i trošimo je kao što bi neki srednjevekovni vlastelin trošio. Uopšte, medijski trening ovih bilmeza je da i kad ih sateraju u ćošak, oni gledaju u daljinu, isključe svet oko sebe i ponavljaju 619 miliona. A moj komšija koji u 8 ujutro kupuje informer, unuče rakije i litar i po piva, njega će da odradi rutinski jutarnji tretman kod Sarape.

Obućina ga nije "razbila", ali ga je ispreskakala koliko je u granicama pristojnosti. Prošle nedlje je kod Vidojkovića i Kulačina baš govorila o potencijalnim "duelima" sa snsovcima, i sama priznaje da se u tome tek usavršava itd. ali je dobro svesna koliko su sns puleni, a naročito Vučić, medijski utrenirani.

Edited by Zabalujev
  • +1 1
Link to comment

Pa na primer kod tog pitanja, ja da sam novinar, pitao bih ga koliko su kostali Gracanica i Hilandar, i da li on to izjednacava manastire koji su na listi svetske bastine sa jednim spomenikom, i ne bih presao na sledece pitanje dok to ne razjasnimo. Ali razumem da oni retko gostuju, a ima mnogo pitanja...

Link to comment

Pa ima mnogo pitanja, a postoje i manevri da se zapodene svađa oko jednog pitanja i onda na to nakači trolovanje i gle, nestade vremena za ostala pitanja. Ima tu koješta, a nama je lako da mlatimo gloginje.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, de Sisti said:

Pa na primer kod tog pitanja, ja da sam novinar, pitao bih ga koliko su kostali Gracanica i Hilandar, i da li on to izjednacava manastire koji su na listi svetske bastine sa jednim spomenikom, i ne bih presao na sledece pitanje dok to ne razjasnimo. Ali razumem da oni retko gostuju, a ima mnogo pitanja...

Ne, ona je ostavila to da visi, jer je lupio glupost... Da ga je dalje pitala izvadio bi sledeći spin iz rukava, i potonulo bi ovo sranje koje je odvalio... Tačno je stala gde treba...

  • +1 1
Link to comment

@radisa

Ja bas suprotno mislim, on je imao spremljen odgovor samo na to pocetno pitanje, i nije bio ni svestan kakvu je glupost lupio, da je bilo podpitanja totalno bi se pogubio, a to bi bilo lepo videti ma tv-u.

I tako na svako pitanje, ima spremljen spin/sliku samo na pocetno pitanje i samo navodi pricu na to da izvuce nesto iz fascikle, zato treba ici u dubinu da se do kraja pokaze kolko su suplji.

 

Al slazem se sa Zabalujevim, lako je nama da tupimo :)

Link to comment
6 minutes ago, de Sisti said:

@radisa

Ja bas suprotno mislim, on je imao spremljen odgovor samo na to pocetno pitanje, i nije bio ni svestan kakvu je glupost lupio, da je bilo podpitanja totalno bi se pogubio, a to bi bilo lepo videti ma tv-u.

I tako na svako pitanje, ima spremljen spin/sliku samo na pocetno pitanje i samo navodi pricu na to da izvuce nesto iz fascikle, zato treba ici u dubinu da se do kraja pokaze kolko su suplji.

 

Al slazem se sa Zabalujevim, lako je nama da tupimo :)

On ima pripremljenu celu priču, sa više grana... Pogledaj, isto je ovalio i Vesić, odvaljivaće sad to isto i u glupštini™...

 

Njih su spremili, verovatno imaju napamet naučene razne grane priče do nekog nivoa, dovoljnog da pojedu vreme... Ne treba da ih potcenjujemo, nikako, oni PR-u prilaze jako revnosno, jer jedino to i znaju...

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

On ima pripremljenu celu priču, sa više grana... Pogledaj, isto je ovalio i Vesić, odvaljivaće sad to isto i u glupštini™...

 

Njih su spremili, verovatno imaju napamet naučene razne grane priče do nekog nivoa, dovoljnog da pojedu vreme... Ne treba da ih potcenjujemo, nikako, oni PR-u prilaze jako revnosno, jer jedino to i znaju...

 

Znam da se spremaju, ne potcenjujem ih nikako, taman posla

Link to comment
3 hours ago, de Sisti said:

Pa na primer kod tog pitanja, ja da sam novinar, pitao bih ga koliko su kostali Gracanica i Hilandar, i da li on to izjednacava manastire koji su na listi svetske bastine sa jednim spomenikom, i ne bih presao na sledece pitanje dok to ne razjasnimo. Ali razumem da oni retko gostuju, a ima mnogo pitanja...

 

Ne, to onda Djuka vodi razgovor a ne novinarka.

 

Kako je Milosh rekao, i u staroj skoji Dzeremi Paksmana, 1 pitanje pa dok ne odgovori.

 

Dakle, koliko kosta spomenik?

Djuka: Gracanica, Hilandar, Djilas...

Novinar: Koliko kosta spomenik.

Djuka: Stara zeleznicka stanica, nova stanica, ...

Novinar: Koliko kosta spomenik?

 

 

Novinar: Po clanu tom i tom, postoji vasa nespojivost funkcija za izbor sudija. Kada cete podneti ostavku?

Djuka: Bosko Ristic... A sto  se onda niste bunili.

Novinar: Po clanu tom i tom, postoji vasa nespojivost funkcija za izbor sudija. Kada cete podneti ostavku?

 

 

Uvod: Veceras je gost Vladimir Djukanovic, poslanik SNSa. Pitacemo ga o sledecim temama...

 

(Dakle, nista, jao sto ste fini sto ste dosli, sto ne dolaze ostali i te parafenalije...=

 

Zakljucak: Vecesar nam je gost bio Vladimir Djukanovic,.... Pitali smo ga o.... Odgovore na ta pitanja nismo dobili.

 

Kraj.

 

 

Suva profesionalnost, nista intimiziranje, pitanja ko u policiji, nista prica se..., rekao je advokat taj i taj da ste vi... Kada je izvestaj EK, onda nema papirica, nego: "Na strani 23, paragaf 2 izvestaj kaze sledece..."

 

Nista: Kako komentarisete? Sta mislite? )Seka Sabljic pitanje)

Nego samo  konkretno (pokusala je to delimicno, ali je takodje skretala sa glavnog puta.)

 

 

Problem je sto SNS ima vecu ekipu koja ih priprema, nego TV stanice. Obucina ima veci potencijal za taj posao od ostalih, ali jos se uci.

  • +1 2
Link to comment

Tja, očekivao sam mnogo više od nje u ovom intervjuu. Poentirala je u par navrata dobro, ali je on bukvalno nadglasao i uspeo da provuče par teza. Nije se Obućina najbolje pripremila, spremio bi 5 pitanja ali 5, 10 pitanja na koja nema šanse da se otspinuje i silovao bi ga do besvesti da izvučem odgovore. Fala bogu, ima pitanja na milione na koje nemaju smislen odgovor.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...