Jump to content
IGNORED

Newsmax Adria


msv

Recommended Posts

On 12.10.2020. at 21:03, James Marshall said:

Lično koga? Gdje ti ovdje vidiš lično? Glupo je kad bilo ko od njih dvoje to izgovara, nemam pojma čija je ideja, možda je neko od producenata, ko god da je iza toga, glupo je.

 

razmišljala sam o tome. deluje ipak kao urednički, da ne kažem autorski posao. meni se ponekad dopadne, a nekad je baš neuspela stilska vežba. koliko sam shvatila, izaberu pojam pa ga provuku kroz naslove. često je baš nategnuto. goran dimitrijević ispadne malo spontaniji, a cura ko vladica sin, prožima, a ima i neke reference na pop kulturu samo njoj znanu. neobično je. doduše, ja ne gledam pink i studio b, osim kad izađu kod kesića ili u utisku... možda mu to dođe kao neka kontrateža onim slobodnim stilovima njihovih nakaza.

Link to comment

da je na RTS značilo bi da joj je tamo potaman. pa ne bi podnela ostavku. pošto je otišla

 

ili je zgađena politikom RTS i sada saopštenjem

ili je prešla tu gde je sad jer je dobila dobru ponudu a onda je logično da batali one koji joj pljuju po firmi.

 

obe varijante imaju smisla.

Link to comment
Bolje da je ostala, pa da se interno napušava tamo.
Ma ona se posle trudnoće vratila[emoji769] u dokumentarnu, i čekala dobru ponudu...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • 2 weeks later...
10 hours ago, Frank Pembleton said:

Helouuuu
IMG_20201110_202330.jpg

.... Shiit has hit the fan!
 

Liči mi na ovoj slici na onu nastavnicu iz Seranovih, mislim da se zvaše Kandela ako je neko gledao i seća se

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...