Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

2 minutes ago, SNARC said:

 

Onda bolje neko seoce izmedju Panceva i Zrenjanina ili Vrsca..Kuca, dvoriste i ceo svet u PM

 

da samo se ne bi zakleo da neki perlez ili titel nije već skuplji od pančeva, koje je baš trash.

Edited by Eleniko
Link to comment
2 hours ago, Choda said:

Ja sam na Ceraku vec 5 godina, ako vec gledas taj kraj ja bi pre uzeo nesto u Vinogradima, ili cak i na starom Ceraku. Taj deo mi se ne svidja ič.

tu je i golf koji deluje pristojno.

 

ovo na vrtovima ceraka. tu su i podzemne garaže/garažna mesta. obavezna kupovina ili ko hoće?

Link to comment
28 minutes ago, Shan Jan said:

Druga opcija je zaduzivanje za stan na kulturnom mestu tipa NBG al mi se ne robija narednih 10 godina.


ako možeš da zatvoriš konstrukciju sa samo deset godina kredita lud si ako ne uđeš u to

 

deset godina je ništa

  • +1 4
Link to comment
28 minutes ago, SNARC said:

Onda bolje neko seoce izmedju Panceva i Zrenjanina ili Vrsca..Kuca, dvoriste i ceo svet u PM

Kupovina nije za zivot koliko kao investicija. Tj. Moguce da ce biti i za zivot ali mora da radi i kao nesto sto mozes da izdajes.

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


ako možeš da zatvoriš konstrukciju sa samo deset godina kredita lud si ako ne uđeš u to

 

deset godina je ništa

Vec imam stan, ovo je investicija a ne bih da narednih 10-15 godina budem zarobljen i da ne mogu da trosim na stvari koje trosim sada niti da investiram i u druge stvari :) 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 hours ago, Choda said:

Ja sam na Ceraku vec 5 godina, ako vec gledas taj kraj ja bi pre uzeo nesto u Vinogradima, ili cak i na starom Ceraku. Taj deo mi se ne svidja ič.

ako mislis na cerak gde se okrece 52, to nije stari vec novi cerak :)

staaaari cerak, tj samo cerak je ace joksimovica, ratka mitrovica, pa do vl rolovica

Link to comment
2 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

a rafinerija u PA?

Na to su me upozorile kolege odande. Otprilike ima deo grada koji je blizu industrijskoj zoni i njega treba izbegavati. Ostatak ima bolji vazduh od Beograda (ne da je to tesko sada postici).

 

Starogradnja 1000-1200, novogradnja 1500-1700. To su smesne cifre kad se uporede sa BGom a opet nije mali grad, blizu je BGa, malo sporiji, ima svoju reku, setaliste, parkove, plus sve sto treba za decu do faksa a opet posle faksa nije im daleko BG. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...