Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

16 hours ago, Miki_belavista said:

kolika je bila popunjenost?20/25 dana u mesecu?

Stan je bio u centru, dobra je bila popunjenost sigurno 25 dana, ali tada je već bila velika konkurencija i cene nisu bile bobznašta, ne znam kako je sada.

 

Ed.

I naravno, velika je povoljnost ovo što kaže @*edited by mod, da je stan blizu i ako su u opciji dva stana ili više, tada se već isplati cimanje.

Edited by dùda
  • +1 1
Link to comment

Mislim da j eza te stvari najbolje imati jedno 4 stana.

Onda ih prodajesh jedan po jedan, i zivish od tog novca kako hocesh.

  • Haha 3
Link to comment

E da, to sa airbn ume da bude zeznuto, ima još jedan detalj.

 

U jednom momentu su promenili algoritam, jer su se bunili ljudi čija nekretnina ne izlazi ni na provj ni na drugoj stran..

 

Posle toga je nastalo neko čudno stanje, baš je bilo glupo, jer nisu te izbacivale dobre ocene, uopšte mi nije jasno kako je radio tak izmenjeni algoritam.

Ja sam se tada smorila a i zbog nekih privatnih razloga, vratila se ponovo na klasično izdavanje.

 

Ne znam kako je sada sa tim algoritmom, tj. da li su vratili na staro.

 

 

Edited by dùda
Link to comment

@dùda ja koristim booking i imaju neki svoj sistem al u sustini ti izlaze na prvoj strani smestai sa dobrom ocenom. No ja volim da sortiram po raznim stvarima (tipa gajba na plazi, ocena preko 8, zasebno kupatilo i sl.) tako da ne koristim toliko tu prvu stranu.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Mel said:

Mislim da j eza te stvari najbolje imati jedno 4 stana.

Onda ih prodajesh jedan po jedan, i zivish od tog novca kako hocesh.

+1000000

Link to comment

zbog skromnosti i brige za zdravljem

 

da ih je više stvar bi se otela kontroli

  • +1 2
  • Haha 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
32 minutes ago, Shan Jan said:

@dùda ja koristim booking i imaju neki svoj sistem al u sustini ti izlaze na prvoj strani smestai sa dobrom ocenom. No ja volim da sortiram po raznim stvarima (tipa gajba na plazi, ocena preko 8, zasebno kupatilo i sl.) tako da ne koristim toliko tu prvu stranu.

Ne bi verovao koliko ljudi i ne stigne do druge strane.

Ja znam da sam ja u jednom momentu samo primetila da mi se danima već niko nije javio.  Onda pogledam na sajt i vidim, promena algoritma.

Ali, ja sam ionako već bila odlučila da se povučem iz tog posla , pa se i nisam nešto potresla.

Edited by dùda
  • Tužno 1
Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zbog skromnosti i brige za zdravljem

 

da ih je više stvar bi se otela kontroli

Skroman si čovek...

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Kod nas u Banja Luci baš piči izdavanje na dane, roditelji od drugara su u penziji ušli u posao čišćenja apartmana. Nabavili robote, uređaje i piče lagano njih dvoje u paru, kažu da im ide odlično. Svi bi da ranetaju, ali mora neko i da čisti :D Inače za NG nisi mogao naći slobodan stan u Banja Luci, sve Slovenci uzeli i tako je većinom godine, blizu im, jeftino a dobar provod. Izgleda da posao cvjeta :D

  • +1 2
Link to comment

U Banja Luku dolaze iz Evrope masovno ne samo turistički, tj. jeste turistički, tzv ''zdravstveni turizam''

 

Stomatološke usluge su nemerljivo jefitnije, kao i estetske.

 

Jedan moj rođak iz Slovenije se time bavio, organizovao nemačke penzose, sve im obezbedi, prevoz, smeštaj, lekara, i još ako ostane vremena, malo i klasičnog turizma.

 

Svi u lancu srećni i zadovoljni.

Edited by dùda
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
On 12. 10. 2023. at 6:07, kud u maglu Simoviću said:

video sam da je na tari počelo sa gradnjom 

ja bih u srbiji prvo tamo gledao, onda vrnjacka banja, pa kopaonik. i to je to što se tiče “turističkih” mesta

 

On 12. 10. 2023. at 6:44, Moća said:

zaboravih Taru tako je to vredi pogledati.

Tara je zajebana jer je (bar teoretski) dozvoljena samo tipska gradnja, plus je tesko dobiti dozvole, ako nisi SNS i/ili odlikas.  No, to na stranu, najgori je put i zabacenost. Ali, da je fenomenalno gore - jeste.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...