Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

Ja imam neku save-ovanu pretragu starogradnje sa parametrima koji meni odgovaraju na NBGu. Sa nekih 20tak koji se uklapaju u finansijsku konstrukciju spalo na 6 u zadnjih pola godine. Cene rastu iako pada potraznja, jebi ne vadi :ziga:

  • Tužno 1
Link to comment
58 minutes ago, napadaj said:

U Beogradu na vodi parking mesto cca 55.000+ evra :lolol:

za te pare možeš kupiti plac na nekom selu i napraviti montažnu kućicu... I živeti u prirodi, kao čovek...

 

Nisu normalni, majke mi...

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

U Beogradu na vodi parking mesto cca 55.000+ evra :lolol:

 

Jbte kao auto i to odlican. 1/1 :rolf:

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Uknjižio ga kao PM, a neko poluukopano podrumče, fino za lokal.

Nije mogao da ga projektuje ko lokal, jerbo mu plan i lokacijski uslovi nisu dozvoljavali.

Šta se primate.

  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, Tihajeza said:

Uknjižio ga kao PM, a neko poluukopano podrumče, fino za lokal.

Nije mogao da ga projektuje ko lokal, jerbo mu plan i lokacijski uslovi nisu dozvoljavali.

Šta se primate.

Pa ja sma video stvarna parking meste po NS za 20K, pa mi nimalo nerealno ne zvuči parking mesto u BNV za 55K...

Link to comment
26 minutes ago, radisa said:

Pa ja sma video stvarna parking meste po NS za 20K, pa mi nimalo nerealno ne zvuči parking mesto u BNV za 55K...

Na Zvezdari (Bgd) parking mesta u garazi su 20k+.

 

Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

U Beogradu na vodi parking mesto cca 55.000+ evra :lolol:

 

tu negde je mene ispalo 120m2 kamene kuće sa renoviranjem, 550m2 placa i ruševina štale koju sam kasnije renovirao - na grčkom ostrvu 400m od mora.

  • Haha 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

drugaričina majka živi u svetozara markovića malo iznad ribnikara, soc. buržoazija gajba 100m2 plus garaža.

 

neko joj ponudi 60.000e za garažu koja je zapravo garažno mesto ograđeno kavezom, ne znam tačnu veličinu ali bukvalno samo za 1 auto.

 

ona se zagreje za prodaju pa da oglas na 70.000

 

posle pola sata se javi lik koji joj kaže gospođo kupljeno i evo još 3.000 preko da potvrdimo kupovinu

 

znači 73.000 za garažni kavez u centru grada

 

mislim da je to upravo sve što želite da znate o nekretninama u centru

 

PS. ipak uspeju da nagovore ženu da ne prodaje, jer računaju da je mnogo bolje imati jednog dana ceo stan sa garažom na prodaju, ladno će uzeti pola miliona za zgradu iz poznih 60-tih ranih 70-tih...

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Gdje u NS uzeti manji stan do 40 m2 (jedna spavaća soba) za rentanje? Brat prodao stan u BL i sad želi da kupi manji stan u NS, glavni parametar odnos cijene kvadrata/cijenu rentanja. I novogradnja naravno, zbog povrata PDV-a. Gledao je Telep, valjda mu se sviđa, ali ja baš i nisam siguran da bi to izabrao.

Edited by Jesper23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...