Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

1 hour ago, Miki_belavista said:

Kako objasnjavate ponovan rast cena stanova u bg? Nema ovde nikakve logike, Iz Srbije se ljudi masovono iseljavaju,mi smo zemlja sa starim stanovnistvom.

al se svi u beograd doseljavaju

Link to comment

Bukvalno, ko ostane da zivi u Srbiji zivece u begeu. Cene su sulude, traze ljudi u paviljonima 1700 za kvadrat najstarije zgrade na novom beogradu.

Link to comment
3 minutes ago, ZokiAsov said:

Bukvalno, ko ostane da zivi u Srbiji zivece u begeu. Cene su sulude, traze ljudi u paviljonima 1700 za kvadrat najstarije zgrade na novom beogradu.

U NS su cene isto neverovatno skočile, centar i okolica, opušteno preko 2K za garsonjere koje su normalne...

 

Neka prizemlja i zadnji spratovi, oko 1600-1700... AKO se nađe, pošto je ponuda neverovatno nikakva...

 

U izgradnji, ni temelji nisu udareni, na dobrim lokacijama 1800-2000...

 

Na lošim, je oko 1000, ali da gledaš u bob da liće da završi...

 

Malo dalje od centra 1400-1600 pa i na više... Nova Detelira, koja je kao neki prosek, 23 kvadrata 35K sa agencijom... Pre 2 godine, na istom mestu 25 kvadrata za 30K sa agencijom...

 

Dakle, svi dolaze u BG, a ko pretekne, taj će u NS...

 

 

 

 

Link to comment
4 hours ago, radisa said:

U NS su cene isto neverovatno skočile, centar i okolica, opušteno preko 2K za garsonjere koje su normalne...

 

Neka prizemlja i zadnji spratovi, oko 1600-1700... AKO se nađe, pošto je ponuda neverovatno nikakva...

 

U izgradnji, ni temelji nisu udareni, na dobrim lokacijama 1800-2000...

 

Na lošim, je oko 1000, ali da gledaš u bob da liće da završi...

 

Malo dalje od centra 1400-1600 pa i na više... Nova Detelira, koja je kao neki prosek, 23 kvadrata 35K sa agencijom... Pre 2 godine, na istom mestu 25 kvadrata za 30K sa agencijom...

 

Dakle, svi dolaze u BG, a ko pretekne, taj će u NS...

 

 

 

 

 

Znam tek to nema logike.Pogledaj cene po ostalim gradovima po Vojvodini. Apatin,Sombor,Kikinda. Moze ladno za 350 evra kvadrata da se uzme.

Link to comment

Postoji li u Beogradu neka agencija specijalizovana za prodaju/kupovinu placeva i zemljišta? (manje parcele za privatnu gradnju, ništa na industrijskom nivou)

 

Kapiram da to ide drugačije u odnosu na stanove pa ako neko ima iskustvo ili preporuku bio bih zahvalan.

Link to comment
On 3.3.2019. at 9:21, Miki_belavista said:

Kako objasnjavate ponovan rast cena stanova u bg? Nema ovde nikakve logike, Iz Srbije se ljudi masovono iseljavaju,mi smo zemlja sa starim stanovnistvom.

 

zavisi od lokacije. moji poznanici godinama nisu uspevali da prodaju stan u mirijevu, i na kraju spustili cenu na 62 hiljade (78 kvadrata). moze da se nadje po beogradu dosta toga za ispod hiljadu po kvadratu. da ne pominjem pancevo, koje je na 20 minuta od beograda. ali izgleda da je prilicna navala na bolje lokacije i stanove, pa se cini da je preskupo. ili pak nema dovoljno dobrih stanova na trzistu, pa vlasnici boljih stanova mogu da nabijaju cene. plus jezive provizije za svaku vrstu transakcije, koja dodatno dize cenu.

Link to comment

Pri tome dešava se "zanimljiva" stvar oko cena. Kad se u nekom kraju izgradi nešto novo prodavci starih stanova u tom kraju odmah dižu  cifru jer kao "vidi koliko je tamo" što je sumanuto...

Link to comment
31 minutes ago, Time Crisis said:

Da, to što kaže Nikodije, jedna stvar je koliko se traži, druga koliko stvarno dobiju, ako dobiju

Naravno, ja iz sopstvenog iskustva znam, "idi gledaj, a još ako imaš kintu odmah, to naglasi na početku, može da "uozbilji razgovor" " 

Link to comment
On 3.3.2019. at 16:21, Miki_belavista said:

 

Znam tek to nema logike.Pogledaj cene po ostalim gradovima po Vojvodini. Apatin,Sombor,Kikinda. Moze ladno za 350 evra kvadrata da se uzme.

U Mitrovici prosek novogradnja 850e, stari stanovi dobro idu ispod 500. A na 20 minuta od centra Mitrovice u selu Martinci kuće sa ogromnim placevima idu u bescenje

Link to comment
U Mitrovici prosek novogradnja 850e, stari stanovi dobro idu ispod 500. A na 20 minuta od centra Mitrovice u selu Martinci kuće sa ogromnim placevima idu u bescenje
jel ima to online i gde najbolje? trazio sam bio pre par godina i nisam nalazio

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Za stanove na netu i da se vidi ponešto a za kuće jako malo, mnogo više je po seoskim oglasnim tablama ili ispred same kuće...

Link to comment

Kad smo vec kod kuca - ima li ko ko je ziveo i u stanu i u kuci? Kakve su razlike kod odrzavanja, pretpostavljam grejanja, ima li jos nesto sto je bunar bez dna za zivot u kuci? :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...