Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

27 minutes ago, Shitgenstein said:

 

A gde živi on, dal je taj pasoš holandski?

 

Ja imam EU pasoš al ne živim tamo, nemam prebivalište, ne znam jel to kurcu vredi u ovom slučaju? Mada mislim da ću dočekati Grčku svejedno.

 

On zivi u BG, ima hrvatski pasos, a ziveo je u Holandiji 4-5 godina.

Link to comment

Jel ima neki pregledan i jednostavan sajt na kome su informacije za sve zemlje sveta poput otvorene/zatvorene granice, avio saobracaj itd sve u jednom? 

Link to comment
Jel ima neki pregledan i jednostavan sajt na kome su informacije za sve zemlje sveta poput otvorene/zatvorene granice, avio saobracaj itd sve u jednom? 
Ako napraviš biće [emoji38] situacija se menja iz dana u dan, sata u sat ponekad i ništa što može biti jasno u jednoj zemlji mora da bude tačno ulazeći u tu zemlju. O izlasku možemo/moramo još popričati...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

@Tsai

 

vidi da li je ovaj sajt dobar

 

On 28.5.2020. at 0:23, vladavsnarod said:

Travelbans.org provides access to measures and global travel restrictions taken by governments. Our information includes country travel restrictions, flight restrictions, the requirement of COVID- 19 certificates, quarantine measures and vaccination. 

 

https://travelbans.org/

 

Link to comment
2 hours ago, Delija67 said:

Jedino sto podaci nisu tacni ili nisu azurni

Htedoh isto da kazem, izgleda mi takodje i nepotpuno za neke zemlje

Link to comment

Zena i ja dali koroni fore do 25.6. da se "izjasni" da li ce biti drugog kruga. A onda cemo na osnovu toga juriti nesto posle 10.7. prvi deo jula je vec organizovan, samo je pitanje da li ce se realizovati :D

Link to comment
34 minutes ago, Milosh76 said:

Zena i ja dali koroni fore do 25.6. da se "izjasni" da li ce biti drugog kruga. A onda cemo na osnovu toga juriti nesto posle 10.7. prvi deo jula je vec organizovan, samo je pitanje da li ce se realizovati :D

 

Drugog kruga gde tacno? Tu i tamo se situacija primirila ali globalno prvi krugTM se tek zahuktava.

 

 

Edited by CPP
Link to comment

Ako neko planira kolima za Grcku preko Bugarske, u nedelju ce biti SAT patrola do Tasosa.

Alvirovic je rekao da ce odraditi patrolu i preko Makedonije.vrlo skoro.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...