Jump to content
IGNORED

SPC i njeni rituali u doba Korone


Ravanelli

Recommended Posts

Zovem jutros kuma velikog vernika, da mu čestitam Uskrs, zovem njega, ništa, okrenem mu ženu, ništa...
I onda mi sine pa on je garant u crkvi jbte...
On se javi kasnije, naravno kad se vratio, bili svi, on, žena, četvoro dece ihaaaa...
Kaže puno bilo, kad mogu kučkari, mogu i oni, šta je trebalo da stavi povodac deci i da kaže da šeta ljubimce....

Okeeeej...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
10 minutes ago, Frank Pembleton said:

Zovem jutros kuma velikog vernika, da mu čestitam Uskrs, zovem njega, ništa, okrenem mu ženu, ništa...
I onda mi sine pa on je garant u crkvi jbte...
On se javi kasnije, naravno kad se vratio, bili svi, on, žena, četvoro dece ihaaaa...
Kaže puno bilo, kad mogu kučkari, mogu i oni, šta je trebalo da stavi povodac deci i da kaže da šeta ljubimce....

Okeeeej...
 

 

Toliko o policijskom casu. Trebalo bi sve to snimiti i pokaznjavati ali cenim da bi morali da kazne jedno 10 posto stanovnistva.

 

Dodje coveku da pomisli kako je steta sto se ovaj virus prenosi na neduzne ljude iz tih bogougodnih "kad mogu kuckari (a ne mogu) onda mogu i ja" zajednica. Kad bi opstajao samo u njima resio bi nas tolikog broja budala da bi prosecan IQ u drzavi skocio duplo u odnosu na trenutni. Hoce tako da pobegne zla i pakosna misao na trenutak. Vazno je da je kreten vodio decu, pravilno vaspitanje mnogo znaci.:dry:

Link to comment
42 minutes ago, Frank Pembleton said:

Zovem jutros kuma velikog vernika, da mu čestitam Uskrs, zovem njega, ništa, okrenem mu ženu, ništa...
I onda mi sine pa on je garant u crkvi jbte...
On se javi kasnije, naravno kad se vratio, bili svi, on, žena, četvoro dece ihaaaa...
Kaže puno bilo, kad mogu kučkari, mogu i oni, šta je trebalo da stavi povodac deci i da kaže da šeta ljubimce....

Okeeeej...



... Shiit has hit the fan...
 

 

Voli bliznjeg svoga..... i nakon 30 razumnih apela mu uteraj kurac najstrashniji... Koliko su sebicni ti ljudi i koliko sam besan na njih

Link to comment

Virus u Beogradu je ionako izgubio potencijal.
Samo 5% pozitivnih testova. Od 100 ljudi u redu za pricest je samo 5 njih pozitivno. Ako stanu na kraj reda ja tu vidim samo dalje slabljenje virusa i neminovnu propast..

Link to comment
 
Voli bliznjeg svoga..... i nakon 30 razumnih apela mu uteraj kurac najstrashniji... Koliko su sebicni ti ljudi i koliko sam besan na njih
Izvinite ako sam vas iznervirao, jbga morao sam da odgušim, njega jesam napušio, ali to više očigledno nema svrhe...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

A i to sa pricestom se lako resi, hoces pricest ok.Popisu ih, nakon pricesta ih izoluju negde poput sajma i kad krenu da se razboljevalju pozoves istog tog popa da ih ispovedi sve u skladu sa pravoslavljem, a medicinska pomoc nula bodva. 

 

 

Link to comment
9 minutes ago, Bambula said:

A i to sa pricestom se lako resi, hoces pricest ok.Popisu ih, nakon pricesta ih izoluju negde poput sajma i kad krenu da se razboljevalju pozoves istog tog popa da ih ispovedi sve u skladu sa pravoslavljem, a medicinska pomoc nula bodva. 

 

 

 

Da, to je zaista veoma lako resiti. Samo je mali problemcic to sto bi nam bio potreban sajam sa tacno sto puta vecim kapacitetom od postojeceg.

Link to comment
42 minutes ago, harper said:

 

Da, to je zaista veoma lako resiti. Samo je mali problemcic to sto bi nam bio potreban sajam sa tacno sto puta vecim kapacitetom od postojeceg.

Ne trba njima ni krevet ni nista, cekaj ako si primio procest onda mogu i isposnicki zivot da prihvate.Pa nije pravoslavlje pricest i kuci na hladno pivo i prasetinu. 

 

To je win win situacija za obe strane, dobiju priliku da budu iskusenici i da ih Hrist nagradi zbog toga, a vlast resila kasniji problem. 

Link to comment
25 minutes ago, Bambula said:

Ne trba njima ni krevet ni nista, cekaj ako si primio procest onda mogu i isposnicki zivot da prihvate.Pa nije pravoslavlje pricest i kuci na hladno pivo i prasetinu. 

 

To je win win situacija za obe strane, dobiju priliku da budu iskusenici i da ih Hrist nagradi zbog toga, a vlast resila kasniji problem. 

 

Pa, ti si ih slao na sajam. Meni bi pre zapao za oko neki stadion, samo da ne ispadnem posle Pinoce.:sad:

Link to comment
53 minutes ago, ragasto said:

 

Quote

Preko puta crkve Svetog Georgija sve vreme su stajala četiri policajca, u uniformama i maskama na licima. Oni su samo mirno posmatrali skup, nikome od prisutnih nisu prilazili, niti se obraćali.

ovo je problem.

 

debila ima svugde al drugde ih sankcionisu a kod nas ih pustaju da se razulare i nametnu svoje arshine. pa ko ziv - ko mrtav. 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...