Jump to content
IGNORED

SPC i njeni rituali u doba Korone


Ravanelli

Recommended Posts

1 minute ago, vememah said:

Naravno da nije bilo tako.


Naravno da je odavno dao preporuku za izbegavanje kontakta, a da smo juce imali shunjanje po crkvama i masovno lizanje kasike. I ako nije bilo dovoljno bizarnosti, tu su i medicinske sestre u Cacku koje skinu masku pa cmacu krst koji im pop pruza s kamiona.


Tako da zaista nemam nameru da okrecem jos jedan krug ubedjivanja, uprkos steti i dusevnom bolu koji zbog toga trpi Goranz. Izvini :fantom:

Link to comment

Samo radi drugih koji čitaju, za tebe odavno znam da ti je nemoguće išta dokazati.

Quote

običan grip je opasniji od korona virusa


Medijski udar ne odgovara stvarnoj pretnji sa kojom se susrećemo kada je reč o korona virusu

 

 

Link to comment
3 minutes ago, vememah said:

Samo radi drugih koji čitaju, za tebe odavno znam da ti je nemoguće išta dokazati.

 

 


Drugi koji citaju mozda pamte i objavu WHO da se virus ne prenosi s coveka na coveka. Ali sta vredi objasnjavati mudracima s interneta, vi biste i koronu i Vucica resili u dva poteza. 

Link to comment

Samo spinuj pošto je ta objava nastala punih 6 nedelja pre ovog Konovog lupetanja i naravno da je posle manje od deset dana sa zatvaranjem Vuhana bilo sasvim očigledno da nije tačna.

 

 

Edited by vememah
Link to comment

show, ima i prvi video gde popovi vode litiju, i jos jedan kad igraju kolo, deca skice, voze automobilice, svi ozareni

 

ne bojte se, manastir je samo 25km od bgd :s_d:

Edited by InvisibleLight
Link to comment
7 hours ago, radisa said:

Doca je samo rekao da je to, na žalost, bolestan čovek kojem neko daje medijsku pažnju... Nekad je bio dobar doktor, ali je odavno skrenio u pogrešnu ulicu i niko ga više ne treba uzimati zaozbiljno..

Napisala sam odavno na Deponiji, šizofreničar je stvarno, ne kao haha lud čovek nego stvarno dg ima.

Link to comment
18 minutes ago, Valkyrie said:

Napisala sam odavno na Deponiji, šizofreničar je stvarno, ne kao haha lud čovek nego stvarno dg ima.

nema shizofreniju sigurno, ne bi trebalo da se gadjamo dijagnozama.

Link to comment

ma sve cool, samo zbog stigme prema ljudima koji zaista imaju probleme, plus medicinska dijagnoza. shizofrenija je ozbiljna bolest koja u prilicnoj meri razori coveka. nestor je funkcionalan.

Link to comment

ma ja ne bih da se iko razboli, mozda bi se uvazeni razboleo i ovako i onako, u istom smo krdu. pardon, gaussu. problem je shto su slali poruku da su nedodirljivi. koja je smeshna u svim kontekstima, virusa, statistike i bozjih namera. ful.smeshna.

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...