Jump to content
IGNORED

SPC i njeni rituali u doba Korone


Ravanelli

Recommended Posts

Irinej kaslje u ruku, a ovi pomocnici mu posle ljube ruku, sad evo ga uzeo i maramicu da brise...nos ili usta, pitanje je sad..., rezija promenila kadar...

Nego, sad sam okrenuo, ima li stada u crkvi, da li hor peva uzivo ili od svojih kuca...itd, itd..tisucu pitanja...? :dry: Ah, da...pitam se snima li policija okupljanje, kao neka druga okupljanja i kako su pastiri dosli do crkve?

Edited by Nesh
Link to comment

Zaraza se ne može prenositi na svetim službama.

 

"Od pričešća se za dve hiljade godina nikad niko nije zarazio, pa ni svešenici koji su pričešćivali gubavce, tuberkulozne i druge obolele od tada neizlečivih zaraznih bolesti"

Edited by Anonymous
Link to comment
16 minutes ago, Nesh said:

Irinej kaslje u ruku, a ovi pomocnici mu posle ljube ruku, sad evo ga uzeo i maramicu da brise...nos ili usta, pitanje je sad..., rezija promenila kadar...

Nego, sad sam okrenuo, ima li stada u crkvi, da li hor peva uzivo ili od svojih kuca...itd, itd..tisucu pitanja...? :dry: Ah, da...pitam se snima li policija okupljanje, kao neka druga okupljanja i kako su pastiri dosli do crkve?

tu je divna i hor melodi, njih osmoro i toliko popova, vaistinu irinej deluje bolesno jedva je izrecitovao tih par stihova, evo sad neki no name pop čita njegovu poslanicu

Link to comment
On 17.4.2020. at 20:29, ragasto said:

Pa, objašnjeno je svojevremeno na temi; oni se drže toga u šta veruju, postupaju po pravilima i sa te strane je sve u redu. Problem je na drugoj strani pošto država to neće da reši (da li nisu svesni posledica ili svesno rizikuju ne znam), a siguran sam da je moglo. Ako je ovo prošlo

 

kralj%20irinej%20ana_1000x0.jpg

 

onda može sve. Ako ništa drugo, česnjejši Grigorije  je dao dobro opravdanje. Vidi se da je vešt u pregovorima:whistle:

 

public-enemy.jpg

Link to comment

Vrtim kanale i naletim na prenos liturgije iz hrama sv save, znaci svi koji su se zatekli u crkvi su se pricestili istom kasikom i svi su ljubili istu krpu. Kretencine.

Edited by Arkadija
Link to comment
1 minute ago, iDemo said:

Od kad su u crkvi? Od petka? 

Nemam pojma ko su ti ljudi, bilk je desetak zena sa maramama i nekolicina muskaraca.

Edited by Arkadija
Link to comment
6 minutes ago, Arkadija said:

desetak zena sa maramama i nekolicina muskaraca

Jasno, jasno.

Nego pitam - policijski cas je od petka a oni su u crkvi u nedelju ujutro?? :)

 

Link to comment

Ja se secam svakolikih prenosa iz Sarajeva (tokom i pred kraj osamdesetih) ali se ne secam da sam to gledao ranije... 

Svakoliki = ovaj Uskrs, onaj uskrs, pa i neki™ Ramazani.

Link to comment
Ja se secam svakolikih prenosa iz Sarajeva (tokom i pred kraj osamdesetih) ali se ne secam da sam to gledao ranije... 
Svakoliki = ovaj Uskrs, onaj uskrs, pa i neki[emoji769] Ramazani.
Bilo je na HRT i prošlih godina...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...