Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

4 hours ago, Milošica said:

Ima li veze sa tim što je vaterpolista?  Svakako im pluća nisu ista kao "običnom" čoveku

 

 

Pre jedno 15ak godina u Kamenici se lečio vaterpolista u vrhuncu karijere od virusne upale pluća, jedva je živu glavu izvukao....Dr koja ga je krpila mu je objašnjavala kako treba da se okane sporta u hlorisanoj vodi jer je podložniji u smislu osetljivost pluća zbog hlora.

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Cujem da je udova zarazena, pise li se o tome?

Aha.

Quote

 

Milena Ivanović Popović, nevenčana supruga Olivera Ivanovića (pošto se od prve nikad nije razveo), ubijenog lidera inicijative SDP, pozitivna je na koronavirus, saznaje „Alo!“ iz dobro obaveštenih izvora. Prema rečima naših sagovornika, ona se sada nalazi u kućnoj izolaciji i čeka kontrolni test. 

- Milena je oko nedelju dana bila u bolnici, imala je početak upale pluća. Međutim, to je ubrzo sanirano i ona je otpuštena iz bolnice - navode naši izvori i dodaju da je nakon toga Ivanovićeva Popovićeva otpuštena na kućno lečenje.

 

alo.rs/vesti/politika/milena-ivanovic-pozitivna-koronavirus-korona-virus-kovid-19-covid-19/323977/vest

Edited by vememah
Link to comment

Mail off, koja je inace fora sa smrti Ksenije Pajcin, i zasto se to spominje u ovom kontekstu? Ona je bila samo pevaljka, ili i nesto vise? (Ja je "znam" samo kao pevaljku, ali nikakve prave asocijacije na njenu muziku nemam, kapiram da je neki Mobi Dik fazon?)

Link to comment
Mail off, koja je inace fora sa smrti Ksenije Pajcin, i zasto se to spominje u ovom kontekstu? Ona je bila samo pevaljka, ili i nesto vise? (Ja je "znam" samo kao pevaljku, ali nikakve prave asocijacije na njenu muziku nemam, kapiram da je neki Mobi Dik fazon?)
To PPP "granični kamen " jedna od većih ako ne i najveća implozija u istoriji foruma...
Mislim da se u tom smislu navodi ;)

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

To je prvi veliki pičvajz na forumu, nastao jer su neki forumaši izjavili simpatiju spram njene smrti... Zato se spominje u ovom kontekstu...

Pretpostavila sam da je to u pitanju, ali mi je malo nejasno, sta je jos Ksenija bila pored pevaljke, pa da se neko raduje njenoj smrti? Tj. cime je to zasluzila?

Link to comment
29 minutes ago, Tsai said:

Jbt, da se radujes ubistvu pevacice.. 

 

Nisam ispratio to, a sad me zanima ko su bili ti koji su likovali :isuse:

 

mislim da je pobrisano, ja se ne sećam

 

edit: vidim da se pobrisalo nešto na početku ali posle par strana možeš da vidiš

Edited by copkillah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...