Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Nikad nisam imao Segu, nikad nisam ni želeo da imam Segu, ali sam Nenadovu emisiju gledao svakodnevno skoro pa religiozno. Bio je tako prirodan i opušten i duhovit, sve ono što je Manda bio u početku kad smo bili nesto mladji klinci. Počivaj druže u giga-mega-sega miru.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Glumac Nenad Nenadović izgubio najtežu bitku - hospitalizovan pre nekoliko dana, stanje se pogoršalo, nakon čega je priključen na respirator.

 

 

 

Pobrkala sa tada drugim decakom. Vaga za tacno merenje. Bas mi je zao.

 

Spoiler

 

 

35 minutes ago, keitel said:

Insajd info je da nije bio vakcinisan, slušao ženu antivaksera. Zašto to nije u vijestima, nemam pojma.

 

Pobogu  :ph34r:

Edited by Moonwalker
Link to comment
32 minutes ago, keitel said:

Insajd info je da nije bio vakcinisan, slušao ženu antivaksera. Zašto to nije u vijestima, nemam pojma.

kao i cuveni slikar m.š. letos

kazzem da  cesto zene antivax obrlate muzeve

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, keitel said:

Insajd info je da nije bio vakcinisan, slušao ženu antivaksera. Zašto to nije u vijestima, nemam pojma.

 

baš me zanima koga mu žena sad krivi za suprugovu smrt...not

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

 

baš me zanima koga mu žena sad krivi za suprugovu smrt...not

 

Da se prvo obavi obdukcija pa da vidimo sta je bio uzrok.

 

Ocekivati da budala sebi kaze "Jebem ti, al' sam glup" je jedna od uzaludnijih stvari ikad. 

  • +1 6
Link to comment

i zarko jokanovic potvrdio u komentaru odgovoarajuci nekom mentolu koji je rekao da je n.n. umro nakon primanja 3. doze prosli  cetvrtak

 

Quote

Koju potrebu imate da tako gnusno lažete? Bio je moj prijatelj i saradnik i na žalost - nije bio vakcinisan nijednom dozom. Sram vas bilo!

 

  • +1 1
Link to comment

Bas skoro ga sam se setio kad sam klinca odveo prvi put u igraonicu sa konzolama.

Odlicno je vodio te decije emisije sa sa segom pre svega. Mi smo se bas lozili.

 

Kao glumca ga se jako slabo secam. Iznenadilo me kako se promenio na ovim aktuelnim slikama.

Link to comment

Sa tim retardima ima zanimljiva stvar: ima nekih koji, kad ih govno udari u glavu, priznaju koronu ali ne priznaju vakcinu kao resenje, a ima nekih koji nisu antivaks ali misle da je korona izmisljena. Umirao tri dana od kaslja i temperature i ne moze da negira koronu, ili primio vakcinu, nije mu nista i kaze sve je to napumpana prica.

Link to comment
1 hour ago, InvisibleLight said:

i zarko jokanovic potvrdio

 

1QCfjCX.png

 

Quote

 

Jokanović je u svom obraćanju na ovoj društevnoj mreži istakao da je Nenadović bio „mio i drag čovek“, te da je „otišao veliki i večiti dečak glumačkog sveta“.

„Gubitak je neizmeran za njegovu porodicu, za njegove kolege, za umetnost kojom se bavio, za ekipu naše serije koja ga je obožavala. Izgubio je bitku sa koronom, a imali smo još mnogo, mnogo zajedničkih planova. Počivaj u miru vlasniče neizmerne dobrote, raskošnog talenta i najumilnijeg osmeha na svetu. Teško ćemo dalje bez tebe, predivni moj Nešo… Mnogo je veliki ovaj bol… Mnogo…“, poručio je ranije u obraćanju na Fejsbuku Jokanović.

 

 

https://www.danas.rs/drustvo/zarko-jokanovic-nenad-nenadovic-nije-bio-vakcinisan/

Edited by vememah
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

 

baš me zanima koga mu žena sad krivi za suprugovu smrt...not

Ne znam za nju, ali tačno mogu da zamislim odgovor u slučaju jedne moje poznanice. Bog je tako hteo, viša sila.

Ona živi i radi preko (med. sestra :isuse:) i ima "pouzdane" informacije koliko su vakcine neispitane i opasne.

Ja je letos uhvatio u laži i sasekao malo, ali ne vredi to ništa. Zatrovala celu familiju.

Roditelji stari i bolesni, nisu toliko protiv vakcine, ali ona im ne da. :frust:

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

 

baš me zanima koga mu žena sad krivi za suprugovu smrt...not

takvim likovima nije teško da izmisle neku glupost i veruju u nju. smisliće nešto. nego mi šta ćemo?

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...