Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Sa tim retardima ima zanimljiva stvar: ima nekih koji, kad ih govno udari u glavu, priznaju koronu ali ne priznaju vakcinu kao resenje, a ima nekih koji nisu antivaks ali misle da je korona izmisljena. Umirao tri dana od kaslja i temperature i ne moze da negira koronu, ili primio vakcinu, nije mu nista i kaze sve je to napumpana prica.
Ima ih i antivax koji su se vakcinisali jer je korona izmišljena baš da bi se istrebila antivax populacija. o.O

Vaxantivax

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
18 minutes ago, Tsai said:

Al jbt kolko govno moras da budes da siris lazi o coveku koji je umro pre par sati :puke:

Mislim na ovog sa fejsa i trecom dozom

strah, pa opravdavaju time svoje postupke

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Mos said:

Jasno mi je da žena/muž može da ti kenja pa se to zove “ne da”, ali zašto svi ti ljudi jednostavno ne odu za svoj groš i prime vakcinu pa onda nastave kod kuće da se vatreno protive pred ženom?  Zar ne radimo tako za druge stvari većinom kad nam ne daju nešto :D
 

Biće ipak da ni oni ne veruju, to jest veruju više mužu/ženi.

 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

strah, pa opravdavaju time svoje postupke

 

nije to strah. u pitanju su likovi koji očigledno sve ovo doživljavaju kao rat. i kad krene šibanje onda jbg moraš da pucaš, a ako nestane municije na neprijatelja bacaš bajonet ili makar šlem, kao u redovu rajanu.

otprilike kao ono kad je u ukrajini vojska oborila civilni avion, pogine 300 ljudi, a lik posle bukvalno 5 minuta bane na jebeni ppp forum da nama objašnjava kako je neki španski dispečer video na radaru treći metak avion i da su to ustvari uradili ovi drugi jer su hteli da obore volođin avion.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, braca said:

 

 

 


 

Moja baba je posle drugog infrakta™ pa do smrti tajno duvanila u WCu da je deda ne provali. Razvila je tehnike i metode kamuflaže na kojima bi joj DB pozavideo :D kad imaš ubedjenje nema tu muž/žena. Problem je što ovi nemaju nikakav stav.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

moj rođeni brat čitav život nosi nadimak Moljac, po liku koji je Nenadović igrao.

Otpisane i Povratak Otpisanih smo hiljadu puta gledali. deca onog vremena kad su partizani-nemci i dalje bili jedna od glavnih igara.

 

nemam običaj da se pozdravljam od poznatih ličnosti, ali počivaj u miru Nenade :sad:

Link to comment
Jasno mi je da žena/muž može da ti kenja pa se to zove “ne da”, ali zašto svi ti ljudi jednostavno ne odu za svoj groš i prime vakcinu pa onda nastave kod kuće da se vatreno protive pred ženom?  Zar ne radimo tako za druge stvari većinom kad nam ne daju nešto [emoji3]
 
Biće ipak da ni oni ne veruju, to jest veruju više mužu/ženi.
Meni to ne da zena/ muz a da nisu neke psihopate maltretiraci, totalno bizarna stvar, jer kada su toliko godina zajedno, valjda dele neke slicne stavove i shvatanja, nacela, pogotovu oko ovako vazne stvari, nije ipak izbor hrane ili tapeta u pitanju.

No, mislim da se ide predaleko u pretpostavkama njene krivice, ne sto mislim da nije, vec mi je degutantno da se iz cetiri zida prenose takve stvari. Ili bolje reci nagadjanja.

Mnogo mi je zao, ode prerano tako mio decak-covek i njegov osmeh, koji je stvarno mnogo voleo decu.

  • +1 6
Link to comment
Jasno mi je da žena/muž može da ti kenja pa se to zove “ne da”, ali zašto svi ti ljudi jednostavno ne odu za svoj groš i prime vakcinu pa onda nastave kod kuće da se vatreno protive pred ženom?  Zar ne radimo tako za druge stvari većinom kad nam ne daju nešto [emoji3]
 
Biće ipak da ni oni ne veruju, to jest veruju više mužu/ženi.
to ti je isto pitanje shto zene ne odu lepo kod ginekologa i ugrade si kontracepciju, nego zatrudnjuju random, pa ili radjaju nasilu decu koju ne mogu da izdrzavaju ili redjaju abortuse isto tako tajno ili nasilu, na ochiglednu svoju shtetu i psihichku i fizichku. nema tu mnogo pameti, nema je uopshte. ljudi su chesto iskreni i postojani u gluposti. skoro pa odgovorni prema gluposti

mozda kopaju jedno drugom po telefonima, mejlovima i tashnama, ko zna kako im je zivot definisan unsure.gif. nekom je lakshe da trpi pretnju po zivot i uverenja nego da laze. nekom je lakshe da laze jedno nego drugo.





edip.i shta smo rekli, sad sam ispustila, jel jeste vaga za tachno merenje?
sent from novi mnogo jak bubamoto.








  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, gospa buba said:


mozda kopaju jedno drugom po telefonima, mejlovima i tashnama, ko zna kako im je zivot definisan :unsure:
 

 

"Vakcinisao si se Radosave, ne porici nista, saznala sam! Videla sam ti u chatu sa liberashkom svalerkom. Ajde sto jebavas, ali sto si dozvolio da te cipuju e tu si me za srce ugrizao!"

Edited by Mos
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...