Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Jel Tasovac prvi koji je gekno iz, tako da kažem, "Prve Ekipe Zla"? Da je malo viđenija faca iz same vrhuške?

Neću da vas lažem, potresao sam jako malo, tj nimalo. Ogavan lik je bio, ogavan. 

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

Jel Tasovac prvi koji je gekno iz, tako da kažem, "Prve Ekipe Zla"? Da je malo viđenija faca iz same vrhuške?

Neću da vas lažem, potresao sam jako malo, tj nimalo. Ogavan lik je bio, ogavan. 

pa ako ne računaš patrijarha

Link to comment
pa ako ne računaš patrijarha
nije to ista ekipa. patrijarh, djordje balashevic i ostali autori koji direktno zaradjuju novac od naroda, morali su biti sa narodom u neposrednom kontaktu, takva je priroda delatnosti.

crkvena i pevachka/glumagka elita nam je stradala najozbiljnije

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, gospa buba said:

nije to ista ekipa. patrijarh, djordje balashevic i ostali autori koji direktno zaradjuju novac od naroda, morali su biti sa narodom u neposrednom kontaktu, takva je priroda delatnosti.

crkvena i pevachka/glumagka elita nam je stradala najozbiljnije

sent from novi mnogo jak bubamoto.

 

Bogami je patrijarh sa onim svojim da je sam bog poslao zvalavog, zestoko iskocio na lestvici zlotvora i sad se nalazi na pravom mestu. Moze malo da procaska sa vrhovnim sefom glede svojih postupaka.

 

  • +1 5
Link to comment
Bogami je patrijarh sa onim svojim da je sam bog poslao zvalavog, zestoko iskocio na lestvici zlotvora i sad se nalazi na pravom mestu. Moze malo da procaska sa vrhovnim sefom glede svojih postupaka.
 
ne kazem nishta o tome, samo da su mu tezge bile masovne i da je to imalo svoju cenu.

ali strogo tehnichki gledano, njemu je i svejedno da li je ovde ili tamo, spram doktrine. a to je savetovao i drugima, tako da eto. sve ok.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

Mislio sam da je pitanje bilo ko je bacio (zlatnu za pričešće) kašiku od top ekipe govnara u moralnom smislu, tu mi se blaženopočivši Irinej odlično uklapao u opis. 

Link to comment
10 minutes ago, gospa buba said:

ne kazem nishta o tome, samo da su mu tezge bile masovne i da je to imalo svoju cenu.

ali strogo tehnichki gledano, njemu je i svejedno da li je ovde ili tamo, spram doktrine. a to je savetovao i drugima, tako da eto. sve ok.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

 

Ja nisam mislio na koronu vec na podrsku vrhovniku i time esplicitnom blagoslovu (saucescu) svemu onome cime njegova delatnost doprinosi u  sistematskom unistavanju svakog materijalnog ali i  oralnog pa time i duhovnog dobra Milelenda. Korona je tu najmanji problem.

Link to comment

Proslavljeni glumac Marko Živić bio je primljen u KBC "Dragiša Mišović" zbog korone, ali mu se tada stanje stabilizovalo, pa je otpušten na kućno lečenje. Međutim, Živiću se stanje pogoršalo, pa je ponovo primljen Kliničko-bolnički centar, tvrdi izvor blizak glumcu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...